Wasza ocena postaci z Mafii

Cześć!
Troszkę czasu mnie tu nie było, a więc uzupełnię "braki".
Pewnie każdy z Was ma jakąś ulubioną, znienawidzoną lub po prostu neutralną dla siebie postać. Tutaj możecie się o nich wypowiedzieć. Co tu dużo gadać - piszcie ocenę liczbową w skali 1-10 i ocenę rozpisaną.

Walcie śmiało :P

Moje:

Ulubiona postać
Tommy (9/10) i Paulie (10/10)
Tommy - główny bohater, odważny i ogólnie mam do niego sentyment. Od zwykłego taksówkarza udało mu się zostać ulubieńcem Dona jednej z największych Mafii Lost Heaven. Polubił każdego z baru, chętnie pomagał ludziom, w tym swojej przyszłej żonie - Sarah. Miałby u mnie maxi punktów, gdyby miał więcej poczucia humoru.
Paulie - moja naj. postać. Najlepszy kumpel Toma. Lubił swoją pracę, jeździł z nim do prawie każdego zadania. Miał poczucie humoru co cenię w grach. Niestety - namówił Tommy'ego na napad, przez co musiał zostać zabity i cała Mafia na niego polowała. Ogólnie lubię go.
Znienawidzona postać
Sam (1,5/10)
Sam - albo leniwy, albo nic nie potrafiący. W prawie każdej z misji, w których występuje był on ranny. Ogólnie ma hamskie odzywki (np. w misji "Odwiedziny u bogaczy", gdy to miał pomagać Paulie'mu czelny był powiedzieć Tomowi "Idź już, praca sama się nie zrobi") oraz wygadał o całym napadzie Salieremu, chociaż wziął sobie kaskę. Na końcu zabił swojego najlepszego przyjaciela, gdyż ważniejsza mu była robota. Gdyby nie to, że w misji "Propozycja nie do odrzucenia" dał Tommy'emu pieniądze za taryfę, obniżyłbym mu ocenę 1!
Neutralne postacie
Salieri (5/10) - ogólnie to nic o nim nie wiem.
Luigi (5/10) - miły chłopak :)
Vincenzo (7,5/10) - śmieszny i miły facet :P
Sarah (6/10) - taka "moja" żonka...
Morello (2/10) - w sumie to mi nic nie przeszkadzał :/

Pozdrawiam,
Ranki :mrgreen:
Oto moja ocena postaci:

Ulubiona postać
Tommy Angelo (10/10) - główny bohater gry, zwykły taksówkarz, którego zbieg okoliczności ("Propozycja nie do odrzucenia", "Uciekinier") zmusza do przyłączenia się do mafii. Pnie się w hierarchii rodziny Salieri, zdobywając pieniądze i szacunek, niestety płaci na koniec "najwyższą cenę".

Znienawidzona postać
Sam (1/10) - Lojalność względem rodziny Salieri stawia ponad przyjaźń, przez co bez skrupułów potrafi zabić najlepszego przyjaciela.

Neutralne postacie
Don Salieri (5/10) - głowa rodziny, dla której pracuje Tommy.
Frank Colletti (8/10) - współpracownik i doradca Salieriego, zajmuje się finansami rodziny oraz legalnie prowadzonymi interesami.
Paulie (8/10) - zabawna postać, wielokrotnie staje u boku głównego bohatera.
Sarah (7/10) - córka Luigiego oraz żona Tommy'ego.
Vincenzo (5/10) - dostarcza nam broń.
Ralph (5/10) - dzięki niemu uczymy się się otwierać samochody.
Luigi (5/10) - barman.
Norman (5/10) - detektyw, któremu Tommy opowiada swoją historię
Lucas Bertone (4/10) - mechanik, znajomy Tommy'ego.
Don Morello (2/10) - największy przeciwnik Salieriego.
Sergio Morello Jr. (2/10) - brat Morello.
Salvatore (4/10) - specjalista od otwierania sejfów.
Michelle (2/10) - prostytutka.
Ulubiona postać
Tommy Angelo (10/10) - Zwykły, młody chłopak który jeździł taksówką. Miał honor, wiedział co to rodzina. Uczciwy!
Znienawidzona postać
Sam (-1/10) - Na minusie za jego twarz oraz to co zrobił ! Gdy widzę go rannego podczas różnych misji mam ochotę go odbić.
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
W Mafii jest takie ciekawe zjawisko :-) .Naprzykład Tommy, może się wydawać fajny,ale jeśli spojrzymy z perspektywy Salierego to Tommy był poprostu zdrajcą.Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi ;-) .
Tommy 8
Paulie 9.8
Sam 2
Salieri 9.
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Z tego co na razie widzę to nikt nie lubi Sama. Ja tam do niego nic nie mam :)

