Święta - nasze tradycje, prezenty i życzenia.

Nadszedł czas świąt, to bardzo ważna chwila dla nas wszystkich. Będziemy mieli okazję spotkać się z najbliższymi, usiąść razem przy świątecznym stole, podzielić się opłatkiem i pośpiewać wspólnie kolędy. Czy ten dzień spędzacie na spontanie, idziecie do kogoś w gości czy może sami urządzacie wigilię? Jakie są wasze tradycje?

Niestety moją niechlubną tradycją jest to, że zazwyczaj wszystko zostawiam na ostatnią chwilę. Wczoraj kupiłem wszystkim prezenty (tak, wyrobiłem się :D ) a dzisiaj z samego rana nadszedł wielki czas sprzątania, w grę wchodzi głównie mój pokój który przez prawie cały rok umiera z nadmiaru kurzu i ogólnie całego bałaganu. Ale już to ogarnąłem. Dalsza część dnia to głodówka aby przy wigilijnym stole więcej weszło :D No i właśnie, teraz tylko czekam na pierwszą gwiazdkę i na gości którzy przybędą do mojego domu.

Druga część tematu to życzenia dla użytkowników MafiaTown, czyli każdy może powiedzieć kilka miłych słów :)
A wiec chciałbym życzyć Wszystkim userom, wesołych i zdrowych świąt w gronie najbliższych. Żeby nikt nie czuł się samotnie w ten dzień. Kto zasłużył to oczywiście dostanie jakiś wypasiony prezent :D Kevinowi życzę aby miał jak najmniej problemów w swoim biznesie i jak najwięcej zysków. Gangsterowi czyli naszej Kasi, aby zapomniała o głupich frajerach i skupiła się na tym co będzie, bo Katrino każdy kiedyś znajdzie swoją drugą połowę ;). Dosi życzę aby trochę częściej się udzielał, bo smuteczeg bez Ciebie :( Nivenerowi życzę jak najmniej okazji do interwencji jako moderator, aby czasem złapał oddech od trolli :D Oczywiście ukończenia studiów, dużo zdrowia i ogólnie wszystkiego co najlepsze bo Ci się należy. Acozzowi aby nigdy nie zabrakło mu amareny, bo kobiety przychodzą i odchodzą a amarena zostaje do końca. Hadesowi sukcesów w pracy i pomyślnej spłaty długów, aby nie dopadli Cię windykatorzy :D Naszemu ukochanemu Mafowi życzę jak najmniej problemów z MT, żeby zawsze wszystko działało tak jak dotychczas a może i jeszcze lepiej. Tommy Gun, Tobię życzę przede wszystkim aby praca, do której będziesz wkrótce szedł, okazała się tą właściwą. Żebyś zarabiał jeszcze większe kokosy a przy okazji dobrze wykonywał swoją robotę, bo zapewne jesteś w tym dobry ;) Jeferiazowi życzę spotkania z Heleną, póki jeszcze żyje :D Kamiloxinowi samych sukcesów na studiach i dużo zdrowia. Donowi Mateło aby pomyślnie przeszedł mutację i sukcesów na tle filmowym, życzy Ci niedoszły reżyser, obyś się nie wypalił tak jak ja :D Cukrowi, aby wydawał extra mody tak jak dotychczas. Te perełki co szykujesz - miazga! :) Na koniec specjalne życzenia dla naszych ukochanych trollów, nie będę wymieniał bo wszyscy dobrze wiedzą o kogo chodzi - dużo zdrowia i trochę więcej ogarnięcia. Wiem że jesteście jeszcze smarkacze i odwalacie głupoty, ale kiedyś Wam to minie i wyjdziecie na ludzi :) Jeżeli kogoś ominąłem w życzeniach to wybaczcie, każdemu życzę jak najlepiej.

Trzecia część tematu będzie odnosić się do prezentów. Niestety chwilowo jeszcze ich nie mamy, dlatego później pochwalcie się co dostaliście od Mikołaja :)

