Wiadomości z CDA

Kolego, a nie masz czasem prenumeraty? Jeśli tak, to to jest numer NIE OBJĘTY nią ;)
Donie Darnoku, numer jest to nie wiem który, ale z pewnością dzisiejszy. Polecam więc wybranie się do najbliższego punktu prasowego celem nadrobienia zaległości:D
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Dokładnie tak jak pisał Kevin, to jest numer specjalny i nie jest włączony do prenumeraty, a jego premiera miała miejsce wczoraj czyli 15.04 i musi być w kiosku.

Miałem kiedyś CDA z 2001 lub 2002 roku w którym była obszerna zapowiedź Mafii, jednak zgubiłem kurde ten numer. :-x
Obrazek
Hehe pamietam to CDA z Mafia I bo to bylo jedyne jakie kupilem :) albo jest gdzies w skrzyni, albo je wywalilem przy przeprowadzce...a moze w piwnicy jest...musze sie przyjrzec.
Obrazek
Nie nie mam prenumeraty(nigdy nie wiem kiedy przestane to czytać i wole nie ryzykować), ale nie spodziewałem się CDA w połowie miesiąca. Znalazłem dziś w kiosku i zaległości nadrobione :D
- Jeśli nic się nie zmieni misji będzie 18 w kilku przedziałach czasowych (od ostatnich miesięcy wojny do 1951 i dalej)


Kevin trochę spóźniłeś się z newsem, co do wiadomości w serwisie.

Patrz I post tego wątku.

Oczywiście nic się nie stało. ;-) :-)
Obrazek
Ehhh, no to się z lekka popierdzieliłem ;/
Żeby nie zakładać nowego tematu napisze to tutaj. Znalazłem bardzo dobrą Zapowidź Mafii 2. Wiem że to mało związane z CDA ale jednak z zapowiedzią :mrgreen:
Zapowiedź bardzo dobra, wyróżnia się dużą liczbą szczegółów.

Gdzieś czytałem że GTA IV tworzyło ok. 500 programistów a tu czytam że Mafię II ok 100...

Kod:
Cała trójka zostaje nakryta, zaczyna się strzelanina. Od kulobicia rozpryskują się butelki, pękają skrzynki z alkoholem, tynk odpada ze ścian. Trio ukrywa się za słupami i skrzynkami, biega od stołu do stołu, chronią się przed linią ognia, zabezpieczają strony. Ostatecznie dopadają tłustego szefa browaru. Szalony Henry rzuca się na grubasa i przyciska go do ziemi. Krzycząc wkłada mu lufę pistoletu w usta.


Czy to nie scena z trailera?

Kod:
Żaden z samochodów Mafii I nie powraca


Szkoda.....

Kod:
W Mafii I trzeba było stopniowo sobie przyswajać jak kradnie się najlepsze samochody. Teraz żeby móc uciec, można włamać się do każdego modelu.


Tu też jakby krok wstecz

Kod:
O samochody powinno się jednak dbać, trzeba wiedzieć kiedy oddać je do przeglądu, do naprawy, na myjnię (podczas jazdy po mieście na karoserii osadza się brud)


ohoho nawet przegląd
Acozz napisał(a):
Czy to nie scena z trailera?


Tak, to scena z trailera :)

Ciekawie przedstawia się sprawa z tymi autami. Pewnie przegląd trochę kosztuje, ale może będzie sposób wypowiedzenia tekstu: "Rób przegląd tego auta albo inaczej ja przeglądnę się w kałuży Twojej krwi...". Jaki ja jestem...twórczy xD
Pisało tam również że samochody można otwierać na 2 sposoby Szybko lub Wolniej ale cicho. Czyli nie będzie tak że wszystkie samochody są otwarte, lecz będzie można otwierać je wytrychem lub (prawdopodobnie) wybijając szybę. Chociaż szkoda będzie tego zdobywania nowych samochodów. Ale jest też dobra strona :-D, Będzie można się wozić wszystkimi wozami dostępnymi na ulicy.

Z tym że auta z mafii 1 nie powrócą to poniekąd dobrze, bo jazda stanie się ogromną przyjemnością (szczególnie chodzi o osiągi nowych samochodów)
No zaczyna mi sie coraz bardziej podobac :mrgreen:
Murphy był optymistą.
Extreme napisał(a):
Będzie można się wozić wszystkimi wozami dostępnymi na ulicy


I nie tylko, wspomnieli że będzie się można po autko wybrać do salonu :D
I to właśnie jedna z tych rzeczy która najbardziej mi się w tej recenzji spodobała :mrgreen:

Zaciekawiła mnie jeszcze jedna rzecz :

Vito może teraz użyć praktycznie każdego przedmiotu wykorzystać go jako broń. Jeśli ma pusty magazynek, atakuje kolbą od pistoletu
Ta zapowiedź jest z maja, sporo rzeczy mogło się zmienić. Choć przegląd samochodów wydaje mi sie bardzo interesujący, czekam na mafię z niecierpliwością.
Obrazek
cron