Tanie Kolekcje

Temat zbiorczy dotyczący tanich kolekcji: Kolekcja Klasyki, eXtra Klasyka, Topseller, Platynowa Kolekcja, Super$eller itp.

Pochwalcie się jakie macie gry z tych serii, co myślicie o takich seriach, czy często kupujecie gry z tanich serii, co chcielibyście zobaczyć w tanich seriach.

Ja z Kolekcji Klasyki posiadam następujące gry:

- GTA Trylogia (gta, gta2, gta3)
- GTA Vice City
- Tropico Antologia
- Hidden and Dangerous Antologia
- Brothers in Arms: Road to Hill 30
- Syberia: Złota Edycja (Syberia, Syberia 2)
- GT Legends
- Mafia
- Operation Flashpoint: Platynowa Kolekcja
- Sacred Plus
- Hitman Trylogia (Hitman, Hitman 2, Hitman Contracts)

eXtra Klasyka

- Trainz Railroad Simulator 2006
- Fable: Zapomniane Opowieści

Przykręcona Cena

- Boiling Point
- Kameleon

Nowa Dobra Gra

-Sherlock Holmes i tajemnica srebrnego kolczyka

Moja foto kolekcja:
Obrazek
Obrazek

Oddam klucz rejestracyjny Fable zapomniane opowieści za jakikolwiek klucz elektroniczny z Kolekcji klasyki, zbieram punkty z KK, a na wirtualnej kasie z CDP mi nie zależy, kasa za Fable to 5 zł (Nie chodzi o cd key).
Być może nie rejestrujecie gier z KK więc z miłą chęcią przyjąłbym wasze klucze rejestracyjne, jeżeli chcecie wysyłajcie je na mój pw.
Obrazek
Eee tam ja nie kupuje gier praktycznie nigdy. Z Kolekcji Klasyki mam tylko Mafię i jest to jedyna gra z serii tanich kolekcji w moim domu:D Kilka oryginaów jeszcze mam żeby nie było, np. Godfather, Scarface czy Oblivion z dodatkami;)

Pomysł takich serii IMO całkiem dobry, bo można czasem kupić mocne tytuły po niskich cenach. Jednak co z tego jak dalej wszyscy ściągają gry z neta. Może by się to zmieniło, gdyby nowości były w takich cenach ale to chyba raczej niemożliwe.
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Ja mam tylko Mafię ;P
A ja Mafię i GTA: trylogię.
MastaH napisał(a):
Pomysł takich serii IMO całkiem dobry, bo można czasem kupić mocne tytuły po niskich cenach. Jednak co z tego jak dalej wszyscy ściągają gry z neta. Może by się to zmieniło, gdyby nowości były w takich cenach ale to chyba raczej niemożliwe.


Wszyscy nie ściągają;)

Gdy nie pracowałem też ściągałem, odkąd zarabiam i mam kasę stać mnie aby kupić sobie 2-3 gry miesięcznie z jakiejś taniej kolekcji czy też jedną z premierowych (choć tych nie kupuję, bo komp ma sto lat).
Myślę że, to przychodzi z wiekiem, nie chciałoby mi się traz ściągać gry ważącej 4-7GB, wole iść i dać te dwie dyszki. A i ładnie zapakowane jest :mrgreen:
Poza tym zbyt dużo syfu można nałapać ściągając gry, które teoretycznie są wolne od wirów.
Co kto woli ;-)
Obrazek
Ja to mam tak, że gier ogólnie nie ściągam. Czasem pożyczę już coś sprawdzonego od kumpla. Jedyna gra jaką zassałem z sieci to Oblivion, który tak bardzo mnie wciągnął, że później kupiłem oryginała;)

Są natomiast pewne tytuły, których ściąganie z internetu byłoby grzechem śmiertelnym xDD Nie wyobrażam sobie, żebym ściągnął np. Mafię 2, czy kontynuację Obka. Są to dla mnie chyba dwa najważniejsze tytuły jeśli o gry chodzi i jak tylko będzie można je zakupić, to od razu udaję się do sklepu;)
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Poniżej lista mojego dobytku. Ogólnie podobna lista co u Grishy.

EA Classics
Medal of Honor: Allied Assault
SimCity 4: Deluxe Edition

eXtra Klasyka
Gothic
Trainz Railroad Simulator 2004

Kolekcja Klasyki
Mafia
Syberia: Złota Edycja

Super$eller
Grand Theft Auto: Vice City

Platynowa Kolekcja (CD Projekt)
SWAT 4: Złota Edycja

Edycje premierowe
Hitman: Krwawa Forsa
Ojciec Chrzestny
TimeShift
Kameleon
The Movies
The Sims 2
The Sims 2: Zwierzaki
Wiedźmin
Flatout
No Mafioso widzę że masz dobry gust ;), tylko nie wyglądasz na gościa który by w simsy popylał ;)
Acozz napisał(a):
No Mafioso widzę że masz dobry gust ;), tylko nie wyglądasz na gościa który by w simsy popylał ;)

Wiedziałem, że się będziesz czepiał :-P Prawie w ogóle nie gram w Simsy. Wypisałem tylko listę gier, które mam w szafce :mrgreen:
Hihi no nie powiem grało się w simsy grało, ale myślałem że napiszesz że to siostry ;)
Acozz napisał(a):
Hihi no nie powiem grało się w simsy grało, ale myślałem że napiszesz że to siostry ;)

Tym bardziej, że jej nie mam :-D Dobra, koniec offtopu.
Ajć a już chciałem się pytać blondynka czy brunetka..

Teraz koniec offtopu xD

Edit

Hmmmm przyznam się że kupiłem chyba jedną oryginalną grę w życiu byli to Kozacy Sztuka Wojny i nie żebym był fanem tylko miałem akurat tyle drobnych :-P :-P ale po przeczytaniu tematu postanowiłem że się poprawie :mrgreen: Czym prędzej pobiegłem do empiku i poszukałem Mafię, była ostatnia jakby czekała na mnie :-D . Przy zakupie zwróciłem uwagę na trzy rzeczy:

1) Taka gra jak Mafia nie powinna kosztować 24,90
2) Po co te oznaczenia pegi, sprzedawca spojrzał na znaczek 18+ potem na mnie ja się zaśmiałem i po kłopocie. Nie żeby mi to nie przeszkadzało ale mam nadzieje że małolatom gier z tym oznaczeniem nie sprzedają.
3) W empiku dają darmowe siateczki xDD
Empik zawyża lekko (a czasem nawet trochę mocniej) ceny ;) Na Allegro Mafię powinienieś dostać już za niecałe 20zł nie licząc wysyłki ;) No ale i taki zakup się nie opłaca, chyba, że kupisz grę i pojedziesz do tego kolesia/firmy co Ci ją sprzedał :)
Mi właśnie chodziło o to że tak tanio ;)
Aha, no to zwracam honory. Myślałem, że chodzi Ci o to, że Mafia jest zbyt droga ;) No i z ciekawości: w Tczewie jest oddział Empika? No i czemu Tczew ma sołtysa :P