Ulubiona postać

Tommy (9/10)
Chyba wszyscy go lubią, w końcu główny bohater. Dałabym 10, ale za mało mu było kasy

Paulie (9/10)
Uwielbiam te jego teksty :D 9 zamiast 10 z tego samego powodu.

Znienawidzona postać

bracia Morello (-1/10)
Tu się chyba nie trzeba rozpisywać. Nie trawię typków i tyle.
Obrazek
Otóż moje ulubione postacie to :
Tommy - jego nie można nie lubić ;-) 10/10
Paulie - cięty język i emocje, za to go uwielbiam. 10/10
Sam - wiernie oddany rodzinie, takich ludzi potrzebuje Mafia. 10/10

Cóż...znienawidzonych raczej nie mam, może oprócz tego syna radnego, Billa.
muore il bandito, la mafia vive
Ulubiona postać: Oczywiście Tommy 10/10
Znienawidzona postać: Morello, szczególnie w cut scence, kiedy bije gościa za porysowanie zderzaka (straszna szuja) 3/10
Dodatkowo - najbardziej irytująca postać - Ralph 5/10
Obrazek
Tutaj paru wymienię :
Tom 8/10 - wcześniej taksówkarz , później specjalista przy broni palnej
Paulie 8,5/10 - śmieszniejsza osoba i zdecydowanie (w/g mnie) bardziej pewna siebie
Sam 4/10 - sam sr** . Ogólnie postać jest taka sobie , prawie nic nie mówi , nic nie pogada , duch i już :)
Sarah 7/10 - pełna uroku kobieta (nie podlizuję się)
Ralph 6/10 - jąka się , jąka ... ale za to maniak samochodowy :mrgreen:
Lucas Bertone 5,5/10 - dobry znajomy oferujący lepsze fury ale nie od ręki , bo trzeba je ukraść :-|
Don Morello -0,5/10 - This is sh** !!!
Michelle 1,5/10 - Bad :-(
Vincenzo 7/10 - dostajemy od niego w miarę dobre bronie (szkoda , że łomu nie daje ;-) )
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Tommy:9/10-Glowny bohater nie ma co gadac
Paulie:10/10-Uwielbiam go!Lubie jego gadki oraz jego upartosc.

Znienawidzona postac:
Sam:-10/10 - Wiecie czemu :->
Bracia Morello:1/10-Nie lubie ich.

Neutralne postaci:
Wszyscy inni :-)
Obrazek
Tommy ( 8/10) - fajny gość , ale nie nadaje się na gangstera.
Paulie ( 10/10) - świetny gangster, genialne teksty
Salieri ( 10/10) - prawdziwy don
Salieri Cię dorwie
Moją ulubioną postacią z pewnością jest Tommy 10/10 - do pewnej chwili jest lojalny rodzinie. Zwykły taksówkarz, który następnie staje sie jednym z kilku członków Mafii.

Znienawidzona postac - nie jest to Sam jest to Sergio Morello ponieważ był typem takiego ,,cwaniaka'' zawsze krył się pod cieniem swojego brata !
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Ulubiona postać:

Paulie (10/10) - Dałem mu 10/10 szczególnie dlatego, że jest taki zabawny. Powinien iść raczej za komika niż gangstera. Najlepszy przyjaciel Toma. Jego teksty niekiedy są naprawdę dobre.

Lucas Bartone (9/10) - Ma podobne zainteresowania co ja (samochody). Także przyjaciel Toma.

Znienawidzona postać

Michelle (2/10) - Tommy jej wyraźnie powiedział, żeby nie wracała do miasta, ale to przecież dziwka - nie mogła usłuchać. Nie dałem 1/10 bo to najlepsza przyjaciółka Sarah.

