Wasze ulubione soundtracki

Najbardziej zapadł mi w pamięci soundtrack z Ojca Chrzestnego
http://www.youtube.com/watch?v=1aV9X2d- ... r_embedded :-)
Obrazek They never fight alone...
Ostatnio zaspokajam moje uszy soundtrackiem z Wiedźmina 2. Mój ulubiony obok Assassin's Creed: Brotherhood.


Obrazek
Heh... Niemal wszystkie moje ulubione soundtracki zostały już poruszone w tym temacie :-> Dodam coś od siebie:


Motyw przewodni z GTA: Liberty City Stories




Ścieżka dźwiękowa z filmu Wielka Ucieczka reżyserii John Sturges'a




Dorzuciłbym ścieżki z FlatOut'a lecz chciałem wytypować muzykę skomponowaną na potrzeby danego materiału.
The Wolf Among Us

Obrazek


Były już propozycje z GTA, ale z części drugiej nie zauważyłem. A ta piosenka moim zdaniem miażdży wszystko.
Mi z kolei przypadł do gustu soundtrack z Saints Row 2.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Niezmiennie soundtrack z Wiedźmina 2 i 3. Dla przykładu Elaine Etteriel:

Soundtrack z gry S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci (napisy końcowe). Bardzo klimatyczna nutka.

„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Piosenka tytułowa z filmu Mistrz Kierownicy Ucieka (Smokey and the Bandit) Absolutny klasyk.

Ostatnio dorwałem Call of Duty World at War i tam trafiłem na jedną z najbardziej klimatycznych ścieżek dźwiękowych w historii gier. Moim zdaniem oczywiście.

Oprócz tego, bardzo przypadł mi do gustu soundtrack z Rainbow Six Vegas

A jeżeli o film chodzi, to ostatnio oglądałem ''Air Force One'' i ten soundtrack również mi się spodobał.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Też się wypowiem. Czekam na tą grę a piosenka jest świetna w momencie kiedy Asasyni wkroczyli do Bastylli.

"...Everybody wants to..."
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Sąsiad Woodi napisał(a):
"...Everybody goes to..."

Właściwie to jest "Everybody WANTS to rule the world" ;) Fajnie został ten kawałek przerobiony przez Lorde, bo jest to cover piosenki zespołu Tears for Fears.




Ja z kolei tak bardziej na temat, wrzucam kawałek, który wpadł mi w ucho podczas grania w Far Cry 3. Sama gra bardzo, ale to bardzo miodna, ale ten kawałek idealnie wpasowuje się w klimat. Można go usłyszeć w radiu samochodowym, kiedy to jadąc przez wyspę dobiega on z głośników. Świetna piosenka.

Dragon Age: Inkwizycja. W tej części jest inny kompozytor, co chyba słychać :))

Prosto z pachnącego świeżością Far Cry 4. Muszę się zaopatrzyć w tę grę na święta.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi