Wasze Hobby.

Moje hobby to m.in. : mechanika ( tj. grzebanie w silnikach , drobne naprawy silników itp.) , historia II wojny światowej , samochody i wszystko co z nimi związane , sport ( pływanie i siatkówka) :-D
Obrazek They never fight alone...
Moje hobby to pływanie, jazda na nartach, słuchanie muzyki rockowej (szczególnie polskiej), trochę komputer. :-)
W sumie to wszystkiego po trochę, ale głównie, to piłka nożna, raczej oglądanie niż samemu granie ze względów zdrowotnych, koszykówka, tak samo jak w przypadku piłki nożnej. Co jeszcze na pewno trochę komputer, lubię słuchać muzyki, głównie Electronic Music, ale lubię posłuchać czasem indie rock'a, reggae, czy nawet pop'u jeśli jakiś kawałek wpadnie mi w ucho (popu mam namyśli taki pop jaki tworzył Michael Jackson, a nie "Dżastin Bimber"). No to chyba wszystko, no może jeszcze spanie i obijanie się :))
Obrazek
Moje hobby to: historia, j. polski, komputer, gry komputerowe i konsolowe, pływanie (bardziej lubię nurkować) i bieganie np. w lesie lub na zawodach.
Moje Hobby to : Komputer , Statki Parowe , Stare Samochody i Motocykle , Modelarstwo.
Obrazek
Moim hobby jest rekonstrukcje historyczna , fechtunek (szermierka i wszystko o broni białej), strzelectwo (wszystko co jest związane z bronią palną), jeździectwo (konie) i modelarstwo (figurki w skali 1:35 i 1:32).
Natomiast moje hobby to muzyka ( rock'n'roll najbardziej lata 50 60) a także samuraje. Często o nich czytam no i czasami (codziennie :-D ) gram w mego ukochanego airborna i call of duty
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Moje największe hobby to muzyka, słucham głównie hard rocka, czasem trochę metalu. Nie ogranicza się to oczywiście tylko do słuchania, ale też do oglądania koncertów, czytania informacji nt. danego zespołu i członków, no i oczywiście wyczekiwania na jakikolwiek koncert w Polsce. No i w przyszłości planuję nauczyć się gry na gitarze, ale najpierw muszę zebrać fundusze na gitarę i wzmacniacz, co mi trochę zajmie.
Z przedmiotów szkolnych najbardziej odpowiada mi matematyka, czasem od niechcenia zrobię jakieś zadanie dodatkowe, no i uczyć się nie trzeba :-D
Ze sportów to najczęściej oglądam piłkę ręczną i snowboard (half-pipe, itp.), a sporty które uprawiam najczęściej to jazda na rowerze, jazda na rolkach, w zimie na nartach i na desce.
Lubię też czytać książki, najbardziej chyba kryminały, czasem fantasy.
No i oczywiście jestem zafascynowany mafią- filmy gangsterskie, książki, życiorysy gangsterów, gry.
Moim hobby jest: muzyka (rock, punk i Oi!, trochę metalu), historia (średniowiecze i XX wiek), modelarstwo i sporty (piłka nożna)
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Ostatnio coraz bardziej interesuje mnie fotografia. Od kiedy dorwałem się do aparatu rodziców, co weekend staram się ich gdzieś wyciągnąc, żeby popstrykać trochę zdjęć. Tutaj moja fotogaleria:
http://rabusg.deviantart.com/
:->
Obrazek
Ostatnio całkowicie się zmieniłem. Cóż - teraz bardzo zainteresowała mnie muzyka oraz... teatr. Świat zmienia ludzi. Prócz tego trochę zainteresowałem się motoryzacją i filmem.
Moje zainteresowania to: motoryzacja(głównie polska), komunikacja miejska, kino polskie, emblematy samochodowe.