Steam

@up Albo źle zrozumiałem post kasprowego, albo on ma neta 7mb...
Wg mnie to jest totalny idiotyzm, że jeśli chcę sobie zagrać w pełni legalnie muszę mieć podłączenie do internetu, ok w domu to nie problem, ale jak jadę sobie pociągiem albo jakimkolwiek innym środkiem transportu no to jest już, nie każdy ma bezprzewodowy internet i trzeba się ratować crackami itp.
Obrazek
Nie musisz mieć połączenie z netem, aby grać w singla. Jest coś takiego jak profil ofline - uaktywnia się jeśli Steam nie może się połączyć z serwerami. I radze poczytać trochę o tej platformie, a nie głupoty wygadywać.

Już widzę, jak wszyscy grają w pociągach...szczegolnie PKP
I jest też coś takiego, że steam pobiera całą grę z internetu, chociaż mógłby zainstalować z płyty. Co prawda można obejść taki proces, ale trzeba mieć internet, aby pobrać pewną grę. Jak nie masz neta to nie kupisz gry ze steam, proste i logiczne.

@Down

To dziwne, bo mam Mafia 2 rozszerzona edycja i to oczywiste, że steam instaluje się pierwszy. A jak miałoby być inaczej?
Na samym początku instalując Mafię ten proces przechodzi do chyba 91%, przynajmniej ja tak miałem. Ale po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu już od 0%. Poradziłem sobie z tym ściągając grę Peggle Ectreme.
Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.
Henry_Tomasino napisał(a):
I jest też coś takiego, że steam pobiera całą grę z internetu, chociaż mógłby zainstalować z płyty. Co prawda można obejść taki proces, ale trzeba mieć internet, aby pobrać pewną grę. .


Jeśli instalujesz gry z płytki, to nic Ci się nie pobiera. To, o czym mówisz, to jest zwyczajny błąd użytkowników. Najpierw trzeba zainstalować Steam, a dopiero później grę, jeśli zrobi się to odwrotnie, to niestety, ale zaczyna nam się pobierać cała gra. Jeśli tego nie chcecie, to wystarczy zatrzymać pobierania i usunąć grą, a następnie zainstalować ją z płytki.

Nie byłoby tylu problemów, gdybyście czytali regulaminy i instrukcje (samouczki). Większość problemów ze Steam wynika z niewiedzy użytkowników.

Jeśli macie jakieś problemy z tą platformą, to zapraszam tutaj:
http://www.callofduty.pl/index.php?opti ... Itemid=151
Poradnik mojego autorstwa, jak coś:)
Quatrox napisał(a):
Widzę że nie mieliście wcześniej Steama.

To duży i ociążały program, który strasznie wolno pobiera wszystko... ja zalecam zostawić go na noc i spróbować pobrać te "super" aktualizacje, które są niepotrzebne.

Instalowałeś z płyt? Wybierałeś język polski?



ehhhh OCIĄŻAŁY???? Nie chce mi się screea robić ale Demo Shogun 2 które ma 5 gb pobrałem w ok 30 min.

No ale jeśli ma się Neo 512 kb/s to się nie dziwie :D
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT