Podkręcanie procesora

Nie do końca się z tobą zgodze,dlaczego?,ponieważ w zamkniętej obudowie kumuluje się duża ilość ciepłego powietrza,gdy nie ma klapy miesza się ono z chłodniejszym pokojowym powietrzem i w ten sposób zwalczamy wysoką temperature.Odkręć sobie klape po całodniowym "ostrym" użytkowaniu kompa i zrozumiesz o co mi chodzi,ty mówisz o temp. poszczególnych podzespołów,a ja ci powiem że ona zależy w dużym stopniu od temperatury w środku obudowy.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Nie wiem, jak ty, ale ja od odprowadzania "ciepłego powietrza w obudowie" mam wentylator :P

Swoją drogą, powietrze, owszem, może być dość ciepłe, ale osobiście nigdy nie słyszałem o awarii komputera, czy jakiegokolwiek podzespołu z powodu zbyt ciepłego powietrza w obudowie. Ktoś musiałby się bardzo postarać. :-)
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Chyba się nie zrozumieliśmy,wysoka temperatura podzespołów prowadzi do podwyższania temperatury w środku obudowy,jeśli nie ma dobrej cyrkulacji powietrza niektóre części mogą się przegrzać i uszkodzić.Bez bocznej klapy obieg powietrza jest lepszy i w ten sposób zabezpieczamy nasz komputer przed przegrzaniem.Jedynym problemem jest kurz ale wole częściej czyścić kompa niż wymieniać w nim części.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
cron