Tanie Kolekcje

Sprostowanie nie mieszkam w Tczewie tylko w profilu napisałem bo kto się orientuje gdzie jest moja mała wioska? A w empiku byłem w Starogardzie Gdańskim.
Niedawno pracowałem w trąbkach wielkich w delegacji, przejeżdżałem przez Starogard tam też robiłem zakupy w biedronce (%%%%%%), a w Tczewie mieliśmy nocleg :mrgreen: Ogólnie pełen full wypas.

Co do gier z tanich serii, mam nadzieję, że za niedługo gothic 3 spadnie do Super$seller'a i osiągnie cenę 39,90, teraz jest w platynie i kosztuje 59,90 (można znaleźć taniej).
Ja bym w końcu chciał żeby w moim mieście wybudowali empik, są tam często niezłe promocje 3 gry w cenie jednej, albo niedawno dawali do 3 gier z extra klasyki pendrive'a 1GB.
ehhh.
Obrazek
Tak empik trzyma poziom, można ponadto za darmo na Xboksie pograć :D, teraz w miarę możliwości będę kupował gry z tych kolekcji, można dostać naprawdę świetne gry w niskiej cenie.
Tak nawiasem to tydzień temu na rynku koleś stał z różnymi gadżetami. Wśród nich były oryginalne gry 40 zł od sztuki. Były tam takie tytuły jak Call Of Duty, SWAT 4 i inne.
Kolekcja Klasyki
- Mafia The City of Lost Heaven

eXtra Klsyka
- Hopkins FBI
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Moja kolekcja się znacznie skurczyła, ponad 20 gier sprzedałem. Najnowszy nabytek, to Gothic 3 i nie żałuje wydanej kasy na niego.

Obrazek
Obrazek
Grisha napisał(a):
Moja kolekcja się znacznie skurczyła, ponad 20 gier sprzedałem.


"Taniej kupie, drożej sprzedam - to wódki się też napije" :mrgreen:
CD Projekt podnosi ceny swoich serii:

* Platynowa Kolekcja – dotychczasowa cena: 59,90 zł, zmiana na 69,90 zł
* TOPSELLER – dotychczasowa cena:39,99 zł, zmiana na 49,99 zł
* eXtra Klasyka Gold – dotychczasowa cena: 26,99 zł, zmiana na 29,99 zł
* eXtra Klasyka Hit – dotychczasowa cena:19,99 zł, zmiana na 24,99 zł
* eXtra Klasyka Dodatek – dotychczasowa cena: 14,99zł, zmiana na 19,99 zł
* Supercena – dotychczasowa cena: 9,99 zł, zmiana na 14,99 zł
* Dookoła Filmu – dotychczasowa cena: 39,90 zł, zmiana na 49,99 zł
* Disney Magiczna Kolekcja – dotychczasowa cena: 29,90 zł, zmiana na 34,99 zł
* Scooby-Doo – dotychczasowa cena: 39,90 zł, zmiana na 44,99 zł

To zła wiadomość, bo za CDP może pójść kolejny wydawca czyli Cenega, a z nim kolekcja klasyki itp.
Zła wiadomość, bo gry w Polsce mogą ogólnie zdrożeć, czekać, aż wersje premierowe nie będą po 119 zł a po 159 zł :-/
Obrazek
to chyba dobrze ze mnie od paru lat przestaly gry obchodzic ogolnie.
Obrazek
Właśnie przed chwilą kupiłem:

Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Trylogia

Zaraz będę instalował :-D

/Edit:
Wszystko oprócz GTA 1 działa na Win Vista ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
Właśnie przed chwilą kupiłem:

Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Trylogia

Zaraz będę instalował :-D

/Edit:
Wszystko oprócz GTA 1 działa na Win Vista ;-)


Dzięki za info, bo chciałem się zabrać za kupno Vice City ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Ja najczęściej kupuję gry komputerowe w kioskach, ponieważ nieraz można natknąć się na niezłą okazję ;-) Jako, że mój komputer pod względem parametrów pozostawia wiele do życzenia dużą popularnością cieszą się u mnie gry rodzimego wydawcy PLAY'a. Z tego powodu w mojej kolekcji posiadam takie tytuły jak Maluch Racer 2, Syrenka Racer, Trucker i Warszawka Racer. . .
Tak PLAY nieraz zachwycił mnie swoimi tytułami :-) Wciąż jestem zadowolony z gry From Dusk Till Dawn, która była w jednym z numerów PLAY'a
muore il bandito, la mafia vive
No ale już chyba o tych Maluchach Racerach tego nie można powiedzieć :P Ja na waszym miejscu wybierałbym gry City Interactive jak już - kilka lig wyżej ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Od ostatniego postu, moja kolekcja znacznie się powiększyła, na dzień dzisiejszy posiadam:
- Grand Theft Auto IV
- Saints Row 2
- Mafia (KK)
- GTA Trylogia (KK)
- GTA Vice City (KK)
- Hitman Trylogia (KK)
- Hitman Krwawa Forsa (KK)
- Max Payne Antologia ($$)
- Hopkins FBI (eXtra Klasyka)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Moja to
Kolekcjia klasyki
Mafia
Gta Vice city
Max Payne Antyligia
Gta Trylogi
Fifa 08
Piraci z karaibów
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
cron