Wasza najdłuższa podróż?

Warszawa-Amsterdam-Memphis, Tennesee-Los Angeles, Kalifornia. W sumie ok 22 godzin (w tym sześciogodzinny postój na lotnisku w Amsterdamie :-/ )
Polska (Gliwice) - Grecja (Leptokaria) około 20 godzin ;P
Polska (okolice Gliwic) - Bułgaria (Sunny Beach, Słoneczny Brzeg) coś 24-29 godzin czy jakoś tak ;P
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Moją najdłuższą podróżą była wycieczka szkolna do Białego Dunajca k. Zakopanego. To było w czerwcu 2008. Mieliśmy do przejechania aż 748 kilometrów, a podróż trwała 9 godzin. W dodatku wyjeżdżaliśmy wieczorem.
Za granicą byłem tylko w Niemczech i w Czechach. Jednak niedługo mam jechać do Danii ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Moja najdluzsza podroz to:

Poznań-Berlin-Leuven(Belgia) :-P
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Moja najdłuższą podróżą był wyjazd na Litwę ( Białystok - Druskienniki - Wilno) ;-)
Obrazek They never fight alone...
Najdłuższa podróż to lot do Koloni w Niemczech. Lecieliśmy na wymianę, ale samolot odlatywał z lotniska w Katowicach, więc straciliśmy dodatkowo 2 godziny na dojazd z Krakowa. Na lotnisku spędziłem jakieś 14 godzin z powodu opóźnienia samolotu, plus chyba 3 godziny loty, w sumie 19 godzinna podróż, która powinna trwać 3x mniej, gdyby nie pogoda.
Dla porównania z Krakowa do Cesenatico (miejscowość we Włoszech niedaleko San Marino) jechałem autokarem i czas podroży był taki sam.
Obrazek
Włochy- Wenecja- jakieś 14 lat temu miałem w tedy 8 lat ale i tak dużo pamiętam z tej podroży ;-) była bardzo długa bo jechaliśmy autobusem...chyba 16 czy 20 godzin. w jedna stronę.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Kamiloxin napisał(a):
Moja najdłuższą podróżą był wyjazd na Litwę ( Białystok - Druskienniki - Wilno) ;-)


Ze mną było identycznie . Ta sama trasa , te samo miejsce.
Salieri Cię dorwie