Wasza ocena postaci z Mafii

Sorry Pauliego :mrgreen:
Ulubiona postać

Sam 7,5/10
Trochę przygłupi :mrgreen: ,ale jak prawdziwy mafioso wierny rodzinie,w sumie dobry był z niego kumpel jednak mógł już nie kablować Tommiego i tego zaburzeńca Pauliego,było by 9,5 gdyby nie to co zrobił w ostatniej misji

Znienawidzona postać

Paulie 4,0/10
Debil i Imbecyl,w każdej misji gówno robi,a jak coś już robi to z opłakanym skutkiem,gdyby niebyłby taki żartobliwy było by 2,5

Neutralne postacie

Tommy 6,5/10 w sumie fajny gość chociaż czasami mu coś odbija jak z napadem na bank
Salieri 5,5/10 stara menda,dałbym mu 1,5 gdyby nie to że na początku gry pomogł Thomasowi na początku gry
Luigi 8,5/10 zwykły barman
Morello 0,001/10 PSYCHOL
Sarah 4,5/10 nie przypadła mi do gustu
Vicenzo 9/10 spoko gostek
Ralph 5,5/10 :-F
Lucas Bertone 7/10 czasami wkurzający ale nawet fajny
Glory Glory ManUtd XD
Pozytywni
Tommy 9/10 Jest fajnym i pozytywnym człowiekiem , lecz brakowało mi tego zacięcia gangstera
Paulie 8/10 Naprawdę świetny,przezabawny gościu
Frank 10/10 Na początku wyglądał na zwykłego urzędasa ale wtedy w samochodzie pokazał, że nie jest ponurasem.Dzięki niemu Tommy nie wyszedł na alkoholika :-)
Negatywni
Sam 7/10 Wieczny milczek-zawsze w tarapatach,zdrajca.Po prostu nie lubię go.Ale na gangstera to sie nadaje :-D
Sergio Morello jr 3/10 Brutal lubi patrzec na torturowanych ludzi
Morello sr 5/10 facet z krwi i kości.Wolę go od brata :mrgreen:
Ennio Salieri 6/10 Na początku wydawał się fajny lecz to z cygarami mnie zaniepokoiło.Liczą się dla niego tylko pieniądze i władz :-x
Carlo 0/10 zwykły dupek
Neutralni
Sarah 8/10 laska Toma. Fajna dziewczyna :-D
Vincenzo 10/10 Spec od broni,kolega Salieriego.Miły gośc.
Ralph 8/10 Czasami denerwujące jest to cale jego jąkanie.Dałem mu więcej punktów bo zna się na samochodach
Luigi 9/10 Barman w barze Salieriego .Ojciec Sarah. :))
Lucas Bertone 9/10 Mechanik-Tom się z nim zapoznaje w misji Czysta gra.Daję Tomowi świetne auta lecz sami musimy je kraśc :-D
cron