Wesołych Świąt.
muore il bandito, la mafia vive
Dobry temat, dzięki. Oczywiście życzę Wam wszystkim, jak i każdemu z osobna, wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim zdrowia, miłej atmosfery w święta i nie tylko, abyście w nowy rok weszli bez utraty kończyn, aby wszystkie projekty jakie realizujecie zakończyły się powodzeniem i sukcesem. Wesołych Świąt! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja także życzę każdemu, zdrowia, szczęścia, pieniędzy, powodzenia w tym co lubicie robić, oraz przywitania nowego roku bez poparzeń i oderwanych członków.
Dziękuje Wam wszystkim(szczególnie nivenerowi i Mafowi) za to, że zemną wytrzymaliście i nie mieliście ochoty wydłubania sobie oczu po przeczytaniu moich postów.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Okres Świąt Bożego Narodzenia nie dla wszystkich jest szczęśliwy. Niemniej jest to czas, w którym więzi rodzinne powinny choć ten raz w roku zostać zaciśnięte, szkoda że nie zawsze jest to możliwe.
Osobom jednak cieszącym się z tegorocznych, jak i w ogóle Świąt życzę, aby przebiegły one pomyślnie. By w naszej pamięci zapisały się jak co roku te magiczne chwile spędzone przy rodzinnym stole, miłej atmosfery oraz uśmiechu na twarzy. W nadchodzącym roku życzę administracji naszego forum, by tak jak do tej pory czuwali nad porządkiem tego serwisu, godnie nas reprezentowali i nie tracili wiary w ludzi. Moderacji jak najmniej pracy w zakresie korekty postów, tematów. Redakcji samych najświeższych informacji, a użytkownikom zaś kreatywności, opanowania oraz nieco samodyscypliny ;-)
Wnet wszystkim tutaj zgromadzonym, by nadchodzący rok był jeszcze bardziej obfity w tematy, posty oraz nowe modyfikacje, by atmosfera na forum nie uległa zmianie oraz obowiązkowo nowych mafiozów ;-)
Bardzo miło z Twojej strony, Mniszku kochany, że taki temat założyłeś i że żeś mi pożyczył spotkania Helenki mojej kochanej Vondraćkovej :D Mam nadzieje, że Twoje życzenia sprawią, że jedno z moich marzeń się spełni.

Ja do świąt podchodzę trochę inaczej, niż większość społeczeństwa. Otóż jestem protestantem. Są protestanci, którzy obchodzą święta, aczkolwiek nieco inaczej niż katolicy, a są też tacy, powiedziałbym bardziej ortodoksyjni, do których, o ironio, należę ;) Oni świąt nie obchodzą, uznają to za imprezę i tradycję z pogańskim fundamentem i całkowicie się od tego odcinają. Mam podobnie.

Do wigilijnego stołu zasiadam z rodziną, traktując to wszystko jako uroczystą, rodzinną kolację. Opłatkiem się nie łamię, a życzenia składam sporadycznie - na ogół każdemu człowiekowi dobrej woli życzę wszystkiego najlepszego, przez cały rok.

Ale skoro mam już możliwość wypowiedzi, to chciałbym, abyście zwrócili uwagę na prawdziwy sens świąt. Owszem, jest wolny czas, można zdrowo pojeść, ale ogólnie chodzi tutaj o upamiętnienie wielkiego wydarzenia - narodzin Jezusa Chrystusa, czyli Tego, który został poświęcony przez własnego Ojca dla nas, grzesznych ludzi. Narodzin Jezusa, który wziął na siebie wszystkie grzechy wszystkich ludzi i zawiódł je na Golgotę, oczyszczając nas z nich (bowiem według Prawa Bożego, za każdy grzech jest śmierć). Odtąd każdy, kto przyjdzie do Jezusa, nawróci się, ma odpuszczone winy i jest mu darowane, na mocy świętej krwi, którą nasz Zbawiciel przelał na krzyżu.

Życzę Wam, UWAGA! :D Wszystkiego dobrego. Nie będę wymieniał konkretnych osób, sądzę, że te osoby, które są w moim serduchu i które darzę największą sympatią będą czuły, że piszę to głównie do nich. Cieszę się, że mogłem znów się z Wami skontaktować, cieszę się, że wróciłem do rodziny, na MafiaTown. Spędźmy ten świąteczny, wolny czas razem. Jedzmy, pijmy, bądźmy uśmiechnięci i choć na chwilę zapomnijmy to, co złe.

Pozdrawiam wszystkich Polaków! I pozdrawiam Helenkę Vondraćkovą. Wszystkiego dobrego! :D
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Ja podobnie jak Mnich wszystko zostawiam na ostatnią chwilę. Dzisiaj robiłem generalne porządki. Stoczyłem walkę z odkurzaczem, który nie chciał działać, ale udało mi się go naprawić. Prezenty i tym podobne zakupy zrobiłem jeszcze w poniedziałek, więc przynajmiej nie musiałem nigdzie się ruszać. Teraz tylko czekam na kolację. :-)

