ROZDZIAŁ 7 crash do pulpitu BUG ??

Za każdym razem kiedy zacznę robić rozdział 7 i podjeżdżam do swojego nowego domu i chcę wysiąść z samochodu gra się zacina. Co to jakiś BUG ?? :-F
Podaj swój login STEAM, bo inaczej nie uzyskasz pomocy.
Hasło też ? ;-) Na co ci mój login
Bo tak jest w regulaminie... Jeśli chcesz żeby Ci pomóc musisz udowodnić, że nie masz pirata, a najłatwiej będzie jeśli podasz login STEAM...
Obrazek
Widać że czytałem regulamin :)

Login to KUBATRIX

Na jakies stronie znalazłem takie coś:

Na tym cracku chodzi mi po 7 rozdziale i ze spolszczeniem, wystarczy podmienić plik exe i dll.

[usunięte]

Próbować cracka sciąganąc do oryginała ??

Otwórz gg szybciej porozmawiamy
THE KUBATRIX :(PL): to Ty? Nie widzę gry MAfia II.
Na tym cracku chodzi mi po 7 rozdziale


Próbować cracka sciąganąc do oryginała ??


Ale kręcisz... Jak działa to po co pytasz czy masz ściągać cracka.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Nie wiedziałem że używa się cracków do oryginałów :D
Jezu nie rób nas w konia. Crash w mafii 2 występuje tylko w wersji pirackiej. Wiem coś o tym. Nikt ci tu nie pomoże. Ja proponuję zamknąć temat i warna koledze podarować w gwiazdkowym prezencie ;-)
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Co ty pierd.... wejdz na steam moj login kubatrix zobacz mam oryginała kupiłem klucz na allegri i wczoraj sciągnąłem tę grę. Mam też cs source (mozemy pograc na serverac zabezpieczonych przez VAC) i HL2 Jaki pirat a w ogóle ten crack nie działa.
Jak wytłumaczysz brak Mafii 2 w bibliotece gier Steam na twoim koncie?

http://steamcommunity.com/profiles/7656 ... es?tab=all
To nie jestem ja tylko jakiś THE KUBATRIX

Podane są tam gry które pierwszy raz słyszę i niby w nie grałem
Alliance of Valiant Arms
Alien Swarm
America's Army 3
Garry's Mod
Left 4 Dead 2

W CS source grałem niby 12 godzin ?? :mrgreen: Ja u siebie mam pokazane 820h

Widzę że nikt tu nie wierzy więc załacze screena NIEDOWIARKOM

http://fotofotki.pl/pliki_img/mzritauou638q5rkwks4.jpg
Podaj link do Twojego profilu; bo zmienić nick to ja mogę w paincie.
Ja nie mogę znaleźć użytkownika o tej nazwie. Ale login steam jest wymagany tak czy inaczej w tym dziale. Tak jak powiedział Quatrox podaj linka do Twojego konta.
Ja poradzę tylko tyle aby grac na oryginalnych plikach nie żadnych crackach. Wszystko powinno chodzić.
A jeśli u Ciebie się tak dzieje to wina sprzętu jest za słaby
Gra gdy potrzebuje trochę więcej załadować do pamięci to wywala na pulpit.

Wiec podaj parametry komputera. Minimum procek 2 rdzenie Ty masz 1 tyle wiem a reszta?

Ps. Quatrox podsunął mi pomysł i według mojej analizy pierwsze zrobiłeś strzałkę czerwona która pokazuje gdzie jest login a potem dopiero wkleiłeś nazwę loginu ze swojego konta. (piksele na to wskazują)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
I na oryginalnych plikach gram. Sam sobie rozwiązałem problem jak nie chciał się zapis uruchomić to wybrałem aby ponownie powtórzyć rozdział i zadziałało. Wczoraj doszedłem do 12 rozdziału. Komp za słaby za mało ramu i procek za słaby musi być minimum dwu rdzeniowy i ramu na samą grę chociaż z 2GB a u mnie jest na wszystko 1.5gb i to tylko 533mhz.
Tak pierwszą zrobiłem strzałkę do loginu rysowałem pędzlem. Następnie chciałem pokazac ile czasu gram w cs a na pędzel tam mało miejsca wiec wybrałem aby rysowało liniami. I tak już dalej tylko liniami rysowałem.
Ale macie problemy co pierwsze rysowałem :lol: Może lepiej przesłać skan oryginalnego klucza kupionego ??
Później w domu zobaczę może znajdę jakis link do spopłecznosci steam. Chociaż tam nigdy nie bywam. Nawet jak ktos wysyła mi zapro to nawet nie wiem jak go zaprosic :-P



a potem dopiero wkleiłeś nazwę loginu ze swojego konta. (piksele na to wskazują)
Piksele chyba kiedyś cię przygniotły że pierd.... takie herezje. Ile wy macie lat co to za forum niedowiarków. :k
Ja mam 12 lat.Wyślij linka dla zaspokojenia naszej ciekawości. Chyba ze chcesz ban za obniżanie poziomu tego forum. Bo nie popieramy piractwa i wszelkiej kombinacji.Potem usuwamy ten temat.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron