Systemy Operacyjne

Windows 7- najbardziej stabilny system
No, Maćku, mam najnowszego, ale i najprostszego Macbooka, w którym system pracuje świetnie. Jak czasem wchodzę na mojego starego peceta z Windowsem XP nie mogę usiedzieć długo, ponieważ działa on zbyt wolno. Na razie nie myślę o zmianie z Maca na cokolwiek innego. Polecam :-P
Używam Windows 7 Home Premium 64 Bit i od instalacji czyli około pół roku temu nie było żadnych problemów. :)
Osobiście używam Windows 7 i nie mam żadnych kłopotów z nim. Wszystkie gry (z wyjątkiem 2-3 starszych tytułów) chodzą i jak na razie nie widzi mi się przesiadać na cokolwiek. Początkowo bałem sie przesiadki z XP na 7, ale moje obawy były niepotrzebne bo jak wspominałem system chodzi jak trzeba.
Kurde, znów mam problemy z oceną legalności WIndowsa :/ Tak jak kiedyś to od razu minęło tak teraz nie chce się aktywować.

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak używać i na czym polega działanie aktywatora i ewentualnie mógłby dać linka do jakiegoś?

Windows jest oryginalny, kupiłem klucz i sam klucz. Działał bez problemów prawie rok i teraz coś odbiło. Do MS nie mam co dzwonić, bo dla nich sam klucz jest piratem, więc dupa. Pomoże ktoś?

Windows 7 x64 Home Premium.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Mój system to Windows 7 x64 Home Premium. Sprawuje się świetnie, przyznam że wirusów na kompie mam od grona, ale system pozostaje takim jakim była na początku - komputer włącza się jakieś 11 sekund a po 2 sekundach po zalogowaniu już mogę w pełni wykorzystywać komputer :mrgreen:

Mam jeszcze Windows 7 Starter na netbook'u i też sprawuje się świetnie.

Pozdrowienia dla użytkowników Visty, to bardzo dobry system i wcale nie jest taki jak go malują :-)
Obrazek
WindowZ 2010 v2 lite

Ale planuje przesiąść się na inną modyfikację ponieważ ta po dłuższym czasie zamula, ma bardzo przydatne opcje i jest w miarę dobrze okrojona, ale wydaje mi się, że lepsze są MX'y pod względem wydajności.

Windows 7 nie mogę zainstlować bo nie działa w pełni z Ventrilo 2.1.4, które używam bardzo często, no i mam za mało miejsca na dysku. :->
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Ja używam Windows 7 32-bit Enterprise... wg mnie to najlepszy system operacyjny z logiem Microsoft...
Nie spotkałem się z jakimkolwiek błędem ze strony systemu...
Si vis pacem, para bellum.
Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona ludzi to statystyka. J. Stalin

Pentium Dual-Core 2.80 GHz | 2x2GB Ram|Nvidia GeForce 9800GT 1GB
Windows 7 Enterprise 32bit
Mój system to Windows 7 Ultimate 32-bit.

2,80Ghz q8300 intel core quad, geforce 9800gt 1gb ddr3 zbieram na geforce 480gtx, Ram 4 gb ddr2.
Windows 7 64bit jak narazie bez zarzutow

pozdrawiam
Windows 7 Ultimate x64 - wszystko działa jak w najlepszym porządku,miałem praktycznie wszystkie z systemy od Microsoftu i ten jest najbardziej stabilny.
Ja posiadam Windowsa Xp Home ,ale teraz chce kupic laptopa co ma Windowsa 7 Home premium 64-bity tylko boje sie go kupic bo slyszalem ze nie jest ten system stabilny prawda?Przepraszam ze lekki OT ale musze to wiedziec.
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Windows 7? Niestabilny? Pierwsze słyszę.
No czytalem pare opini na jego temat w internecie i to tez wyczytalem.Wiesz Maf jeszcze nie mialem do czynienia z Windowsem 7 i tez nie wiem .
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Windows 7 jest lepszy od XP tak więc po co tu się zastanawiać?

Jedynie gorszy w tym, że nie które starsze programy nie działają prawidłowo na nim.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
cron