Problem z instalacją Mafia II Special Extended Edition

Witam. Mam laptopa z Widnowsem 8.1. Mam następujący problem z instalacją Mafia II: Special Extended Edition, kupioną w Empiku:
Po zainstalowaniu z DVD uruchamia się Steam i pobiera wymaganą aktualizację. Po skończeniu pobierania klikam "instaluj" i po skończeniu instalacji znów zaczyna się pobieranie na nowo i gra się nie chce zainstalować. Czy Mafia II działa na kompie z Windowsem 8.1? Co mam zrobić aby gra działała? Czy ktoś wie jak zrobić kompatybilność Steama aby działało w Win7? Z góry dzięki za odpowiedź.
1. Kliknij prawym przyciskiem na skrót.
2. Wybierz "Właściwości"
3. Zakładka "Zgodność"
4. Postaw ptaszek przy "Uruchom ten program w trybie zgodności z:" i wybierz "Windows 7" lub "Windows XP Service Pack 3"
5. kliknij "Zastosuj" i "OK"
6. Odpal Mafię
7. Podziel się wynikiem na MafiaTown
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Nie mam na dysku folderu z grą to gdzie mam szukać tego skrótu? Mam tylko na dysku zainstalowany folder Steam. Tam mam szukać?
W bibliotece Steama, klikasz prawym na nazwę gry, wybierasz "Właściwości" i w zakładce "Ogólne" masz opcję "Utwórz skrót na pulpicie".
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
No ok mam już ten skrót na pulpicie ale klikam prawym przyciskiem we właściwości i nie ma zakładki Zgodność. Jest tylko ogólne, dokument sieci web, zabezpieczenia i szczegóły. Więc co mam teraz zrobić?
Przeszukaj wszystkie zakładki i sprawdź czy nigdzie nie ma opcji z punktu nr 4.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
przeszukałem i nie ma takiej opcji z punktu nr. 4 . To jest tylko skrót internetowy a po kliknięciu w niego cały czas uruchamia mi się instalacja i tak w kółko bo gra się nie instaluje i się wszystko powtarza. Więc co mam zrobić?
Spróbuj zaktualizować sterowniki karty. Jak to nie pomoże to nie wiem.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Wszystko co się instaluje musi być na dysku. Przeszukaj dysk na którym instalowałes Mafię II i odpal ją. Poza tym jak sam napisałeś "po ZAINSTALOWANIU" czyli gdzieś to musi być ;-)
Obrazek
co do sterowników do karty do raczej na pewno są najnowsze bo komputer na którym chciałem pograć w Mafie II dostałem niewiele ponad tydzień temu

no właśnie na dysku nie mam nigdzie folderu z grą Mafia II, mam tylko folder ze zainstalowanym Steamem

także co jeszcze mam zrobić aby ta gra zadziałała?
We właściwościach folderu ze Steam'em odznacz "tylko do odczytu" dla wszystkich folderów.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Może zacznijmy od początku bo nie będzie wiadomo o co chodzi:

1.) Wywal wszystko to co zainstalowałeś z tej DVD i profilaktycznie Steam.

2.) Zainstaluj najnowszą wersję Steam.

3.) Zainstaluj to, co masz na tej płycie DVD i zrób screenshota z okienka, kiedy będziesz podawał/ wybierał gdzie chcesz zainstalować to co masz na płytce. (Bo niby co innego może być na tej płycie?)

4.) Wprowadź klucz na Steam i po wszystkim zobacz czy Mafia II już gra.

Po instalacji i rychłego finiszu daj znać, jeśli nie będzie grało to trzeba coś innego pomyśleć np. o filmie w którym raz jeszcze przeprowadzisz proces instalacji bo teraz działamy tak na ślepo.
Obrazek
BorgNine napisał(a):
We właściwościach folderu ze Steam'em odznacz "tylko do odczytu" dla wszystkich folderów.


zrobiłem tak jak napisałeś ale to nic nie dało i nadal Mafia II nie chce się poprawnie zainstalować

a skąd mam pobrać najnowszego Steama?
Zastosuj się do moich zaleceń, sprawdź je.

Najnowszą wersję Steam możesz pobrać tutaj: http://store.steampowered.com/about/
Obrazek
sprawa wygląda teraz tak, gra się zainstalowała ale nie można jej uruchomić tzn. przy kliknięciu w graj pokazuje się taki komunikat http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a8703c7f2c6363e.html i nie chce się przeprowadzić ta operacja i potem pojawiają się kolejno komunikaty kontroli konta użytkownika i robie wszędzie tak ale gra się nie uruchamia a gdy się nie zgadzam to pojawia się okienko nie udało się uruchomić gry (nieznany błąd) macie jakiś pomysł co teraz mam zrobić?
cron