Ulubione filmy gangsterskie

Przy okazji Chłopców z Ferajny - trochę głupio, że ta cała rodzina się rozpadła...
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Trochę głupio? Główny bohater musiał się ratować jak mógł, a jego ostatnią deską ratunku było zeznawanie przeciwko ludziom, z którymi niegdyś zarabiał forsę...tak jak Tommy z Mafii :-P
barth89 napisał(a):
Przy okazji Chłopców z Ferajny - trochę głupio, że ta cała rodzina się rozpadła...


To mnie własnie irytuje w gangsterskich filmach.

Oglądasz...juz kochasz bohaterów, a tu nagle...i każdy sie zabija nawzajem lub coś podobnego :-|
muore il bandito, la mafia vive
Poza "Chłopcami z ferajny" dobrym filmem jest "Skazani Na Shawshank" :-) pozycja warta polecenia :-) nie będę nic mówił o fabule. Jak ktoś nie widział to niech zobaczy koniecznie ;-)
wojtas022 napisał(a):
Poza "Chłopcami z ferajny" dobrym filmem jest "Skazani Na Shawshank" :-) pozycja warta polecenia :-) nie będę nic mówił o fabule. Jak ktoś nie widział to niech zobaczy koniecznie ;-)


Ale to nie jest film gangsterski ;-)
Z takich o więzieniach to polecam jeszcze: Ucieczka z Alcatraz, Prison Break, Symetria.

Jak ktoś z Was zna jakieś filmy o więzieniach to byłbym wdzięczny za tytuły.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):

Jak ktoś z Was zna jakieś filmy o więzieniach to byłbym wdzięczny za tytuły.


A "Zielona Mila" ? ;-)
Godfather (czy trzeba to wymieniać?), Scarface (przezaj.ebistokozaczny film, maj persynal fejwryt) oraz Gomorrah.
"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść,
Czeluść zaczyna patrzeć w Ciebie." - Fryderyk Nietzsche
wojtas022 napisał(a):
A "Zielona Mila" ? ;-)


Znam, czołówka światowego kina ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Ojciec Chrzestny I, II.
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
Oczywiscie wszystkie filmy ktore wymieniliscie sa extra, ale nie mowliscie tu o Vabank i Vabank 2 jest to polski film. Może nie do końca o mafii choc bardzo fajny pokazuje polskie lata 30 XX wieku o złodzieju Kwincie. Znam rowniez komedie Oscar z Sylvestrem Stalone róenież polecam.
Nie wiem czy pamiętacie, ale na TVN był puszczany serial Alfabet Mafii, opowiadał o poslich gangsterach też ciekawe. Podobał mi się też serial ODWRÓCENI.Aha no i jeszcze jeden polski film Dług.
Moje ulubione filmy Gangsterskie, to chyba Cutscenki z Mafii :lol:
Obrazek
mr.Vegas napisał(a):
Znam rowniez komedie Oscar z Sylvestrem Stalone róenież polecam.


Pamiętam ten film. Najlepsze jak wciąz wymieniali walizki :lol:
Super komedia..ja też polecam :-D
muore il bandito, la mafia vive
Dodaje jeszcze film Żądło jest to komedia kryminalna, widziałem jeszcze Infiltracja i Podejrzani. Jak sobie oglądniecie te filmy to napewno nie będziecie żałowac. Filmy baaardzo mocno trzymią w napięciu do ostatniej minuty.
1. Ojciec Chrzestny
2. Pulp Fiction
3. Dawno Temu w Ameryce
4.Ojciec Chrzestny II
Człowiek z blizną
5. Wściekłe Psy
6. Chłopcy z ferajny

reszta daaaaaaaaaleeeeeeko
Obrazek
Obrazek
1.Ojciec chrzestny
2.Człowiek z blizną
3.Wściekłe psy
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
cron