Wasze ulubione samochody

Kraj produkcji pojazdu.
Ankieta wygasła 1 cze 2011, o 16:11
22% (2)
11% (1)
22% (2)
33% (3)
0% (0)
11% (1)
Liczba głosów: 9
Założyłem temat abyście pokazali lub napisali jaki jest wasz ulubiony wóz. Ja oczywiścię uwazam że samochody Polskie. Najbardziej Mikrus, Syrena, Fiat 126. Z Amerykańskich to Ford Mustang 1970
Obrazek
Amerykańskie Fordy :-) Mustangi <3
Obrazek
Tylko i wyłącznie niemieckie auta - BMW, Mercedes, Audi , a najbardziej lubię Volkswageny! :-D
Obrazek They never fight alone...
Amerykańskie dajesz do ankiety, a włoskie nie ;) Toż to prawdziwa profanacja ;D
Obrazek
Zdecydowanie japońskie fury typu Honda, Toyota, Lexus. Śmieszą mnie buraki, którzy kupili sobie srebrnego passata 1.9 TDI, albo granatowego golfa IV i cwaniakują, wymachują rękami, przecież my mamy zjechać z drogi bo on ma Wolkswagena. Japońskie rządzą :->
ja miałem golfa IV sprzedałem i mam w planach kupić passata wiec nie wiem dlaczego takie określenie? Burak to osoba która się tak zachowuje. Dodam tyle że znajdziesz go tak samo w VW , Hondzie czy BMW. Nie lubisz jakiejś marki to dziecinne jest pisanie o tym negatywnie.
Wszystko zależy od kierowcy.
Co do ankiety nie mam zdania podoba mi się toyota- supra, honda-s2000, i mógłbym tu wymieniać z każdej marki.
wiec odpowiedziałem -inne -czyli każda marka ma swoją perełkę.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
I love Fiat. :-D Miałem Fiata Bravę ale teraz mam Audi a4.I tak wolę bravę.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Trochę mnie poniosło :-P Sporo ludzi widziałem, którzy zachowują się jak dresy, raz widziałem w sklepie robili wieś, potem na parkingu wsiedli do passata :-D . Cóż, może mam po prostu już uprzedzenie do passata. Nie kupię VW z tego powodu, że obecnie jest istne przeludnienie Volkswagenami, 90% chłopaków z mojej klasy chce kupić sobie golfa po zdaniu prawka, a ja nie chcę być wszyscy, uważam że jest dużo fajniejszych marek :-P
Głosować na Polskie!. Ponieważ to są Hiper auta (moim skromnym zdaniem) :-) Ankieta się kończy i Niemiockie wygrywają. Taki Polonez Caro, moim zdaniem nie odpada od reszty. Oczywiście nie ma klimy.
Obrazek
Myślę, że ulubione samochody, oczywiście, różne od patriotyzmu smak i działanie zależy :) Osobiście lubię francuski i japoński do projektowania i styl nowego, niemieckiego (zwłaszcza Audi) - za rzetelność, włoski - dla jego charakteru, i oczywiście, rosyjski "Wołga", bo jestem patriotą ;-) Można również dodać kilka modeli Volvo & Polonez... W ogóle jestem wielkim fanem starych samochodów - dzisiaj nie jest zainteresowany...
Obrazek
Japończyki Hondy , Nissany , Mazdy . Dziękuje DOWIDZENIA . :satan:
Amerykańskie i basta. Dodge, Fordy itp.
Ja najbardziej lubię oczywiście niemieckie samochody, a najbardziej Volkswagena :-) Lubię także Seaty.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ostatnio spodobały mi się Porsche. Nawet myślałem o kupnie...
Koreańskie Daewoo. Miałem jedną (nexię) i mówię wam - auto wymiata. Planuje znów kupić, jak się dorobię
cron