PlayStation 3 vs. Xbox 360

Witam otóż chciałbym kupić konsolę lecz nie wiem jaką. Dawajcie tutaj swoje opinie nt. tych konsol, opowiedzcie o ich nie zawodności (zawodności), i którą byście mi polecali.
PS3 ma Blu-Ray - Xbox nie ma.

PS3 się nie nagrzewa jak konsolka pana Gates'a

Uważam że ma wygodniejsze pady niż Xbox

Jeżeli masz mało kasy, to kup sobie tego iksboksa - jest tańszy, możesz se pograć na piratach, itp

Ja osobiście mam PS3 i za nic się nie przestawię na Xboxa - Ale to są już moje poglądy ;-)

PS3 obsługuje Full HD1080p. No i dużo lepiej wygląda od Xboxa, jest bardziej elegancka...

A tak w ogóle, skoro masz kompa, to po kiego miałby Ci być potrzebny Xbox? :-P

PS3 Rządzi!
Obrazek
Też, skłaniałem się ku konsoli firmy Sony. Dzięki, za szybką odpowiedź.

PS. Mój komputer służy tylko do Worda i przeglądania internetu. A konsolę chcę kupić aby móc grać w najnowsze gry bez obaw, że mi nie pójdzie lub będzie się zacinała.
Xbox 360 !
Nie zamienił bym tego na nic innego ;)
PS3 co do padów.. Kup sobie PSX i będziesz miał takiego samego <lol2> ale fakt wygodne może i one są tyle że po 3-4 godzinach ciągłego grania palce odpadają od strzałek (obowiązkowo analogi) za to xbox ma dosyć przyjemne ułożenie więc jest godnie !
Nie grzeje się.. Hmm może i tak ale gdy graliśmy na tych dwóch konsolach całą noc w poszczególnych dniach i PS3 siadła nad ranem z przyczyn nie wyjaśnionych (ufo?) że kolega pozbył się jej z zaznaczonym na allegro "uszkodzona" nie interesowało nas to:D.
Xbox 360 i tyle :p
Różnicy w grafice ja jako napalony gracz nie widziałem.
:arrow: Pan Gates.. Zrobił on tyle że podejrzewam że teraz używasz jego oprogramowania z Microsoftu.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
No! Panie Hanys ;-)

Jeżeli chodzi o strzałki na padach, to w większości aktualnych gier są one używane do błahych czynności (np. nie używa się ich do poruszania). Analogi są do tego wykorzystywane.

"" :arrow: Pan Gates.. Zrobił on tyle że podejrzewam że teraz używasz jego oprogramowania z Microsoftu.""

No wiesz, dzisiaj tak mięchem narzucałem w to jego "oprogramowanie" że wstyd się przyznać :evil:
Tak więc, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. :-P

Edit - Ale mi się tych uśmieszków nawaliło...
Obrazek
Proponuje abyś dokonał tyle co Bill Gates i jeszcze miał tyle kasy co On ;)
A Xboxa bym nigdy w życiu nie zamienił na PS3 ;S
PSX i PS2 jeszcze jakoś miały to coś w PS3 już tego nie ma ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Oj, Hanys, Hanys... ;-)

To, że nie lubię pana Gatesa produktów nie znaczy, że od razu lekceważę jego dokonania. Ale ten jego praktycznie cały monopol mnie złości (delikatnie powiedziawszy) biorąc pod uwagę jakość jego "produktu".

Dostał ode mnie kasę tylko raz, za zestaw myszka + klawiatura który kiedyś (bodajże 98 rok) miałem.
Więcej mu nie zabulę.

Koleś zarabia około $70 na sekundę dzięki swojemu #$@*!! OS-ie. A ja tak nie znoszę Windowsa..
No, chyba żeby porżnąć se w Mafię :-P

Hanys napisał(a):
Proponuje abyś dokonał tyle co Bill Gates i jeszcze miał tyle kasy co On ;)
Chciałbym, uwierz - ale informatyka to nie moja brocha ;-)
Obrazek
Ale Xbox jest złamany... :-P
Hanys napisał(a):
Xbox 360 !

Nie grzeje się.. Hmm może i tak ale gdy graliśmy na tych dwóch konsolach całą noc w poszczególnych dniach i PS3 siadła nad ranem z przyczyn nie wyjaśnionych (ufo?) że kolega pozbył się jej z zaznaczonym na allegro "uszkodzona" nie interesowało nas to:D.


Jeżeli to prawda co piszesz to ten kolega to skończony debil, bo mógł ją spokojnie oddać na gwarancji, ale mam wrażenie, że w niewiadomym mi celu kłamiesz! :evil:
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Jeśli coś było kombinowane przy konsoli to raczej nie naprawią na gwarancji.
Mafioso napisał(a):
Jeśli coś było kombinowane przy konsoli to raczej nie naprawią na gwarancji.


No, ale PS3 to nie XBox 360, którego można przerobić. Więc także kombinowanie (na dzień dzisiejszy) przy PS3 to czysta głupota :-D
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
Mafioso napisał(a):
Jeśli coś było kombinowane przy konsoli to raczej nie naprawią na gwarancji.


No, ale PS3 to nie XBox 360, którego można przerobić. Więc także kombinowanie (na dzień dzisiejszy) przy PS3 to czysta głupota :-D


No chyba, że chcesz pobawić się w hakera i złamać PS3. :-D
Paziu chętnie bym chciał cię kłamać ale takie są realia ;)
Nie wiem czy przy PS3 było coś majstrowane ale widocznie musiał coś kolega mieć na sumieniu że nie oddał jej na gwarancje ;)
Teraz nie mam jak go zapytać bo było to w wakacje u kuzyna w Malborku :)
Co do PS3 było to tak że graliśmy w którąś część Tekkena i nagle wyłączyła się konsola. Ponowne uruchomienie jej nie sprawdzało się :) Po kilku dniach kuzyn powiedział że ten ziomek wystawił ją już na allegro :p
Nie będę drążył dalej tego tematu bo widzę że są tutaj zwolennicy PS3 a nie chcę nabijać postów i kłócić się z wami :)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
PS3 Rulezz:P
XBOX ma właśnie tą wadę, że zrobił go Microsoft, a oni wszystko mają do D***
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Jogus_deFiat napisał(a):
PS3 Rulezz:P
XBOX ma właśnie tą wadę, że zrobił go Microsoft, a oni wszystko mają do D***


No właśnie, to największa wada XBox'a.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
cron