Więcej opcji tuningu w warsztacie

@vein
Aha ! sorry bo mi się pomyliło :mrgreen:
btw. Z tego będzie DLC czy coś ? bo żeby to wgrać to trzeba w folder "dlcs" to przerzucić !?
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
przez tego moda nieche mi sie włączyć mafia 2!! nie dość ze jest po angliesku (miałem po polsku) to niechce mi sie włączyc menu bo mam ciemny ekran!!! co ja mam robić ??
Mi wyskakuje coś takiego http://img121.imageshack.us/img121/5325/alerty.png i nie wiem co z tym zrobić
jezu to co ja zle zrobiłem ze mi sie tak porobiło :/ pomoże ktos ? :(
mam ten sam blad
Miałem to samo. Ściągnąłem crack od SKIDROW do Mafii i zaskoczyło.
"Prawnik ze swą teczką może ukraść więcej niż tysiąc ludzi z pistoletami."
potwierdzam ;]
Czyli,mam zainstalować crack'a do oryginalnej wersji gry ?
Mi działa z tym crackiem :mrgreen: Link do crack'a [CRACK]

Spóźniony warn.
Nie wiem czemu nie zauważyłęm tego posta z linkiem ale już nadrabiam zaległości.
Dla formalności, warn +1
Mati to nie strona o piractwie po za tym nie ładnie tak offtopicować:)


@Topic
Mod bardzo fajny podeszedł mi :D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Mam pytanie, czy ten crack usuwa aktualne savy? I tak zrobię ich backup, ale chciałbym się wcześniej dowiedzieć :)
Let the good times roll
U mnie stworzył nowy katalog (katalog którego nazwą jest seria cyfr: C:\Users\user\AppData\Local\2K Games\Mafia II\Saves\76561201696194287 w moim wypadku) z ustawieniami i zapisami, ale wystarczyło podmienić nazwy katalogów żeby wszystko przywrócić.

P.S. Sorry za OT
"Prawnik ze swą teczką może ukraść więcej niż tysiąc ludzi z pistoletami."
Niby fajnie to wszystko wygląda, ale mimo wszystko szkoda że są tylko 2 style malowań specjalnych....
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
MaaHoo- ja mam co najmniej 3 a czasem i 6 :]
Szkoda ze mod niedziała z orginalną wersją ; /