Święta - nasze tradycje, prezenty i życzenia.

Od samego rana miałem w głowie aby reaktywować ten temat :D Dopiero teraz znalazłem chwilę czasu.

U mnie od rana wielkie sprzątanie i gotowanie. Zdążyłem jeszcze pójść na cmentarz, zapalić kilka zniczy dla bliskich. Teraz to już właściwie ostatnie przygotowania przed wigilią.

W tym roku nie spędziłem aż tak dużo czasu na forum, dlatego nie będę wymieniał każdego z osobna. W każdym razie życzę wszystkim wesołych świąt w gronie najbliższych. Żeby nikt nie czuł się samotnie. Życzę również abyście dostali wymarzone prezenty :D W tamtym roku za bardzo nie udało się wymienić tego co dostaliśmy, a więc mam nadzieję że tym razem pochwalicie się swoimi prezentami.

Jeszcze raz Wesołych Świąt! :)
muore il bandito, la mafia vive
Święta, święta, magiczny czas. Czas wspólnego spędzania czasu, czas zadumy, czas pełnego żołądka. Z tego miejsca chciałbym Wam wszystkim razem i każdemu z osobna życzyć wesołych świąt. A więc tak:

- Mafowi życzę następnych lat takiego prowadzenia strony jak do tej pory, zdrówka, więcej wolnego czasu i dużo pieniążków
- Acozzowi życzę zdrowia, przede wszystkim mocnej wątroby, dużo dziewczyn, koksu i alkoholu
- nivenerowi mojej mordeczce kochanej, życzę sukcesów na uczelni, zdania sesji w pierwszym terminie i jeszcze więcej melanży ze mną
- Jogusiowi życzę zdrówka, bezawaryjnej eksploatacji Mondeo, mniej nerwów i więcej wyrozumiałości, nabijania leveli w GTA Online i dużo szczęścia, żeby mnie w końcu tam upolować xD
- Tomowi życzę Użytkownika Roku, bo naprawdę sobie na niego zasłużyłeś, pociechy z żony i dzieciaka (mam nadzieję, że jak dorośnie, to nie będzie podobny od CIebie :-F )
- Mnichowi życzę wygrania quizu, mało kosztownej naprawy laptopa no i wielu wielu lat aktywności na MafiaTown
- Kevinowi życzę sukcesów w biznesie jak i w życiu prywatnym oraz wielu zlotów Twoją czerwoną strzałą. Mam nadzieję, że nie siedzisz sam w domu xD
- Gangsterowi naszej Kasi, jedynej (chyba już) reprezentantce płci pięknej na MT, życzę mało problemów i samych radosnych dni. I nie przejmuj się tą dwójką z przodu (chodzi o wiek, jak ktoś nie rozkmini xD), bo potem jest jeszcze gorzej :D

Reszcie, której nie wymieniłem również życzę wesołych świąt, znalezienia wymarzonego prezentu pod choinką, mocnego żołądka, bo w święta się przyda, samych pogodnych dni, wspaniałego sylwestra, znalezienia drugiej połówki (ja już znalazłem, chłodzi się w zamrażarce na jutro) oraz, żebyśmy do przyszłych świąt dotrwali w co najmniej tak samo mocno obsadzonej ekipie jak dziś. Piona!
Już po Wigilii, więc mogę się pokusić o małe podsumowanie wczorajszego dnia ;-)

Przed Wigilią to oczywiście, tradycyjnie, wielkie sprzątanie, ja też swoją droga często musiałem jeździć z jednej rodziny do drugiej (dziadkowie, wujki itp.), żeby im pomóc, nie tylko rodzicom ;-) A Wigilię to jak co roku, rodzinnie, pogawędki dziadków o cukrze, sercu i wątrobie :-D, rodziców o pracy, moje o studiach, grunt to rodzinka :-P Ja o oczywiście po zjedzeniu barszczyku i innych potraw, robiłem za Mikołaja, który to przyniósł mi najnowszą edycję FIFY z Arkiem Milikiem na okładce, czyli FIFA 16. Oj, będzie się działo! 8-)

Teraz tylko czekam niecierpliwie na Sylwestra :-D
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Święta, święta i po świętach. Czas pochwalić się tym co dostaliśmy od Mikołaja :)
muore il bandito, la mafia vive
cron