Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Dawid2204 napisał(a):
Na tym gamaplayu na stronie głównej,na początku jest mieszkanie Vito czy Joego?


Podobno jest to dom Vito.

Hanys napisał(a):
Kolego skąd to możesz wiedzieć ?
To że na gameplayu nie było nie znaczy że nie będzie ...


Jakby miały być to już byśmy je zobaczyli. Może w jakimś DLC wyjdą, ale tak jakoś się nie zanosi na razie ;-)
A czy ktoś może wie jaki trzeba mieć sprzęt by odpalić bez przycinania Mafie II na max grafie? Czy pójdzie ta gra na maxa na moim kompie:
- ram 6GB 400 (nieskie taktowanie i właśnie mam wątpliwości)
- karta graficzna 1GB ATI Radeon AH4650
- procesor 12GHZ 4x3GHZ Quad

Co do procesora i karty graficznej to wątpliwości nie mam ale mimo 6GB ram'u nie jestem pewien.
Ram o taktowaniu 400 to mało ale może jego pamięc to nadrobi więc nie wiem. Odpowiedzcie mi plz.
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Chciałeś zaświrować sprzętem? Ściągnij demo i sam się przekonaj.
Weź wyluzuj! Zapytać się nie mogłem? Nie chce dema. Wolę pełną wersję se kupić i mieć zaskoczenie jak ta gra wygląda a nie jakieś damo. A czy pójdzie mi na pełni detalach to chce wiedzieć z ciekawości bo to co widziałem po screenach to wygląda obiecująco i chciałbym też osiągnąć taką grafę przy płynności gry. I nie chce się niczym popisywać!
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Demo pozwoli ci ocenić, na jakich ustawieniach odpalisz grę. Po to właśnie są dema.
Chlorek napisał(a):
I nie chce się niczym popisywać!

Jasne Obrazek
Demo nie ma nic wspólnego z fabułą...
Dziwne podejście bo właśnie po to wypuścili demo, żebyś zobaczył jak sobie radzi Twój komputer. W najnowszym newsie masz link do testów wydajności, poczytaj sobie.
Co się dziwić...w końcu , to Pruszków.


W demie masz taka opcję : TEST WYDAJNOŚCI., wiec możesz sobie sprawdzić i nawet nie musisz grać.
No dzięki za coś w miarę konkretnego a nie tylko się przyczepianie do człowieka. A tak w ogóle to o co ci chodziło z tym Pruszkowem?
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
Akurat Test wydajności w mafii 2 moim zdaniem nie jest zbyt wiarygodny.Przykładowo ja odpalam grę na full z bajerami i mam 30 klatek.Nie sądzę,że przy naprawdę płynnej grze mam 30 klatek.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Test wydajności(benchmark) w mafii 2, to sprawdzenie komputera, dość dobre.

Tak ogólnie otrzymujemy informacje, czy gra nam pójdzie, i czy jeżeli chcemy 100% płynność, możemy na danych wymaganiach zagrać. Nie zauważymy różnicy przy 25 klatek, a 26 klatek. W teście jednak otrzymamy informacje, że powinniśmy zmniejszyc wymagania, jeżeli średnia klatek będzie za niska bądź min, ilość klatek będzie za niska(choć nie sądze, bo na low detalach miałem 2,7fps, a na high 5,4fps bodajże). Test jest fajny, płynność w 100% to rewelka, ja mam pewnie z 75% i jest to praktycznie nie odczuwalne.(chodzi o róznice)
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
cron