Czas na życzenia
Maf - Życzę ci dużo zdrowia, szczęścia i tego, żebyś w końcu został administratorem internetu.
Acozz - Tobie życzę dużo zdrowia i przede wszystkim stabilizacji życiowej. Ponadto życzę ci, żebyś napił się Pokuty. :-P
Nivener - Zdrowia, szczęścia w życiu oraz wyrozumiałości i cierpliwości w stosunku do niektórych userów.
Mnich - Szczęścia, pomyślności i przede wszystkim zdrowia, oraz tego, żebyś po raz trzeci wygrał quiz.
Kevin - Zdrowia, szczęścia i powodzenia w interesach, szybkiej naprawy motoru.
Mateo - Zdrowia i dużo poimysłów na film. Sukcesu z filmem wojennym. Życzę też, abyś w przyszłości pokazał, że polak potrafi zrobić dobry film.
Cukier - Zdrowia, szczęścia i powodzenia w robiniu modów.
Bolt - Życzę dużo zdrowia i tego, abyś zdał prawko i kupił sobie malucha.
Hades - Spłaty długów, Dużo zdrowia i szczęścia.
Nie wszystkich wymieniłem, ale wszystkim na święta i na nowy rok życzę wszystkiego, co najlepsze.
A co do prezentów, to chyba dostanę ruzgę, bo nie byłem do końca grzeczny w tym roku. :mrgreen:
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Minimalistycznie życzę wszystkim wszystkiego najlepszego i szczęśliwego 2015 :-D
Krótkim zdaniem, Wszystkim najlepszego!
Nie ma co tutaj wyszczególniać pojedynczo jednostek "elity", Każdemu należą się życzenia, więc wszystkiego najlepszego DLA WSZYSTKICH z okazji Bożego Narodzenia no i szczęśliwego Nowego Roku.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Wszystkiego Najlepszego!
Dużo prezentów!
Miłej rodzinnej atmosfery!
Życzę Wam wszystkim!
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Dziękuję za życzenia i wszystkiego dobrego! Wszystkim życzę pieniędzy i zdrowia, innym odnalezienia miłości, innym powodzenia w trwających związkach. Jeszcze innym życzę mózgu, żeby nie byli takimi debilami jakimi są :3
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Zauważyłam u mnie za oknem pierwszy śnieżek, więc mam wyśmienity nastrój. Także ten...

Mnich napisał(a):
Gangsterowi czyli naszej Kasi, aby zapomniała o głupich frajerach i skupiła się na tym co będzie, bo Katrino każdy kiedyś znajdzie swoją drugą połowę ;)

Się wzruszyłam! ;)) Dziękuję.

Mnich napisał(a):
Acozzowi aby nigdy nie zabrakło mu amareny, bo kobiety przychodzą i odchodzą a amarena zostaje do końca.

Toż to jego ideologia życiowa. Święte słowa. Dołączam się do tych życzeń. :D

Święta jeszcze trwają, więc mogę dorzucić swoje życzenia. I tak są ponadczasowe!

Mnichu, bracie. Wszystkiego najlepszego. Abyś wystartował w maratonie, poprawił maturkę, znalazł godną wybrankę serca, która będzie lubiła "Star Wars". I żebyś kiedyś jednak zechciał zostać reżyserem, podbił świat, był polskim Tarantino, znalazł swoją muzę, tak jak Quentin ma Umę Thurman.
Maf, abyśmy jeszcze kiedyś pogadali tak długo jak za dawnych lat. Dołączam się do życzeń Tommy'ego, abyś został adminem internetu. Aby Twój rower nigdy się nie popsuł, by więcej lasek się za Tobą oglądało na ulicach, żebyś wyrwał jakąś dobrą kobitkę i w ogóle miliarda kilosów na Endomondo!
Ac, życzę Ci tego, co Mnich. Poza tym pięknej kobiety (najlepiej blondynki), której nie porzucisz jak marzenia o spłodzeniu pierworodnego w Matizie. No i żeby nie miała rozdwojonych końcówek :)
Kev, żebyś już nigdy nie był sam w domu. Niech Twój biznes się kręci i przyniesie Ci górę hajsu. Chociaż jak mówisz: pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to ch**! :D
Jef, spotkania z podziwianą przez Ciebie Heleną, zrzucenia nadprogramowych kilogramów (skoro mówisz, że musisz, to kibicuję ^^) i szczęścia w miłości.
Joguś, żeby Twoje imprezy już nigdy nie kończyły się na komendzie. Żebyś miał tyle Fiatów, ile tylko pomieścisz.
Niv, chłonnego mózgu i wytrwałości na studiach. Dobrych baletów dla rozluźnienia, więcej c z a s u. Na wszystko. Żebyś zdążył nacieszyć się młodością, a nie przesiedział ją w książkach ^^
Hades, hajsu na długi, na szlugi i wszystko, co zechcesz. Żeby bujnej czupryny nie tknął nawet najsilniejszy wiatr. Wszystkiego dobrego!
DMateo, sukcesu z Twoim wojennym filmem. I z każdym innym. Współpracy z najwybitniejszymi aktorami. Niech Ci się wiedzie w karierze, ale też w każdej innej sferze życia.

