PlayStation 3 vs. Xbox 360

I niestety nie da się jej zlikwidować. :-P

Lecz, do konsoli firmy microsoft są różne dodatki typu Xbox Live.

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi.
Ja osobiście wolę X pudło niż PS3 ale oczywiscie Elite (sam mam XBox) :-)
http://westside.npx.pl/news.php
Chcesz pograć w multi na iksie? Ok.. ale wpierw zapłać!
Chcesz pograć w multi na PS3? Ok.. ale pogódź się z tym, że menu jest po [s]anglosasku[/s] angielsku.

PS3 jest elegantsze.
PS3 się tak nie grzeje...
PS3... jest japońskie, o!
A iks jest amełykański, o !
PS3 jest bardziej multimedialne...


PS3 wymiata iksa z półki w sklepie...
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Jeferiaz napisał(a):
PS3... jest japońskie, o!
A iks jest amełykański, o !

I tak wszystko robione jest w Chinach...
Obrazek
ale pogódź się z tym, że menu jest po [s]anglosasku[/s] angielsku.


Od jakiegoś czasu jest również w naszym ojczystym języku ;-)
Naprawdę? Nie wiedziałem.. to bardzo miło - bo PS3 za jakiś czas zawita u mnie w domu :)
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Ahaha PS3 ma gorszego pada, gorsze gry chociaż ma ten darmowy internet ale jest bardzoooooooo biedny.. A Xbox Live jest bardziej rozbudowany itd. :) X360 też sie nie grzeje w nowszych wersjach, a czytałem kiedyś że wasz pro ps3 psuje sie po 2 latach :) Xbox miało wadliwą starszą wersje teraz nie ma czegoś takiego (w nowszych wersjach) jak RROD. PS3 ładniejszy?? No ok to zależy od gustu 8-)
Obrazek
Packie napisał(a):
PS3 ma gorszego pada

Może to kwestia przyzwyczajenia, ale dla mnie lekki Dual Shock zawsze wydaje się wygodniejszy od "klocowatego" pada z X360.
Packie napisał(a):
gorsze gry

Seria Metal Gear Solid, Heavy Rain, Demon's Soul, seria Gran Turismo, seria Uncharted itede itepe. Faktycznie, słabe...
Packie napisał(a):
darmowy internet ale jest bardzoooooooo biedny

Gorszy -> darmowy. Niewiele lepszy (notabene na dzień dzisiejszy bez wsparcia dla Polski) - płatny.
Packie napisał(a):
czytałem kiedyś że wasz pro ps3 psuje sie po 2 latach

To jak nazwać konsolę, która od ponad 2 lat się nawet nie zająknęła? A sąsiad już 4 razy swojego Iksa odsyłał do serwisu.
Packie napisał(a):
PS3 ładniejszy?? No ok to zależy od gustu

Z jednej strony tak, ale zapewne nawet ślepy by przyznał, że metaliczna czerń jest ładniejsza od zwykłej bieli.

No i jeszcze Blu-Ray. Z początku traktowałem to jako zwykły dodatek, lecz po możliwości wypożyczania filmów w mojej małej mieścinie w pobliskiej wypożyczalni zmieniłem zdanie na ten temat, bo różnica jest kolosalna.
Anything is possible
Zgadzam się z Dziadkiem w 100%.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Yhy.. Co do tego że PS3 psuje sie po 2 latach to prawda, akurat kilka miesięcy temu pisali o tym :roll: Tak czy siak wole X360 od PS3, i nie że jak mam x360 to od razu PS3 gorsze, ale kumple mają.
Obrazek
Miśki moje drogie - ja nie mam zamiaru płacić 300 zł rocznie na multiplayer do ixa, który jest o niewiele lepszy niż ten na PS3 - poza tym, na PS3 mamy możliwość stworzenia konta jako POLAK (i mamy polskie menu) a nie tak jak jest to na ixklockach, musimy kombinować z krajem wybieranym przy rejestracji.

Pad - nigdy nie grałem na ixie, więc co do pada się nie wypowiem. Niestety wkurza mnie to, że ręce strasznie się pocą na padach PS3, ale... to nie jest aż taki wielki problem.

Wygląd - Osobiście, bardziej podoba mi się Xbox Elite niźli PS3 Slim.

Gry - Wy, posiadacze ixów nigdy nie pogracie w tak świetne tytuły jak Uncharted II lub God of War, my zaś nie pogramy w Fable. Coś za coś - uważam, że tutaj PS3 przegania Xboxa, bo tworzy coraz to więcej, lepszych (i po polsku!) exklusivów na swoją platformę.

