Wasza toplista gier

-Mafia (To chyba nie powinno nikogo dziwić)
-Call Of Duty 2 (Niesamowity soundtrack,piękna grafika,masa emocji i i Price ;) )
-Call Of Duty:Modern Warfare (To co wyżej + jeszcze więcej akcji,atomówka i Price)
-Company Of Heroes:Kompania Braci (Świetny RTS wuja Relic,piękna grafika,duże możliwości i "wielkość)
-Brother's In Arms:Road To Hill 30 (Bardzo dobry FPS,może i jest "wolny" ale dostarcza emocji których nie potrafi dostarczyć CoD.Ten brud i Normandia)
-Need For Speed:Most Wanted (Jedna z niewielki gier wyścigowych która potrafiła mnie wciągnąć.Ładna grafika,niezła muzyka (Nawet jak dla mnie ;)) i fajne auta :D)
-Quake 4 (Za Strogifikację,fajne bronie,klimat i paskudnych Stroggów :D )
-Warhammer 40.000 Dawn Of War (Wszystko to co ma CoH,na dodatek Orki i Marine Chaosu)
-Call Of Jaurez (Fajny FPS,"podwójne" bronie,historia Billi'ego,przekonania pastora i klimat)
Nie jest to lista ułożona od najlepszej do najgorszej,czy na odwrót,To po prostu te świetne gry,w które grałem i zapisały się w mojej pamięci.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
- Mafia
- Grand Theft Auto (począwszy od 3)
- Call of Duty (2, 4)
- FlatOut (2 oraz Ultimate Carnage)
- Tony Hawk's Pro Skater (3, 4, Underground 2)
1.Mafia
2.Hitman:Blood Money
3.NFS MW
4.NFS Carbon
5.Hidden and Dangerous 2
6.Gothic I i Gothic II.
Better to die young, but with a pile of cash in your pocket.
1.Mafia(fabula, zwroty akcji, poscigi, strzelaniny...)
2.Star Wars Battlefront 2(nic dodać, nic ująć)
3.Assassins Creed 2(wspinaczka, walka, fabuła)
4.Batman Arkham Asylum(brud, system walki fabula)
5.Gta-VC,SA,EFLC,4,3,2(poscigi, strzelaniny...)
6.Assassins Creed(fabula)
7.Ojciec Chrzestny-1 i 2 czesc(fabula)
8.FIFA 10(pilka nozna ;-) )
9.Wiedzmin(polska gra, fabula)
10.NFS:PS
11.Sid Meier`s Pirates!(coś w tym jest :-) )
Obrazek
1.Grand Theft Auto IV
2.Mafia
3.Assassin's Creed II
4.Call of Duty Modern Warfare 2
5.Unreal Tournament 3
6.Doom 3
7.Dead Space
8.Bully Scholarship Edition
9.Prince of Persia Dusza Wojownika
10.Diablo II
Z pamięci.

20 - Tetris


19 - Another World


18 - Neverhood


17 - Broken Sword 1-2


16 - Tony Hawk's Pro Skater 1-2


15 - Heroes of Might And Magic 1-3


14 - Baldur's Gate Series


13 - Doom 1


12 - X-Com 1-2


11 - Pokemon Red


10 - Age of Pirates 1-2


9 - StarCraft + Brood War


8 - The Elder Scrolls III: Morrowind


7- Arcanum


6 - Half-Life 1-2 + Dodatki i Epizody


5 - Star Wars Knights of the Old Republic Series


4 - Final Fantasy VII


3 - Star Wars Jedi Knight Series


2 - Mafia


1 - Fallout 1-2
Obrazek
- M a f i a P B F -
:arrow: System Shock 2 (KLIMAT, KLIMAT i jeszcze raz klimat, uczucie odosobnienia, niepokój i strach przez całą grę, MISTRZ!)
:arrow: MAFIA (za świetną fabułę i klimat)
:arrow: GTA 3, VC, SA, IV, EfLC (ze szczególnym uwzględnieniem Vice City, IV i epizodów - ogólnie rzecz biorąc jestem ogromnym fanem GTA)
:arrow: Max Payne 1&2 (świetna atmosfera, akcja i genialne psychodeliczne momenty)
:arrow: Hitman (cała seria, ale jedynka zdecydowanie najbardziej zapadła mi w pamięć)
:arrow: Red Dead Redemption (mechanika GTA + klimat Dzikiego Zachodu - genialna mieszanka)
:arrow: Assassin's Creed 2 (po prostu świetna gra eliminująca większość wad pierwszej części)
:arrow: Crash Bandicoot - stare części ;) Po prostu coś genialnego.
Moje TOP 5 gier:
5. Need for Speed ProStreet (niby najgorsza część ale mi najbardziej podeszła.)
4. Twierdza i Twierdza 2 (genialne strategie)
3. Seria GTA (począwszy od "trójki" na EFLC kończąc. Lecz ulubioną częścią jest San Andreas z powodu ogromnego terenu i możliwości rozwoju postaci)
2. Heroes of Might and Magic III (Nic dodać nic ująć - klasyk, każdy kto w to grał musi tak uważać :mrgreen: )
1. Mafia (Świetna fabuła, model jazdy. Poprostu gra której nie zapomnę do końca życia)
1. Mafia
2. FIFA 10
3. Great Escape
4. Gothic III
5. Call of Duty Modern Warfare
6. Call of Duty Modern Warfare 2
7. Call of Duty 5
8. Landwirtschafts Simulator 2008
9. LEGO Indiana Jones :mrgreen:
10. Max Payne

