[Paulie's Stories : Historia Lost Heaven [Cz. 1]

Paulie's Stories : Historia Lost Heaven [mission pack, cz. 1]

Obrazek

Download:
https://www.dropbox.com/sh/jwbn569bhsb3fsa/AACgUWfRPP3Si9OqjimHmU1Fa?dl=0

Instalacja:

Na wszelki wypadek zrób kopię zapasową twoich save'ów (folder z grą/Savegame). Mod używa tych samych ścieżek co podstawowa wersja gry, więc może nadpisać zapisane gry.

Co to w ogóle jest?

Bugi ważne (spoilery):

I bugi mniej ważne (spoilery):

Potrzebna pomoc:

Dubbing?

Bardzo zależy mi na komentarzach w sprawie moda, żebym wiedział czy praca idzie w dobrym kierunku i czy ma jakikolwiek sens.

Dzięki za grę!
I got used to it.
W wolnej chwili koniecznie muszę zagrać :) W razie co jestem chętny do dubbingu, mogę też Ci odmłodzić tekstury twarzy postaci. Za modele się nie biorę, bo już nie mam do tego programów, ale musiałbyś np. wziąć jakiś model jakiegoś chłopaczka z Mafii (może modele wandali z misji better get used to it) i zmienić im twarz na młodszego pauliego czy sama. Od biedy tylko tekstury, jak byś miał czas i chęci to też można by się bawić w przekopiowanie modelu twarzy, ale to będzie żmudne i niewdzięczne.
Mogę pomóc z tym co napisałem, ale chciałbym to zrobić w ostatniej fazie powstawania, jak będziesz miał wszystko inne.

EDIT: Zagrałem dzisiaj i... poziom oldschoolowego poziomu trudności osiągnąć najwyższą wartość :P Z samym początkiem jak było trzeba śledzić ojca, chyba z dobrą godzinę rozgrywałem gdzie się mogę schować i jak działają te wszystkie skrypty, kiedy biec a kiedy nie xD Nie powiem ciekawe rozwiązanie i na prawdę oldschoolowe.
W drugiej misji brakowało mi save po całej akcji przed jazdą do baru. Dalej nie doszedłem bo mi zabrakło czasu, ale tak czy inaczej ciekawie się gra.
Jak znajdę chwilę to przejdę do końca i jeszcze dopiszę.

EDIT 2: Jest jeszcze jeden jakiś problem ze skryptami, że po śmierci jest wywoływany skrypt wyjścia do menu, a nie typowo śmierci. Nie pokazuje się opcja z możliwością powtórzenia :) Sprawdź skrypty u siebie i w innych modach lub misjach w mafii i popraw, bo strasznie wkurzające to jest.
Co do naprawy buga w drugiej misji z uciekającymi typami. Jak dobrze pamiętam to musisz zmienić im agresywność czy jakoś tak na wyższą, wtedy się ogarną i nie będą odpuszczać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek