Remont

Krystian napisał(a):
Po remoncie zakup jakiś dywan do pokoju :-P
Jak można chodzić po samej posadzce? :-|

PS no chyba że dywan został już specjalnie zwinięty ze względu na remont...


Ja nie dawno pozbyłem się prawie wszystkich dywanów, został parkiet i panele. Jest to o wiele lepsze i wygodniejsze rozwiązanie.

Grisha, przy oknie widzę butelkę, Specjal?
Acozz napisał(a):
Ja nie dawno pozbyłem się prawie wszystkich dywanów, został parkiet i panele. Jest to o wiele lepsze i wygodniejsze rozwiązanie.


dywan w moim pokoju jest przytwierdzony do podłogi (nie zwiniesz go) i pokrywa dosłownie każdy cm^2 pokoju

oj, gdybyś Ty wiedział jak tam jest wygodnie :-o

poza tym niektóre meble (konkretnie biurko i szafa) także są przytwierdzone do podług i ścian :roll:
barth89 napisał(a):
Tak czy siak fajna sprawa z tą rzeką :P
A tak z ciekawości - nie ma wilgoci jakiejś na ścianach zimą od tej wody? ;>


Jest wilgoć, dziś będziemy skuwać tynk i pryskać preparatem. Sama wilgoć nie wychodzi od rzeki (choć jakiś wpływa na to ma), a od zbyt szczelnych okien.

Wawrzus ta rzeka, to Wisła. Mieszkam na granicy miasta, właśnie Wisła wyznacza jedną z granic Grudziądza.

Acozz, specjal, specjal :mrgreen:
Obrazek
Etap III:
Skuwanie tynku, pozbywanie się pleśni, oklejanie narożników.

Dziś mało roboty było, preparat na pleśń ostro śmierdzi chlorem. bleee.

Skute zarażone miejsca pleśnią.
Obrazek

Ładny widoczek :-P
Obrazek

Specjallllllll
Obrazek
Obrazek
Chyba nie będziesz zmieniał kaloryfera, ale muszę się na ten temat wypowiedzieć :-> Szkoda, że z wymianą tego żelastwa jest tyle zachodu - zwłaszcza jak się mieszka w bloku, bo trzeba coś tam zakręcać wszystkim czy coś... jeszcze waga tego szjeetu :-/
Powodzonka w dalszych pracach ;) Zdradzisz może Twoje przemyślenia i założenia na temat nowego roomu? ;)
Grisha napisał(a):
Acozz, specjal, specjal :mrgreen:


Wszędzie poznam czarną szmatę :mrgreen:

Z tego co widzę za oknem, mieszkasz w całkiem fajnej okolicy.
Mafioso napisał(a):
Chyba nie będziesz zmieniał kaloryfera, ale muszę się na ten temat wypowiedzieć :-> Szkoda, że z wymianą tego żelastwa jest tyle zachodu - zwłaszcza jak się mieszka w bloku, bo trzeba coś tam zakręcać wszystkim czy coś... jeszcze waga tego szjeetu :-/


Kaloryfera nie wymieniam, ponieważ stare żeliwne kaloryfery lepiej ciepło utrzymują.
Co do wymiany kaloryferów źle nie jest, od czasu do czasu pracuje u ojca w hydraulice (starszy poza geodezją prowadzi mała firmę budowlaną), kilkukrotnie przytrafiło nam się wymieniać kaloryfery w całej szkole. Raz było, to nawet 150 kaloryferów. Bardziej jest, to nudna robota, niż ciężka (choć swoje nadźwigać trzeba).

Kevin, ja swój pokój robię drugi w kolejności, więc gdzieś od przyszłego tygodnia, dodaje panele, nową tapetę, łózko, biurko rogowe i inne drobniejsze poprawki. Odpowiednie fotki zamieszczę :-D .
Obrazek
I dobrze, nie wymieniaj to nowe dziadostwo ch*jowo grzeje, zimno jest w zimie ;-)
A widoczek masz świetny :-)
Ja niedługo będę miał też ładniejszy bo blok naprzeciwko mnie ocieplają :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Etap IV:
równanie ściany, malowanie sufitu, kładzenie tapety.

Wizualnie mało zrobione, ale roboty trochę było. Niestety robimy od 16, gdzieś do godziny 20. Więc duzo zrobić się nie da.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to czasem pływa pod moim oknem. :mrgreen:
http://i27.tinypic.com/1pa5o6.jpg
Obrazek
Etap V:
Dokończenie całości, panele, listwy, malowanie grzejnika itp.

W końcu koniec, zostało już tylko wniesienie mebli.
Niestety od poniedziałku zaczynamy z moim pokojem. Tu dodam już tylko efekt końcowy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Grisha napisał(a):
A to czasem pływa pod moim oknem. :mrgreen:
http://i27.tinypic.com/1pa5o6.jpg


Prawie jak w Lost Heaven :lol:
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Grisha napisał(a):
A to czasem pływa pod moim oknem. :mrgreen:
http://i27.tinypic.com/1pa5o6.jpg


Prawie jak w Lost Heaven :lol:


Sprubuj wpisać kod PARNIK :-P
No, teraz inaczej to wygląda :-D
Te twoje zabawki erotyczne się walają po podłodze widzę