Piosenka z Mafii II

A mnie się wydaje że ta Let it snow znalazło się w mafii II przypadkiem, twórcy założyli że ukarzą w grze okres Bożonarodzeniowy, zresztą mogliśmy zobaczyć go na jednym z trailerów. Potem dostali z góry rozkaz: " Świąt nie będzie!" usunęli a piosenka uchowała się nam :-) Lol takie gdybanie
a ja mysle ze wlasnie powrot vita to byl okres swiat mniejwiecej . moze i zrezygnowali z tego filmiku w kosciele ale fajnie mozna sobie skojarzyc jak pozniej
i odrazu kojarzymy ten trailer :) piosenka nam to podkresla . szkoda ze niema tej scenki w grze ale jesli chodzi o swieta to niemysleliscie chyba ze jedna misja bedzie wigilia u joe i tak byloby to jedyne nawiazanie do swiat z tym kosciolem :) a czy w M2 niema piosenek Elvisa ? nieznam sie na tej muzyce ale czasami cos podobnego leci w samochodzie :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Endure20 napisał(a):
...twórcy założyli że ukarzą w grze okres Bożonarodzeniowy, zresztą mogliśmy zobaczyć go na jednym z trailerów.



W sumie według mnie ta piosenka jak najbardziej pasuje do tej gry... Ja też z początku myślałem że to właśnie o Boże Narodzenie chodzi... Ale nie widziałem żeby ludzie nieśli choinki do domów (lol). Chociaż trochę jest tej świątecznej atmosfery. Ludzie rozmawiają ze sobą... itp ;-)
Obrazek They never fight alone...