Tommy pasażer - Pauli prowadzi

Albo niczego nie pił ;-)
muore il bandito, la mafia vive
no może przed jazdą wypił trochę koktajlu mołotowa ;D.Widać nie pomogło
Taaa, a może soczek Tymbark wypił? Starczy tego offtopu.
-pistolecik- napisał(a):
Jest jeszcze jedna możliwość w misji uciekinier na samym początku możemy wysiąść z auta i wejść do samochodu przed nami do którego weszły dwie osoby lecz nieda się daleko odjechać bo misja nam się wyłącza :-(
'

jesli jednak zdecydujemy sie wsiąśc do tego auta to podjedzie ono do NEW ARK, niedaleko tego skrzyzowania do hoboken. jednak jedzie on najdluzsza droga i w slimaczm tempie :evil:
Silver napisał(a):
No ja to już baaardzo dawno napotkałem. Początki gry w Mafię się przypominają hehe :D

Jest taka modyfikacja Passenger Mod, gdyby ktoś chciałby się pobawić jako pasażer. Ściągnąć można z tej strony


wie ktoś może, do jakiego folderu wkopiować ten plik?? :roll: Bo nie wiem, jak to zaistalować :-/

edit: a sorry, już mi się udało ;o tylko że nie wiem, jak usunąć post :mrgreen:

// Nie można kasować postów - Mafioso
Odkryłem coś podobnego w misji ''Chwila relaksu'' tyle, że z Samem.
Gdy odprowadzimy już ciężarówkę w umówione miejsce w dzielnicy robotniczej i ''zlikwidujemy'' pościg idziemy za Samem do jego Lassitera i jedziemy razem z nim. Dużą frajdę daje to, że możemy strzelać ze zdobytego wcześniej Thompsona :mrgreen:
Tylko nie wiem dokąd on jedzie, bo zaczeła mnie gonić policja i mnie bloknęli... :-/
wiecie dokąd :?:
Blitzkrieg1410 napisał(a):
wiecie dokąd :?:


w "umówione" miejsce w dzielnicy roboczej, czyli zaułek do którego jedziemy na samym początku misji :roll:

btw. bo gdzieś już o tym napisałem w tym temacie ;o

dokładnie chodzi o to (trochę niezrozumiale to wtedy napisałem, ale chodziło tu właśnie o to, o czym teraz napisałeś):

Rzeczywiście znalazłem jeszcze jedną taką sytuację. :mrgreen: W misji "Chwila relaksu" w momencie, gdy mamy przechwycić ciężarówkę. Zaraz po tym jak odbierzemy dokumenty jej kierowcy to (znów) Pauli wsiada do naszego wozu i jedzie do Sama. Trasa jest krótka, ale istnieje możliwość podstawienia niemal każdego wozu. ;-)
Ty napisałeś o Paulim, który jedzie do Sama.
A ja napisałem o sytuacji już po wyjściu z portu: my odstawiamy ciężarówkę do magazynu, a Sam jedzie do Baru.
I własnie z Samem możemy jechać do baru.
Może żeby było jaśniej dam linka do filmiku.
http://www.youtube.com/watch?v=Y25VxFnQ ... re=channel
Hehe, nie raz tak mi się robiło ;). Fajna sprawa. Raz gonili nas ci gangsterzy, i wykorzystałem ten incydent( nie to, nas gonili, tylko to, że Paolie prowadził) i spokojnie ich wystrzelałem xD
"Żeby być kimś najpierw musisz być sobą"
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Odkryłem coś podobnego w misji ''Chwila relaksu'' tyle, że z Samem.
Gdy odprowadzimy już ciężarówkę w umówione miejsce w dzielnicy robotniczej i ''zlikwidujemy'' pościg idziemy za Samem do jego Lassitera i jedziemy razem z nim. Dużą frajdę daje to, że możemy strzelać ze zdobytego wcześniej Thompsona :mrgreen:
Tylko nie wiem dokąd on jedzie, bo zaczeła mnie gonić policja i mnie bloknęli... :-/
wiecie dokąd :?:



też to odkryłam, ale nie strzelałam, czekałam aż Sam dojedzie do celu i... wjechał na "podwórko" koło baru Salieriego, (tam gdzie to tylne wejście) to wtedy jak on tam wjedzie, to się zatrzymuje, oczywiście Don się nie pojawiał, a jak wysiadłam z wozu, to próbowałam wywalić z niego Sama, ale nie dało rady...

edit: sory! dopiero obejrzałam ten filmik, do którego dałeś link :)
Obrazek
niezłe ale znam numery z Sam prowadzi - tommy pasażer napszykład misja Świetny Interes potem wyjażdzamy tą ciężaruwą z kartonami a potem zatrzymujemy auto gdzie jest sam i prowadzi wchodzimy do tego auta od SAma i on kieruje a potem można z Thampsonka swobodnie strzelać