Policjant po cywilnemu we FR??

Hej,

Otóż dawno temu, kiedy jeszcze miałem pierwsze wydanie Mafii, zauważyłem, że podczas gdy byłem poszukiwany przez policję, strzelał do mnie cywil.
Za każdym razem był to ten sam:

Obrazek

Ten scrreenshot zrobiłem na wersji KK. Starałem się, żeby policja mnie goniła i żeby ten tetryk do mnie strzelał.
Wychodzi na to, że w wersji 1.2 nie działa... WTF?!

Dodam, że zawsze to miałem w swobodnej jeździe - miasto małe - dzień..
Obrazek
Ja mam Mafię z Playa i zdarzyło mi się to już 2 razy,w dużym odstępie czasowym. Za każdym razem był to ten sam przechodzień. Na początku myślałem, że to zwykły bug, ale potem sprawdziłem, że jest to model detektywa. Czyżby raz na powiedzmy 1000 pościgów dla urealnienia gry specjalnie spotykamy policjanta w cywilu?
Bardzo interesująca ciekawostka. Ja osobiście nigdy się z czymś takim nie spotkałem, a jeśli już policja mnie ściagała to zbytnio nie przywiązywałem uwagi do tego gostka. Hmm może wkrótce zbadam tę sprawę u siebie ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Czy mi się zdaje, czy ten człowiek ma taką samą twarz jak inny przechodzień w innym stroju? Twarz znam z ulicy, jednak tego jego stroju nie kojarzę.
lol
Całkiem sporo modeli osób ma te same twarze, a inny strój. Jest więc bardzo możliwe, że widziałeś tę twarz w ciele np. policjanta ;-)
Obrazek
Bardzo możliwe. W mafii wiele modeli postaci ma takie same twarze, tylko stroje inne ;-)

Ehh... Ubiegł mnie :-P
XtravaganZa napisał(a):
Całkiem sporo modeli osób ma te same twarze, a inny strój. Jest więc bardzo możliwe, że widziałeś tę twarz w ciele np. policjanta ;-)


Nie ma tutaj takiej możliwości. Owy staruszek nie przypomina żadnego z policjantów, może być jedynie podobny do siwego oficera, jednak twarz zupełnie inna.

Obrazek
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
XtravaganZa napisał(a):
Całkiem sporo modeli osób ma te same twarze, a inny strój. Jest więc bardzo możliwe, że widziałeś tę twarz w ciele np. policjanta ;-)


Nie ma tutaj takiej możliwości. Owy staruszek nie przypomina żadnego z policjantów, może być jedynie podobny do siwego oficera, jednak twarz zupełnie inna.


Napisałem, że może widział, na przykład :-P
Obrazek
Jeden z userów umieścił informację o pojawianiu się funkcjonariuszy po cywilnemu (jako zamierzony efekt twórców gry) we FR w artykule o Policji na MafiaWiki. Nie jestem pewien, ale to chyba błędna informacja. Chyba jest to po prostu bug, ponieważ u mnie pojawia się tylko w grze z modami, które jak wiadomo, mogą wywoływać większe lub mniejsze błędy. A jak to wygląda u innych, którym się to przytrafiło?
To nie jest bug. Ten dziad ostatnio mnie ścigał (chociaż zdarzyło mi się to pierwszy raz). Pozwoliłem mu się zaaresztować :mrgreen:

Obrazek

Nigdy nie używałem jakichkolwiek modów, mam pierwszą wersje Mafii. Ta gra nie przestaje mnie zaskakiwać :-D
Jeden z userów umieścił informację o pojawianiu się funkcjonariuszy po cywilnemu (jako zamierzony efekt twórców gry) we FR w artykule o Policji na MafiaWiki. Nie jestem pewien, ale to chyba błędna informacja. Chyba jest to po prostu bug, ponieważ u mnie pojawia się tylko w grze z modami, które jak wiadomo, mogą wywoływać większe lub mniejsze błędy. A jak to wygląda u innych, którym się to przytrafiło?


Owszem, ja. I uznałem, że jest to celowy efekt twórców, w końcu wątpię, aby był taki bug. Jak już to że kilku policjantów wygląda jak detektywi, ale można strzelać do woli czy popełniać przestępstwa przy tych dziadkach, oni "uaktywniają się" dopiero jak jest się poszukiwanym.
A tak swoją drogą - co do postu powyżej - myślałem, że oni jedynie strzelają jak jest się poszukiwanym, nigdy mi się nie trafiło by mnie aresztował czy też gonił będąc poszukiwanym.

A co do jego twarzy - detektyw ma twarz jak inny obywatel Lost Heaven, a mianowicie dziadek w białym garniturze czy tam marynarce i kapeluszu.
Dziwna sprawa

W misji Uciekinier niektórzy ludzie (na chodniku nie w uliczkach)
mają jego model!!!!
Jednak niestety nie strzela (szkoda zabił by tych kolesi co nas gonią.
mogę zrobić sceeny.
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
Nieznajomy napisał(a):
(...) szkoda zabił by tych kolesi co nas gonią. (...)

Nie, nie zabiłby. Policja współpracuje z Morello. W którejś cut-scence było to mówione, o ile się nie mylę.

Sorry za OT, to takie sprecyzowanie :-)
To agent FBI. Podobny do tego który wchodzi do mieszkania Pauliego w misji: "Śmierć sztuki".
Obrazek
CzarFace napisał(a):
To agent FBI. Podobny do tego który wchodzi do mieszkania Pauliego w misji: "Śmierć sztuki".


I podobny również do tych co eskortują Franka w "Omercie"
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
cron