Don Morello (1/10) - Najgorszy Don jakiego widziałem.
Obrazek
Moja ulubiona postać:

Oczywiście Tommy ;)

Oceny innych postaci:

Paulie(8.5/10)
Podoba mi się w nim to, że przyjaźń ceni sobie nade wszystko. Poza tym jest to zabawny facet, z poczuciem humoru itp....
Nie podoba mi się w nim zaś to, że lubi ryzyko (mało powiedziane). Jako przykład może posłużyć tutaj misja "robota na boku" (chyba nie muszę tłumaczyć o co tutaj chodzi).


Sam (5/10)
Jedyna rzecz która mi się w nim podoba to to, że jest wiernie oddany Donowi, Rodzinie (mafii), która jest dla niego najważniejsza... z drugiej strony jednak nie wierzy w przyjaźń, czego potwierdzeniem mogą być wypowiedziane przez niego słowa "przyjaźń to gówno" w finałowej misji. Tutaj właśnie nie mogę zrozumieć jednej rzeczy... przecież przyjaźń to podstawa rodziny! Jeżeli jej członkowie nie będą przyjaciółmi, to nie będzie to żadna "rodzina" a zwykła organizacja przestępcza, a więc wychodzi na to, że bohater ten sam nie wie czego chce. Jest wiernie oddany rodzinie, ale nie wierzy w przyjaźń.... nie wydaje Wam się to dziwne?
Dlatego właśnie dałem mu tak słabą ocenę.


Salieri (7/10)

Podoba mi się w nim to, że każdy problem najpierw próbuje rozwiązać w pokojowy sposób, a przemocy używa tylko wtedy, kiedy zachodzi taka konieczność (przykład: misja "czysta gra"). Poza tym "gra czysto" z innymi członkami rodziny... z wyjątkiem misji "chwila relaksu"... chociaż później i tak się okazuje, że Don powiedział Samowi o tych diamentach.

Frank (8/10)
Co tu dużo pisać, jeden z najlepszych przyjaciół Toma:) Nie winie go za to, że zdradził rodzinę, ponieważ zrobił to pod naciskiem policji i był szantażowany (porwano mu rodzinę).

Raphl (4/10)
Podoba mi się w nim jedynie to, że świetnie zna się na samochodach... poza tym to kompletny idiota, czego przykładem może być to, że nie powiedział Donowi (w misji czysta gra) o tym, że z Europy przyjechał kierowca, "murowany faworyt", zanim Salieri postawił kase na kogoś innego...

Vincenzo (7/10)
Po prostu go lubię ;)

Znienawidzone postacie:

Oczywiście Morello... chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
ulubiona postać:

Sam 10/10 :-P :-P :-P :-P :-P :-P
Oddany rodzinie. Często dostaje się w tarapaty, ale to nie przeszkadza. Zachowuje się jak prawdziwy Mafioso. Zabił Pauliego, ponieważ dla niego rodzina Mafijna była najważniejsza co jest w prawdziwej mafii najważniejsze.

Znienawidzona postać:

Tommy 5/10.
Tommy jest dla mnie trochę żałosny. Jakby nie miał jaj do tej roboty. Nie wykonywał rozkazów (nie zabił Franka), nie zabił Michele, a także obrabował bank. Na szczęście po latach spotkała go kara :mrgreen:

Neutralne postacie

Paulie 8/10 - fajny, sympatyczny, żartobliwy gość.
Salieri (5/10) - stary pierdzoch, który nie mam plusów ani minusów
Luigi (7/10) - sympatyczny :)
Vincenzo (8/10) - świetny facet :P
Sarah (4/10) - nie wiem dlaczego 4/10 nie trawie jej :D
Morello (3/10) - Chciał opanować całe miasto :/
Sorry za offtop ale:

Scot napisał(a):
Sam 10/10
Oddany rodzinie. Często dostaje się w tarapaty i Tommy musi go często ratować. Może ma hamskie odzywki, ale przynajmniej zachowuje się jak prawdziwy Capo. Zabił Tommy'ego, ponieważ dla niego rodzina Mafijna była najważniejsza co jest w prawdziwej mafii najważniejsze


A kiedy Sam zabił Tommy'ego?Gdzie to widziałeś?Tommy'ego zabili nieznani nam gangsterzy,a nie Sam.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
cron