Quiz

Witam!

Nie wiem czy to odpowiedni dział, jak coś to przepraszam.

Czy będzie w tym roku quiz z gry Mafia : TCOLH?

W tamtym roku (bądź też 2 lata temu) był takowy quiz i bardzo przypadł mi do gustu, fajne nagrody były :) Z chęcią spróbowałbym swoich sił i w tym roku, lecz nie wiem czy taki w ogóle będzie. Bardzo proszę zorientowanych w temacie o odpowiedź :D
Dołączam się do pytania. Zarejestrowałem się w tym roku i również chciałbym wziąć udział w quizie.

Dział chyba trochę zły. Powinno być w Forum › Społeczność › MafiaTown.
Chcielibyśmy go zrobić, ale zależy to od różnych czynników. W tym roku mamy trochę mniej mocy przerobowej do prac nad quizem. Na pewno będziemy nad tym intensywnie myśleć i jeśli dojdziemy do jakichś wniosków to damy wam znać.
Jeśli ma to zmotywować to również czekam, pamiętam to czekanie na każdy weekend, żeby kolejną część rozwiązać :-D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mogę pomóc przy Quizie. I tak nie miałbym go jak rozwiązać.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ja też z wielką chęcią bym się ponownie spróbował. Myślę, że tym razem moje szanse były by o wiele większe niż w dwóch ostatnich. W pierwszym zacząłem od trzeciego zestawu :( a w ostatnim wylądowałem chyba na 17 pozycji (ale głowy nie dam) i tym razem mierzę wyżej. Wiem, że może być ciężko ale zawsze warto spróbować :D
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Powtórzyć zwycięstwo trzeci raz z rzędu? Hm, wyzwanie godne mistrza. Jestem gotów.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Powtórzyć zwycięstwo trzeci raz z rzędu? Hm, wyzwanie godne mistrza. Jestem gotów.



Tak bardzo skromność :)
Też jestem za Quizem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Hmm... pierwszy raz brać udział w quizie.
Wchodzę.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
I ja również chciałbym wziąć udział
Wie ktoś może, czy już coś wiadomo w sprawie Quizu?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Jakby co to ja też chętnie wezmę udział.
W najbliższym czasie rozstrzygną się losy kolejnej edycji quizu ;-)
No to super. Mam nadzieję, że powstanie. Dzięki za info. :-)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron