[Paulie's Stories : Historia Lost Heaven [Cz. 1-2]

bez zmian, niestety :(
I got used to it.
siema wiadomo coś co dalej z tym modem jakaś taka cisza nastała już prawie minął równy rok od premiery 1 części?
Jak idą prace nad modem ?
Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo.
Jestem już na ostatniej misji 3 części, myślę, że miesiąc-dwa jeszcze i wydane będzie. Chyba, że dubbing pogorszy sprawę, bo ostatnio dość mocno się z tym męczyliśmy.
I got used to it.
Dobre wieści! Skończyłem robić 4 misję, więc cała część jest już prawie gotowa.
Zostało tylko: poszukać bugów, dać testerowi do zagrania, ew. poedytować jego sugestie, zrobić autosavy, w tym fotografie i opisy do nich, zrobić rysunki do wczytywania misji, zrobić trailer na YT, przetłumaczyć wszystkie teksty na polski, umieścić je w pliku gry, nagrać swój dubbing, zedytować dubbing innych, zmienić modele (w tym być może bronie), pododawać detale w kilku misjach, zrobić punkt startowy dla 3 części, zaktualizować pliki na dropboxie, dodać pliki odpowiedzialne za ruch warg, naprawić błędy z poprzednich części i być może coś jeszcze.
Problemem jest dubbing, który zajmie najwięcej czasu. Ale poza tym to nie powinno zająć już dużo, max miesiąc.
Jeżeli ktoś jest chętny podłożyć swój głos do dubbingu, piszcie na pauliesstories@gmail.com
Dzięki za cierpliwość i do usłyszenia oby jak najszybciej!
I got used to it.