ROZDZIAŁ 7 crash do pulpitu BUG ??

Dokładnie, w wyszukiwarce nie ma takiego gracza. Jest tylko THE KUBATRIX. Zamiast wklejać screeny powinieneś dać link do profilu. Proszę cię byś podał bezpośredni link do swojego konta na STEAM i przestał wciskać kity o tym, że nie umiesz go obsłużyć. Proszę o podanie linku - sprawdzę czy masz tam Mafię II i będę pewien, że nie masz pirata. Jeśli nie podasz linku - dostajesz ostrzeżenie i temat do śmietnika.
Poza tym, tło na którym widać nick w Steamie NIE JEST CZARNE - jest szare. U Ciebie jest czarne.
Ja mam 12 lat.
Aż tak nisko to nie obstawiałem. Ja mam 25 :-D Za stary jestem juz chyba aby grywac w te gierki. Nie powiem że nie umiem tylko rzadko z tego korzystam po co mi kogoś zapraszać jak to nic nie daje. Kasy na konto nie dostane.

Poza tym, tło na którym widać nick w Steamie NIE JEST CZARNE - jest szare. U Ciebie jest czarne.
Ty rozumiesz co piszesz ?? Mówisz nie jest Czarne tylko szare, a za chwile ze jednak jest czarne. :lol:


http://steamcommunity.com/profiles/76561197977994890

Wcześniej miałem inny nick dlatego nikt mnie nie znalazł :-D
Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem. Przeczytaj moją wypowiedź kilka razy, to może zrozumiesz.
Mam 23 tak naprawdę. ;-) Chyba musimy zmienić regulamin. Należy podać link do konta bo ta wyszukiwarka w steam jest daremna...nie pierwszy raz nie znalazło użytkownika konkretnego.ok problem rozwiązany.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Panowie nie mogliście go znaleźć bo
Obrazek
Obrazek
No i gitowo, dogadaliśmy się. Mafia II jest w bibliotece, wszystko w porządku. Panowie, a na drugi raz troszkę mniej nadgorliwie, jak widać racja była po stronie kolegi. Pamiętajcie - nie prowadzimy świętej krucjaty przeciwko piratom, nie jesteśmy świętą inkwizycją, żeby ich tropić i wybijać :-P

Zamykamy temacik i do archiwum.