TOP ! :-)
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
1. Mafia - Za wspaniały klimat, za wspaniałą fabułę, za wspaniałe postacie, za wszystko co jest zawarte w tej grze. Mam nadzieję, że dwójka też będzie taka piękna.
2. Wiedźmin - Jest to jedyne RPG, które mnie tak pochłonęło. Klimat prozy Sapkowskiego, wspaniała fabuła i wspaniały bohater. Polski dubbing wypadł nad wyraz dobrze. Mam nadzieję, że dwójka też będzie taka piękna.
3. Splinter Cell - Serię Splinter cell kocham, za wyrazistą i charyzmatyczną postać Sama Fishera. Tajny agent rządowy, który załatwia wszystko po cichu. Piękne.
4. Batman Arkham Asylum - Zanim gra jeszcze wyszła myślałem, "Aaa, znowu jakaś beznadziejna gra o superbohaterze, nic nowego". Gdy gra wyszła poczytałem opinie i recenzje - leciały same dziesiątki. Kupiłem, pograłem i co myślę? Cudo. Tyle myślę. Mam nadzieję że druga część będzie tak samo piękna.
5. Call of Duty - Do teraz gram w multiplayera Call of Duty 4. Choć dalej nie przepadam za pomysłem wojny wpółczesnej, multiplayer jest bardzo fajny. Za to te części COD osadzone w II wojnie światowej zagrywałem się nocami.
6. Max Payne - Tutaj napięcie i klimat leje się strumieniami. Piękna historia o Nowojorskim gliniarzu. Każdy powinien w Max Payna zagrać.
7. Assassin Creed - Seria, która ma duży potencjał, a Ubisoft dobrze o tym wie. Po średniej jedynce, dwójka jest naprawdę dobrą grą.
8. GTA - W Vice City i San Andreas zagrywałem się długimi godzinami. Piękne pościgi i strzelaniny. Niestety czwórka straciła swój klimacik :/
9. Prince of Persia - Chodzi mi oczywiście o oryginalną trylogię (Piaski Czasu, Dusz Wojownika, Dwa trony). Historia o bezimiennym księciu, który robi akrobację, jakich jeszcze nikt nie umie. Każda część trylogii była równie dobra i zasłużyła na 9 miejsce w moim rankingu :)
10. Kane and Lynch - Opowieść o dwóch więźniach. Kane - najemnik, Lynch - psychopata, którzy uciekli z więzienia. Mimo paru błędów jest to bardzo dobra produkcja :-)
Obrazek
Moje TOP gier:

1. Mafia
2. Symulator Farmy 2009 ( mam na punkcie tej gry bzika )
3. The Punisher
4. Jade Empire
5. Bully: Scholarship Edition
6. Test Driver Unlimited

Amen ! :-)
Mój top:

1. Mafia
2. Max Payne
3. Return To Castle Wolfenstein
4. The Suffering
5. The Suffering: Ties That Bind
6. Max Payne 2
7. Postal 2 z modami
8. Bioshock
9. Bioshock 2
10. GTA Vice City
11. Pro Evolution Soccer 6
12. Batman Arkham Asylum
13. No One Lives Forever 2
14. Silent Hill Homecoming
15. CoD: Modern Warfare 2
16. Wolfenstein

To tyle ;-)
To ja dam tylko TOP 5;)

1. Mafia
2. Seria Might & Magic
3. Call of Duty: United Offensive
4. Seria Bioschock
5. Seria Medal of Honor
1.Mafia
2.Batman AA
3.COD wszystkie części
Co prawda swoją listę umieściłem już w pierwszym poście, ale odświeżam, bo od czasu ostatniego wpisu minęło sporo czasu i zapewne sporo się zmieniło w prywatnych rankingach. Temat jest ciekawy i być może teraz swoją top listą pochwali się więcej osób.

  1. trylogia Mass Effect
  2. Half-Life 2 z obydwoma dodatkami (gdzie jest HL3 do cholery?!)
  3. Mafia
  4. obydwie części Syberii
  5. Fallout 3 i New Vegas
  6. Wiedźmini
  7. GTA: Vice City
  8. ...
cron