Grafika - Dla mnie grafika nie jest ważna (grałem w Ojca Chrzestnego II na PC, na najniższych detalach i najniższej rozdzielczości, byleby nie crashował i grało mi się dobrze...) Lecz... PS3 lepiej uciągnie dużą ilość tytułów niż xbox (np. GTA)

Sony i M$ - Jak mawia mój kolega "Microsoft ma nas w du... a Sony nie wie gdzie leży Polska" - Mimo to, posiadacze PS3 mają to swoje kochane polskojęzyczne menu i swój kochany kraj, na liście możliwych do zarejestrowania!
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Akurat powiem tak:

Xbox 360 Jest szybszy niż PS3 (Sprawdź tutaj jak działa GTAIV)
http://www.eurogamer.net/articles/grand-theft-auto-iv-ps3-vs-xbox-360-special-article?page=4

PS3 Ma darmowy internet i Blue Raya.

Xbox 360 Ma trochę więcej gier (Naprzykład Fable 2)

PS3 Mniej się zagrzewa (Zależy czy go czyścisz)

Ja mam XBOX 360 Elite I jestem zadowolony :mrgreen:
Pablok Powraca z pięknym uśmiechem :)
Ray charles
1.cena
2.kinect
3.pad
4.Xbox to xbox :-)
__________________
ode mnie:
1. Bluray
2. Darmowe multi
3. z tym padem nie jest aż tak źle :-P
4. Sony to Sony, ps3 to ps3...

żadnej konsoli nie faworyzuje, bo mam i ps3 i miałem(sprzedałem) xboxa 360 elite...
prawda, pad lepszy, ale i cięższy a jak cie naku**ia cały dzień to łapy trochu wysiadają...
no panowie blu ray ;D
wtf is kinect, fajne dla mojego 10 letniego kuzyna, ja chyba jestem oldskulem, bo jakoś mnie zabawa przed konsolą na stojąco nie bawi, jak mam skakać to lepij na świerzym powietrzu ;-)
xbox z*ebał mi 2 gry(porysował płyty) i ciągle sie grzał, dlatego sprzedałem...
mój wybór> PS3
A ja powiem tak, od dziecka trzymalem sie Sony. Mialem PSX potem PSOne nastepnie gruba PS2 i slima. Powiem ze zastanawialem sie nad kupnem PS3 lub XBOX360. Wybralem x360 i nie zaluje :) Konsolke kupilem za 599 zl. Dokupilem 120gb dysk za 100 zl. I fajnie mi sie zyje :P A teraz ocena:

PS3
+ Czujnik ruchu w padzie
+ Darmowy multiplayer
+ Blueray (ktorego i tak bym nie uzywal :) )
+ Klasyczne tytuly (MGS, GT itp.)
+ Przegldarka WWW


- Cena
- Slabe porty gier (patrz Mafia II, BF3 i inne ;P )
- Pada szybciej niz xbox ;)


X360
+ Cena
+ Wygodny pad
+ Kinect
+ Zywotnosc
+ Wieksze grono uzytkownikow


- Platny multiplayer
- Brak przegladarki WWW
- Drogie akcesoria


Moja finalna ocena:
X360 to dobre rozwiazanie dla rodziny, tanie wygodne i kazdy moze zagrac na kinekcie.
PS3 z mysla o samotnych graczach grajacych przez siec. Jednak w bardziej okrojone gry :P

Historie i mity:
Poczatkowo x360tki padaly jak muchy z przegrzania. W tym momencie wersje slim nie padaja prawie w ogole :)

Notka dla Lugera - Chyba nie wiesz co sie dzieje na domowkach z kinektem :) Poza tym jak dla mnie kinekta mozna uzywac jako tani zamiennik motion capture :) i co do tych porysowanych plyt... Ja "instaluje" gry na dysku. Konsola tylko sprawdza czy mam plyte i potem X zajezdza mi tylko dysk :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
w kazdym razie :D glupie gadanie tu jest walka firm ,marki itd :D a ludzie sie tym ekscytuja , ja kupilem Xsa i nie placze ze PS ma cos odrobinke lepszego albo nie ciesze ryja ze X ma jakis inny lepszy gadzet :D generacja konsol ta sama rozniaca sie detalami i tyle :D cieszcie sie ze macie w co grac :D bo kiedys cieszylismy sie (przynajmniej ci z mojego rocznika i starsi) ze mamy pegazusa i mario :D a teraz spoleczenstwo nazarte :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
cron