Systemy Operacyjne

Ja mam XP home i jest spoko(oryginalny do kompa dostałem). Na nowym kompie chcę mieć siódemkę, ale nowy komp się jeszcze nie szykuje, więc zostaje przy XP.
Obrazek
Tak sobie czytam rożnego rodzaju artykuły, porównania, testy w prasie branżowej i z tego co wynika, to siódemka nie jest wcale taka lepsza od Visty.

Niektóre tytuły chodzą lepiej na Viscie, niektóre nieznacznie lepiej na siódemce.
Można by rzec, ze idą łeb w łeb. Pamiętajmy, że Seven, to jeszcze niefinalna wersja.

Ale przyznać trzeba jedno;
Seven, to tylko odświeżona Vista (taka Vista z service packiem 3) i ostro rozreklamowana, ponieważ na Viscie nie zarabiają, to marketingowcy przyjęli dość fajny sposób reklamowania Seven - ukazują Vistę już kompletnie w złym świetle, bo przecież Microsoft i tak ma monopol na systemy, więc któryś z tych systemów musi się dobrze sprzedać.
Obrazek
Grisha napisał(a):
packiem 3) marketingowcy przyjęli dość fajny sposób reklamowania Seven - ukazują Vistę już kompletnie w złym świetle, bo przecież Microsoft i tak ma monopol na systemy, więc któryś z tych systemów musi się dobrze sprzedać.


To jest właśnie szacunek do klienta, a właściwie jego brak. Najpierw wykosztowałeś się na Vistę, a za chwilę producent mówi, że to jakiś szajs jest :roll:
7 to poprostu Vista na sterydach, wielkich skoków technologicznych tam nie zobaczycie. Jednak jeśli chodzi o wydajność bije Viste a w niektórych momentach XP.

Ściągnijcie sobie ostatnią wersje RC, kod jest już zamrożony, także to już praktycznie ostateczna wersja, a jest za free więc spróbować można.
Po pół roku użytkowania Visty wróciłem do XP. Dlaczego?
Ponieważ kupiłem kierownicę i mi się spieprzyło coś z Euro Truck Simulator i nie mogłem grać w Hard Truck, a także Max Payne i inne gry, które chciałem przejść ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Mnie ostatnio wzięło na Mac OS X. Jednak nie ma na razie szans na nowy komputer. W związku z tym postanowiłem "trochę" przerobić mojego XP. Oto efekt:
Obrazek
Obrazek
Windows XP jest jak dla mnie najlepszy. Kiedyś używało się 98 ale to już przeszłość.
muore il bandito, la mafia vive
O tak, pamiętam jeszcze W98. Długo na nim pracowałem. Potem prosto na XP, teraz Vista.

Microsoft, z tego co słyszę, bardzo się postarał przy Se7en. Kupię go tylko jak kasa przypłynie.
Od 2 miesięcy - Windows 7.
Polecam :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Vista mnie nigdy nie przekonywała. Jakoś tak mnie od niej odrzuca. XP uwielbiam, ale zaczął mi się powoli nudzić. Chciałem coś zmienić i dlatego ten "Windows Mac OS X"
Obrazek
Vista to kompletny crap. Ja w tej chwili korzystam z XP Home SP2, SP3 nie ściągam bo ch*** daje, a tylko przestrzeń żre.
Vista usser ^^
Mimo wszelkim spekulacją używam tego systemu.
Jest on stabilny i nie mam zamiaru wracać do XP (choć było to dobre:)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Windows 7 - Dzieło sztuki. Nieźle zoptymalizowany, większość programów i gier działa bez zarzutu. Słyszałem tylko, że w Max Payne 1 może nie działać dźwięk.
To teraz mogę napisać, że używam Win 7 64bit (od listopada :D).
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Pompon napisał(a):
Windows 7 - Dzieło sztuki. Nieźle zoptymalizowany, większość programów i gier działa bez zarzutu. Słyszałem tylko, że w Max Payne 1 może nie działać dźwięk.


Tak, nie działa. Ale wystarczy ściągnąć Path'a. W Polskiej wersji trzeba jeszcze wprowadzić małą modyfikację położeniu plików gry :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
cron