Policjant po cywilnemu we FR??

W misji Uciekinier niektórzy ludzie (na chodniku nie w uliczkach)
mają jego model!!!!
Jednak niestety nie strzela (szkoda zabił by tych kolesi co nas gonią.
mogę zrobić sceeny.


Detektywi są wszędzie, w Swobodnej Jeździe, w Jeździe Extremalnej i głównym wątku gry, ale tylko w tym pierwszym mają takową funkcję, ale nie zawsze.
Co do tego, że policja współpracuje z Morello - z tego co mi wiadomo obie mafie miały podobny wkład w policję, i wspierała ona obie strony. Dopiero kiedy Tommy zabił Billy'ego, radny współpracujący z Morello zaczął stawiać policję przeciwko Salieriemu.
Kokoju napisał(a):
Co do tego, że policja współpracuje z Morello - z tego co mi wiadomo obie mafie miały podobny wkład w policję, i wspierała ona obie strony. Dopiero kiedy Tommy zabił Billy'ego, radny współpracujący z Morello zaczął stawiać policję przeciwko Salieriemu.

Wyjąłeś mi to z ust :-) Właśnie o to mi chodziło...

Poszperam troszkę w nazwach postaci i modelach, może znajdę coś ciekawego na temat detektywa... Napiszę, jeślibym coś zauważył poprzez edycje posta. Bądźcie czujni! ;-)
hehe no nieźle detektyw w kapeluszu skuwa nas kajdankami może to jakiś kapuś Policyjny który pomaga Policji gonić przestępców?
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Myślisz, że to coś w stylu ORMO? :-P
A ja jak zwiewałem przed policja potrzebowałem auta i trafiłem na niego to dziad mnie aresztował :mrgreen:
Mnie też parę razy zaatakował ten dziad. Raz gdy jechałem samochodem i byłem poszukiwany to zaczął do mnie strzelać , a raz bez poszukiwania po prostu wyciągnąłem broń on to zobaczył i zaaresztował mnie. Dodam , że wówczas żadnych modów nie miałem , a teraz mam MafiaCon (o ile to jakiś mod) , ale nie wiem czy on jest bo nie popadam w konflikt ze stróżami prawa. Po prostu wpisuję kod disablepolice 1.
Salieri Cię dorwie
Dziwne... czy to nie jest aż tak często, jak z człowiekiem i głową psa... może nawet rzadziej... bo mi nigdy nie trafiło się z tzw. detektywem... czyżby tym, co się trafiło, mieli pierwsze wersje, bądź też z Playa? Bo ja mam z Pomarańczowej Klasyki Kolekcji... gram 6 miesięcy i żadnego efektu nie miałem :/
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ja niedawno też tak miałem, w swobodnej jeździe. Ten właśnie koleś strzelał do mnie :-D
Obrazek They never fight alone...
@Mnich ten gliniarz w niebieskim mundurze wygląda jak Steve

@Carl5Z mafiacon to narzędzie cheaterskie (pozwala m. in. latać, przelatywać przez obiekty, szybko naprawiać auto, spawnować Flame Speara i wiele innych możliwości, których nie zbadałem jeszcze)

@Problemowicz człowieka psa nie spotkałem, natomiast w samouczku widziałem tego detektywa, tylko że on nie reagował na moją broń

@XtravaganZa widziałem np. twarz Luigiego w ciele jednego z przechodniów
@don_salieri ... :-|
Ten "ślepy detektyw" jest nie tylko w Samouczku, nawet w całej grze, potocznie pisząc!
Detektyw wygląda tak samo co cywil, a cywil, którego zobaczyłeś wygląda tak samo co... detektyw.
A że ten nie reagował w Samouczku to faktem jest to, że policji w tej rozgrywce nie zobaczysz.
Ale mi nawet nie przydarzyło się do ostatniego posta w tym temacie spotkać tego człowieka.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
cron