Quiz

Możecie się już zacząć mentalnie przygotowywać!
Dobrze, że zacząłem grać parę dni temu, dokładnie przywiązuje uwagę do każdego przerywnika filmowego, obsady itd. W tamtym roku miałem bodajże 4 lub 5 miejsce, ale w tym spróbuję się wspiąć na podium :-D

@Edit: Jeżeli można wiedzieć - Jak w quizie padnie pytanie o osobę, która udzielała głosu jakiejś postaci, to będą to osoby z wersji angielskiej, czeskiej czy obydwu?
Jeżeli już takie pytania miałyby się pojawić to chyba logiczne, że dotyczyłyby tej wersji, w którą grało 99% użytkowników naszego forum, czyli angielskiej. Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam, że takie pytania się pojawią :-P
Tak więc możecie się już oficjalnie przygotowywać do quizu, bo ten się zacznie niedługo przed świętami - 21 grudnia :-)
Akurat dzisiaj Mafię zainstalowałem. Z roboty mnie wylali, więc będę się ''uczył'' :))
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
W sumie to jeden z niewielu (jak nie jedyny) test w moim życiu, którego nie mogę się już doczekać ;-) Moja wiedza na temat Mafii jest obszerna, ale lekkie powtórki nie zaszkodzą. Dam z siebie wszystko!
I tak będą Ci sami zwycięzcy. Nie widzę większego sensu takiego quizu.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Quiz jest bardzo ciekawy, szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś trudniejszego. Fajnie się pisze sprawdzian z czegoś, co mnie naprawdę interesuje. Pytania obrazkowe to fajna inicjatywa, choć jedno było mylące i to bardzo. Mimo to wybrałem bez wachania prawidłową odpowiedź.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Wczoraj rozwiązałem pierwszy zestaw pytań i muszę powiedzieć, że pytania są ciekawe, aczkolwiek niektóre z nich bywają trudne. Czekam z niecierpliwością na kolejne zestawy pytań, dam z siebie wszystko :P
Obrazek They never fight alone...
Problemowicz napisał(a):
I tak będą Ci sami zwycięzcy. Nie widzę większego sensu takiego quizu.

Jeśli masz problem z pytaniami albo samą organizacją quizu to pisz śmiało. Pisanie, że "i tak będą ci sami zwycięzcy" to zwykłe malkontenctwo.
Problemowicz napisał(a):
I tak będą Ci sami zwycięzcy. Nie widzę większego sensu takiego quizu.

Ależ oczywiście, zawsze znajdzie się ktoś kto wpadnie, rzuci niepodpartą niczym marudną uwagę i sobie pójdzie. Również czekam na rozwinięcie tej jakże światłej myśli.
Mam takie pytanie: będzie możliwość zobaczenia poprawnych odpowiedzi do quizu? W tej chwili nie widzę nigdzie takiej możliwości, a bardzo chętnie bym zerknął na odpowiedzi na kilka pytań :)
Jeżeli już to najpewniej po zakończeniu quizu. Teraz nie ma to większego sensu.
muore il bandito, la mafia vive
Dokładnie, tradycyjnie jak co roku odpowiedzi będą po zakończeniu całego quizu.
Wznawiam temat.

Czy w AD 2015 planowany jest quiz?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron