Wasze Hobby.

Moje hobby to walki wreslingu z kolegami. :-P
Obrazek
Angel of Death
Moje hobby to doświadczenia chemiczne :mrgreen:
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Moje hobby? Historia, militaria, a także sowietologia, jak to się kiedyś mówiło... :>
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Hobby - mam dwie takie rzeczy które mogę tak nazwać. Pierwsza to programistyka - piszę w języku c++ od 2.5 lat. Programistyka zajmuje miejsce gier i jest ciekawsza. No mafia mi sie nie znudzi ale ogólnie gry odchodzą powoli w niepamięć. Drugim hobby jest "klejenie sampli" czyli robienie muzyki - do tego celu używam programu FL5 i to jest najstarsze hobby bo zaczęło się w wieku 9 lat - najwięcej czasu temu poświęcam.
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Ja ogółem interesuje się sportem i technologią !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
gry i dziewczyny :P
Moje Hobby to przede wszystkim muzyka :-) . Nic tak mnie nie uspokaja i nie leczy nerwów jak kawałki moich ulubionych zespołów ;-) . No i oczywiście pozostaje granie na gitarze, co też uwielbiam :-D
9.08.11, Ergo Arena, Sopot - Ozzy Osbourne
10.08.11, Spodek, Katowice - Judas Priest - Metal Hammer Festival
Moje hobby to ogólnie sport ,muzyka i komputery :-P
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Mam wiele hobby, lecz postaram się wymienić najbardziej pochłaniające czas :mrgreen:
-granie na gitarze
-piłka nożna
-pływanie
-dziewczyny 8-)
-historia

To wszystko ;-)
Jak chyba kazdy na studiach , imprezowanie lecz co oprocz tego hmm?

pewnie dziewczyny a raczej zrobic tak zeby poderwac "na 1 raz"

od czasu do czasu pogrywam w to i owo szczegolnie Rpg gothic/morrowind

strona mafijna w czasach prohibicji lata 20 XX wieku w ameryce
- Japonska motoryzacja
- Cycki
- Basket
Crunk Ain't Dead, Ho!
ASG, czyli AirSoftGun :-)
Lecisz w kulki Quatrox
Crunk Ain't Dead, Ho!
Modelarstwo- 3d, trochę też sklejane

Historia- Jestem rekonstruktorem odtwarzam żołnierza KOP. Zbieram hełmy,czapki i maski przeciwgazowe. do tego słucham różnych opowiadań o obozach. I tematy mafii.

muzyka- gram na 3 instrumentach i zaczynam na 4.... +plus tworzenie w programach techna ten styl... do tego słucham starych winyli..

sport tańczę Break dance+ akrobatyka salta, i troche Martial Arts. +| BMX (niestety narazie nie mam sprzedany) oto filmik z przed 4 lat w szkole jak tańczyliśmy.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZqPF6dEjlRs&feature=related[/youtube]

Ten w białej czapce z daszkiem to ja potem bez czapki...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Specjalnie nie mam jakiegoś hobby ,lubię wszystko po trochu. No chyba , że majstrowanie.
Salieri Cię dorwie
cron