Steam

Juz naprawde nie mam sily do tego cholernego badziewia... Od wczoraj sie produkuje zeby uruchomic nowa mafie:( zaczne od tego ze ci od tego STEAMA nie rozumia chyba ze nie wszyscy maja wystaczajaco szybkiego neta zeby podolac im widzimisie aktualizacjom!!! najpierw aktualizacja steam teraz jakas aktualizacja mafii mimo ze wylaczylem automatyczne aktualizacje we wlasciwosciach gry!! moge sobie dawac "graj" ale i tak sie musi cos sciagac. rzekomo zostalo cos ok godziny ale w tym drugim malym okienku pisze ze gotowosc do gry za ok 16 godz! oryginalna gra i nie idzie zagrac no kurwa smiech na sali!!! zaraz wyjebie komputer przez okno. jest na to jakies obejscie? sposob cokolwiek? bo juz mnie bierze :evil:
Ściągnij sobie cracka no-steam, jakieś 30mb zajmuje i będzie po problemie. Takie czasy, że posiadacze oryginałów, muszą crakować grę, by móc spokojnie sobie pograć bez uszczęśliwiania na siłę.
Widzę że nie mieliście wcześniej Steama.

To duży i ociążały program, który strasznie wolno pobiera wszystko... ja zalecam zostawić go na noc i spróbować pobrać te "super" aktualizacje, które są niepotrzebne.

Instalowałeś z płyt? Wybierałeś język polski?
Ja bym radził poczytać w necie troszke o Steamie.
dzieki za rady
tak z plyty i jezyk polski.
znalazlem tego cracka no-steam ale na razie sie wstrzymam bo boje sie przerwac to sciaganie co sie robi w steamie. wlasnie przez noc probowalem tylko ze jak sobie slodko spalem to oczywiscie przerwalo mi polaczenie z netem :roll:
Mi też się nie podoba ten cały Steam. Ale parę godzin poczekałem i wszystko się zainstalowało.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
jesli wam się sciagaja jakieś duże pliki, to zainstalujcie grę jeszcze raz. Nie powinno nic Wasm się sciagać oprócz spolszczenia.

Na jakim dysku macie zanitalowanego Steam? Domyślnie powinien być C, bo inaczej mogą wyjśc rózne problemy np. pobieranie całej gry od nowa
na C mam zainstalowanego steama. jeszcze poczekam te kilka godzin i moze w nocy w koncu odpale mafie mam nadzieje ze juz bez wiekszych niespodzianek.
To dziwne, bo mi odkąd kupiłem Orange Boxa ( 2008) steam wcale nie przeszkadza, a nawet powiem, że się przydaję :)
Ściąga mi z prędkością mojego neta więc to chyba wy macie problemy z łączem :) Mam neo1mb i pobiera czasami nawet 200kb/s .
Co prawda gry Single powinny działać bez aktualizacji ( a tak niestety nie jest ) , ale Steam jako plarforma do gier Multi spisuję się znakomicie :)
Niektórzy to się chyba budzą ze snu zimowego. Raptem jedna aktualizacja która waży 400 mega i już wszyscy jęczą jakie to Steam gówno jest. Ciesz się, że sam łatek nie musisz szukać.
A jaki to problem znaleźć łatkę? Google, kilka kliknięć i gotowe: ściągnie się dużo szybciej i wtedy kiedy TY tego chcesz. No i bez tego też sobie zagrasz. Steam to niepotrzebny badziew, który utrudnia grę tylko tym, którzy mają legalną wersję. I tyle.
Takie problemy mają tylko dzieci w Polsce, które mają słeby net.Przykro mi ale na świecie standardem jest 6Mb, a nie to co u nas 1Mb. jak masz dobre łącze, to Steam ma same plusy.
Mi Steam ściąga z maksymalna prędkością mego łącza, a mam 2Mb/s, czyli coś około 240KB/s. Nie narzekam. Jak się dla ludzi takie rzeczy jak Steam nie podobają to niech spadają na konsole, bo nie umieją nic oprócz grania, nawet obsługi tak prostego programu jak Steam który jest udogodnieniem, a nie czymś złym. :P
Steam jest spoko, tylko aktualizacje jego są dobijające.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
steam jest dobry . a to tez zalerzy jakiego neta masz jak masz dobrego to szybko pobierze a jak linego to czekaj :)
cron