Pytanie odnośnie willi w hillwood

Ok mam vendete udało mi się ją naprawić i działa to gdzie te pliki przenieść ?? w te same foldery (nazwa) na zwyklej mafii ? I co zrobić żeby wejść do tej przeklętej willi w Hillwood instalowac 1.9, 1.1 czy co ?? (mam obydwa na kompie)
pc/dlcs/cnt_jimmys_vendetta/sds/city/mansion.sds -> ten plik przenosisz do pc/sds/city
pc/dlcs/cnt_jimmys_vendetta/sds/shops/15mansion.sds -> ten plik przenosisz do pc/sds/shops
pc/dlcs/cnt_jimmys_vendettasds/skies/rtr_sky.sds -> ten plik przenosisz do pc/sds/skies
Ok a którego free ride daj mi dokładną nazwe

edit skopiowałem te pliki i NA ZWYKŁEJ MAFII mogę wejśc do Leo i Vinciego ale do tej willi której chcę nie mogę
casdellani napisał(a):
Ok a którego free ride daj mi dokładną nazwe

edit skopiowałem te pliki i NA ZWYKŁEJ MAFII mogę wejśc do Leo i Vinciego ale do tej willi której chcę nie mogę


Do przeklętej willi w Hillwood jest 1.9. Można do niej wejść tylko w FR 1.9
:arrow: W FR 1.9 oprócz willi są dostępne:
-plac budowy z misji Burdel
-stacje metra
-dworzec w Dipton
-biuro lichwiarza
-burdel (można niby do niego wejść, ale gra ładuje się w nieskończoność i skutkuje to zawieszeniem się jej)
:arrow: Nie ma w ogóle ruchu
:arrow: Jak zostawisz auto na dłużej, żeby gdzieś połazić, to Ci zniknie
:arrow: Jest tylko jedna pora dnia
:arrow: Dziwnie błyszczy się otoczenie
:arrow: No i można wybrać sobie mieszkanie, tylko trzeba to robić na chybił-trafił, bo na wybierajce jest 4 razy undefined text

W Debug Load Chapter po załadowaniu gry nie masz w ogóle broni (nawet o wytrychach nie pomyśleli), kasy też nie ma, mieszkanie Joe jest w ogóle niedostępne, a w pozostałych mieszkaniach (Marty'ego, koło promenady i w willi Scaletta) możesz tylko dzwonić do drzwi, co jest trochę bezsensu.
ok za niedługo go zainstaluję i zobaczymy
Czy ty nie rozumiesz, że oprócz Debug Load Chaptera musisz mieć też zainstalowane FR JA 1.9 :-. Wtedy będziesz miał wybierałkę, z domami i będziesz mógł wybrać willę. A ty masz samego Debug Load Chaptera i dlatego zaczynasz przed placem Joe, bez kasy i nigdzie nie możesz wejść.

Tu masz link do Debug Load Chaptera: http://www.mediafire.com/?u4pmyh025pin7nv.

A tutaj do FR JA 1.9: http://www.multiupload.com/4X6H2WVOHM.

Podmień foldery "cnt_joes_adventures", uczyń to samo w obydwóch paczkach (zamień folder umieszczony w pierwszej paczce z oryginalnym, a następnie wrzuć jeszcze folder z drugiej paczki i zamień). Wtedy po wybraniu pogody będziesz miał wybierałkę z czterema domami. Willa, o którą ci chodzi nazywa się "Villa Hilwood (no car)".
Będziesz musiał znaleźć wersję FR połączoną z Load Chapterem w całość, ponieważ jeśli złączysz foldery tak jak ci napisałem to wszystko będzie działać, ale będzie wyświetlać ci napis Undefined text:... Jeśli chcesz sprawdzić czy działa, to z tych czterech wybierz Undefined text:... na dole, wtedy przeteleportuje cię do willi. Kiedyś miałem taką wersję, ale ja usunąłem i nie mogę jej znaleźć.
Masz tu swoją willę, casdellani http://www.youtube.com/watch?v=StsKHzDN6-g

edit// tosik ma rację. Myślę, że temat można zamknąć, prawda ?
Jak dla nas to oczywiście zamknięty. Ale ciekawe czy uda mu się zainstalować :-x
JEEEST działa tylko mogliście to OD RAZU napisać...
aha i dzięki że poświęciliście dla mnie tyle czasu
i jeszcze jedno da się jakoś zrobić tak żeby nie było tych undefined tex bo to jest wszędzie na mapie w domu wszędzie
Tak oczywiście. Musisz znaleźć Free Ride'a do JA z wrzuconym Load Chapterem w całość. Kiedyś miałem taką wersję, ale nie pamiętam skąd pobrałem. Chyba była właśnie z naszego forum poszukaj po tematach, bo ja jej nie mogę znaleźć. A i odrazu ci mówię, że nie był to mod Mafia II Empire Expander z tematu "Mapa z Joe's Adventures we FreeRide".
okej to z tym już sam się pobawię naprawdę wam dziękuję

aha i postaram się jeszcze sciagnac ten filmik z vincim do innego tematu zebyscie mogli sie przyjrzec
casdellani napisał(a):
okej to z tym już sam się pobawię naprawdę wam dziękuję

aha i postaram się jeszcze sciagnac ten filmik z vincim do innego tematu zebyscie mogli sie przyjrzec

Nie musisz link działa widziałem. Ten koleś, co to zrobił mógł być kimś z 2K, lub po prostu doświadczonym informatykiem.
Ok a pamiętasz może jak się nazywała ta paczka FR + load chapter ??
Działa pięknie, ale mam kilka uwag:
:arrow: nie działa radio
:arrow: niebo jest jakieś dziwne (takie czarne)
:arrow: jest ciemno, jak nie powiem gdzie
:arrow: po wzięciu jakiegoś auta z garażu wyskakują 4 napisy na wybierałce (undefined text) - to jest tuning auta
:arrow: na wybierałce od mieszkań za każdym razem zmienia się kolejność mieszkań

I jeszcze ciekawostka: udajcie się w to miejsce http://imageshack.us/photo/my-images/717/mafia22011090113195559.jpg/ i wejdźcie do środka budynku, a zobaczycie to http://imageshack.us/photo/my-images/51/mafia22011090113200498.jpg/

edit// Tego budynku nie było w żadnej misji

edit2// To mi przypomina budynek, który wygląda na jakiś kościół. A Wy, co o tym myślicie ?
Co do tego budynku, kiedyś jak przeglądałem pliki Mafii II, trafiłem na właśnie te tekstury, zakładam, że ten budynek miał być w jakiejś misji, ale stwierdzono, że tą misję jednak usuną, tekstury zostawili i kouś widocznie udało się to skleić.
Obrazek