Pytanie odnośnie willi w hillwood

casdellani napisał(a):
a tu trzeba skopiować wszystkie sdsy czy tylko PL ? sory ja naprawde się nie znam

edit skopiowałem wszystko pięknie daje debug load chapter winter 40's ale - nie mogę wejść do tej willi ani nawet do domu joe


Skopiuj wszystkie pliki z tego folderu i (WAŻNE) zmień nazwę folderu z archiwum na cnt_joes_adventures_, żeby Ci nadpisał folder.
ok zrobie to za niedługo i editne posta
Mi tam wszystko działa :shock:. Po prostu zamień cały folder "cnt_joes_adventures" na ten z paczek, które ci podałem :~ Następnie wybierz sobię np. SUMMER 40's i Villa Hilwood (no car), napis masz w wybierałce domu na dole. I powinno cię do niej przeteleportować. Tu masz dowód.

kurrr to napiszcie mi jak to zrobić w punktach a akurat gre i wszystko mam oryginalne. ja wszystko skasuje oprócz free ride na mafii zwyklej od costy i zrobcie mi to tak w punktach najprostszym jezykiem jakim idzie piszcie też wersje tych free ridów i innych
1. Ściągnij paczki, które ci podałem.

2. Wchodzisz w Steam\steamapps\common\mafia ii\pc\ i tworzysz tam folder "dlcs", jeśli już taki posiadasz, to wklej do niego cały folder "cnt_joes_adventures" i jeśli spyta cię czy zamienić kliknij tak.

3. Odpal grę wejdź w zakładkę "PRZYGODY JOE", następnie wybierz swojego save i wejdź w zakładkę "DEBUG LOAD CHAPTER" i wybierz "JA - FREE RIDE".

4. Po odpaleniu Free Ride'a wybierz pogodę np. "SUMMER 40's" i wybierz dom o nazwie Villa Hilwood (no car).

5. Po wybraniu domu Free Ride przeteleportuje cię do tej willi.

Prościej się nie dało :A
dobra 3 pierwsze punkty zrobione wziąłem podmieniłem wszystkie pliki gui to kazdego folderu sds_(język) . wchodzę klikam debug load chapter wybieram summer 50's i gra sie wczytuje ale joe stoi przed swoim domem, mam zero kasy nic na mapie nie zaznaczone jest i nie wyświetla sie to co napisałeś czyli gdzie mam zacząć. co jest grane ?! wszystko jest dobrze az do polowy punktu 4

edit może mi jakiegoś pliku brakuje czy co
Podmieniasz cały folder, a nie pojedyńcze pliki. A jak ci nie działa, to ja już sam nie wiem...
ok zaraz to jeszcze raz zrobie a jak sie nie uda to skocze do empika
A miałeś taką wybierałkę i były 4 napisy Undefined text:... ?
właśnie mówię że nic nie było od razu na parkingu joe bez grosza przy duszy. który 'cały' folder trzeba podmienić cnt(...) czy sds czy gui czy przerzucić pliki gui-main do folderu gui a usunąć ten drugi z tego folderu
Podmień cały folder "cnt_joes_adventures". Nie powinienen ci pomagać, bo jest napisane o tym w regulaminie, że nie popieramy piracta. Wiem, że Mafia II wcale nie jest taka tania, bo kosztuje w empiku, aż 90 zł.
dobra zobaczę co się da zrobić a jakby co to będziemy korespondowac na PW jesli nie chcesz sie narażac ;-)
Nie no spoko możemy pisać o tym tutaj ;-)
Dobra ty mi dałes screena to ja ci tez dam screena zeby pokazac co mam



Jak widać nie wyswietla sie przycisk e dzięki któremu bym mogl wejsc przez te drzwi i bramę. Do posiadłości Leo też pojechałem i przeszedłem przez brame ale drzwi wejsciowe juz nie chcialy sie otworzyc.

Może my mówimy cały czas o innym FR ? Ja cały czas robię Joe load chapter 1.1 . Aha i mam początek taki jak don_salieri na drugim filmiku na poprzedniej stronie czyli nie ma żadnej wybierałki jak to nazwałes
W Debug Load Chapter nie ma wybierałki - ona jest w FR 1.9. Co do willi - przeczytaj to (to jest readme do FR Costy 2.1):



edit// z tym teleportowaniem (jak pisał tosik) jest trochę prawdy - do willi jesteś teleportowany automatycznie, ale nie ze swojego mieszkania - po prostu musisz pojechać pod te willę, podejść do drzwi i "przenikniesz" do środka

edit2// jak skopiujesz te pliki wymienione w spoilerze do odpowiednich katalogów, to willa Vinciego powinna Ci działać we wszystkich przejażdżkach