Wszystkim innym, których tu nie wymieniłam również życzę jak najlepiej :) Mam nadzieję, że nowsze twarze zdążę jeszcze poznać. Zdrowia, pomyślności, hajsu, pięknych kobiet (albo mężczyzn, jestem tolerancyjna), spełnienia postanowień i Mafii III, która powali grafą, ale nasze kompy ją pociągną na full detalach.

Merry Christmas ewryłan!
Z uszanowankiem od Gangstera.
Obrazek
Święta powoli zmierzają ku zakończeniu, jednak mam jeszcze sporo wolnego czasu. U mnie było dużo spędzania czasu z rodziną, oczywiście nie obyło się bez prezentów. Wigilię, wraz z całą moją rodziną spędziłem u babci. Zawsze są te same tradycje, czyli odczytanie Ewangelii, łamanie opłatkiem, a także wzajemne życzenia. W tej kwestii co roku wszystko jest to samo. Potem jest czas na jedzenie, a później przychodzi Święty Mikołaj ;-) (tutaj akurat w entuzjazm najbardziej wpadają najmłodsi członkowie rodziny, którzy z utęsknieniem czekają na prezenty). Ja sam zabawiłem się w Mikołaja i kupiłem prezenty dla swoich rodziców. ;-)
Pierwszy dzień świąt także spędzam u babci razem z rodziną, zaś drugi dzień świąt spędzamy u mnie w domu. Mam o wiele większe mieszkanie niż babcia, dlatego też przyjeżdża więcej członków rodziny i często bywało tak, że otrzymujemy dodatkowe prezenty ;-) .
To by było na tyle. Wiem, że życzyłem Wesołych Świąt na shoutboxie, ale napiszę jeszcze tutaj - Wesołych Świąt wszystkim! :))
Obrazek They never fight alone...
Święta już co prawda dobiegły końca, ale zapewne każdy z nas czeka teraz na Sylwestra i huczne powitanie Nowego Roku :-) Może pochwalimy się także swoimi planami na Sylwka? Ja idę na kameralną domówkę do starego kumpla z gimnazjum. Świetny organizator imprez i wiem, że mnie i reszty imprezowiczów nie zawiedzie ;-)

Co do Bożego Narodzenia, to odbyły się tradycyjnie u mnie w mieszkaniu w rodzinnym gronie, a szóste z kolei, podczas których robiłem za Mikołaja :-) Odstawiłem teatrzyk ze Św. Mikołajem w roli głównej, było sporo śmiechu i radości. Ja dostałem wyczekaną konsolę Xbox 360 z FIFą 15 i GTA V w paczce :-) Będzie grania co nie miara.
Czy mam jakieś plany na nadchodzący Nowy Rok 2015? Zdać sesję na studiach, no i oczywiście prawko, bo na razie nie mam szczęścia do egzaminów w WORD-zie. Poszukam też jakieś dobrej pracy, a jak jakimś cudem starczy mi czasu, to może wreszcie uda mi się dokończyć "Taksówkarza Tomasza 2", bo przez to że nie mam czasu, nie mogę wyprodukować nowych odcinków. Postaram się także więcej czasu poświęcić MafiaTown, bo zdaję sobie sprawę z tego, że ostatnimi czasy trochę opuściłem to zacne grono ludzi z pasją, ale tak nie może być! Chcę być znów na stałe z wami :-)

Szczęśliwego Nowego Roku! :mrgreen:
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Czas ponownie aktywować ten temat. :D

U mnie od samego rana wielki szał. Cała rodzinka się zjechała i wszyscy wspólnie przygotowujemy wieczerzę wigilijną. Dosłownie na pół godziny wsiadam w samochód i jadę po ostatnich gości do Wałbrzycha. Atmosfera, jak zresztą co roku, jest napięta niczym plandeka na Żuku przez ten świąteczny pośpiech. Emocje opadną dopiero wtedy, gdy już wszystko będzie ugotowane i wspólnie zasiądziemy do wigilijnego stołu.

Nie będę wszystkich wymieniał po kolei, bo czasu zbyt dużo nie mam, ale wszystkim życzę Wesołych Świąt i wszystkiego, co najlepsze w nowym roku. :)

Wesołych świąt! :)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron