Problem z instalacją Mafia II Special Extended Edition

Ciekawe. Trafiłeś na felerną sztukę gry.
Moja ostatnia pomoc bo sam nie wiem o co teraz chodzi z tym Nieznanym błędem.
Spróbuj odpalić bezpośrednio Mafię II z głównego folderu: C:\Program Files (x86)\Steam\itd.
Jeśli to nic nie da, to można pomyśleć o jakimś Cracku, który ominie Steam bo on robi problem, więc myślę, że crack rozwiąże problem.
Obrazek
nic to nie dało jest to samo a czy to możliwe aby gra nie działała przez program antywirusowy? Mam program McAfee. I co mam zrobić teraz?

hasik35 napisał(a):
Nic to nie dało jest to samo. A czy to możliwe aby gra nie działała przez program antywirusowy? Mam program McAfee. I co mam zrobić teraz?


Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne, nie piszemy posta za postem - niv
Spróbuj wyłączyć antywirus i wtedy odpalić grę.
I nie pisz posta za postem
Art. 7, ustęp 2, podpunkt ''C'' regulaminu MafiaTown z dnia 1 Września 2009r., ostatnia poprawka z dnia 24 Lutego 2015, mówi:
Zakazane jest tworzenie kilku postów lub komentarzy z rzędu - należy edytować swoje poprzednie wpisy.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
@UP. Drogi Tomie, Istnieje w regulaminie zapis (Roz. IV pkt 6) którego chyba nie doczytałeś.
- - - - -

Jeśli to nie dało to zobacz jeszcze z inny crakiem który robi z gry wersje Offline (bez steam) może któraś zadziała (musi)

Jeśli to nie zadziała to jest jeszcze telefon do Pomocy Cenegi. Znajdziesz go z tyłu na pudełku gdzieś powinien być.

BTW. Antywir nic nie da skoro są to świeże pliki Seam jak i Mafii
Obrazek
Co do tego podwójnego posta to nie zrobiłem tego specjalnie, nie wiedziałem i przepraszam.

Odnośnie antywira to najpierw nie wiedziałem jak go wyłączyć (bo w sumie się nie da go całkowicie wyłączyć) ale to i tak nic nie dało i gra nadal się nie uruchamia.

Co do cracka to skąd miałbym go wziąć?
No tutaj nie można takimi linkami sypać: wpisz w Google: Mafia II crack lub Mafia II crack non steam i poszukaj, napewno cos znajdziesz.
Obrazek
Ok, jakoś sobie poradziłem i udało mi się, że gra mi już działa. Dziękuję wszystkim za pomoc.

A więc zamykam temat - niv

Obrazek