Tommy pasażer - Pauli prowadzi

W misji "Impreza koktajlowa" parkujemy wóz z drógiej strony parkingu (pierwsza to bar Morelo), jak najdalej, najlepiej przy ścianie (tak, aby najdłużej się nim wyjeżdżało) i wkraczamy bocznym wejściem na parking. Załatwiamy strażnika i odbieramy mu broń po czym wykonujemy resztę roboty, tzn. rozwalamy samochody. Potem otwieramy szopę, czy coś takiego i zabieramy z tamtąt wóz. Wyjeżdżamy nim na ulicę i "pokazujemy" się Pauliemu, potem się cofamy, aby jego wóz mógł wyjechać (to za chwilę). Wysiadamy i szybko zagradzamy mu drogę, by Pauli się zatrzymał, wtedy wsiadamy do jego wozu bocznymi drzwiami i... jedziemy z nim do baru Salierego, tyle, że to on prowadzi. Możemy więc bez obawy o zderzenie wyjąć broń (tą strażnika) i strzelać z okna. A i może godzić nas policja, wtedy Pauli się zatrzyma...

Nie mam możliwości podania screenów, ale sądze, że to, co u góry jest wystarczająco czytelne. ;-)
Nom działa, rzadko kiedy jest się pasażerem :-).

P.S.
Może pobierz sobie Fraps'a, to będziesz mógł screeny robić.
Obrazek
HeHe dobre to
Obrazek
Fajna ciekawostka, będę musiał spróbować :-D
Obrazek
Tak to jest ciekawe ale do czasu gdy Paulie wpadnie na jakiś samochód i powstanie korek.
Wierzcie mi że to jest możliwe :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
No ja to już baaardzo dawno napotkałem. Początki gry w Mafię się przypominają hehe :D

Jest taka modyfikacja Passenger Mod, gdyby ktoś chciałby się pobawić jako pasażer. Ściągnąć można z tej strony
Mała rzecz a cieszy :D Tak normalnie pasażerem jest się chyba w misji gdzie zabijamy Morello na lotnisku o ile się nie mylę, więc tylko jeden raz a tak można przeżyć to jeszcze raz ;)
...i jeszcze raz. W misji "Wycieczka na wieś" dojeżdżamy tam jako pasażer, niestety w filmiku, za to w drodze powrotnej siedzimy w ładowni małej ciężarówki, by nie pozwolić, by jakiś wóz ją wyprzedził... :mrgreen:

[ Dodano: 28 Lipiec 2008, 21:30 ]
Rzeczywiście znalazłem jeszcze jedną taką sytuaję. :mrgreen: W misji "Chwila relaksu" w momencie, gdy mamy przechwycić ciężarówkę. Zaraz po tym jak odbierzemy dokumenty jej kierowcy to (znów) Pauli wsiada do naszego wozu i jedzie do Sama. Trasa jest krótka, ale istnieje możliwość podstawienia niemal każdego wozu. ;-)
Jest jeszcze jedna możliwość w misji uciekinier na samym początku możemy wysiąść z auta i wejść do samochodu przed nami do którego weszły dwie osoby lecz nieda się daleko odjechać bo misja nam się wyłącza :-(
No ale tutaj Pauliego nie widać :->
muore il bandito, la mafia vive
Wykonywałem tą misje impreza koktajlowa i ,,pożyczyłem" ten samochód z szopy wyjechałem nim na ulice, Pauli wsiadł na miejsce kierowcy w samochodzie którym przyjechałem i odjechał. Ja rzuciłem w samochody koktajle i uciekłem. Jadę koło tunelu patrze, a tam Pauli w samochodzie wbity w ścianę po czym patrzę ekran zaciemnia się Pauli nie żyję sprobuj ponownie xD Ciekawe kto mu dał prawko :]
Zapewne Don Salieri :lol:
muore il bandito, la mafia vive
hehe pewnie Ford T byl za trudny w prowadzeniu dla pauliego:p
Murphy był optymistą.
Ale na lotnisku prowadził normalnie picuś-erekcuś :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
Tam mial Corda 812 i nie jestem pewien ale on chyba ma normalne prowadzenie (3 pedaly biegi i kierownica :-) )
A pozatym do tego czasu mogl sie poduczyc :p
Murphy był optymistą.
cron