Palenie fajek.

Mam pytanie do moderów. Czy jest możliwośc zrobienia moda dzieku ktoremu można palic fajki ? xD...jak dla mnie byłby to fajny bajer do gry ktory ubarwilby freeroam. Co o tym myślicie? :mrgreen:
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
Oczywiście że by było fajniej i bardziej realistycznie. A taki mod na pewno da się zrobić, tylko czy komuś się będzie chciało :?:
możliwe że ktoś już wpadł na taki pomysł i mod jest tworzony ;)) trzeba poczekać;)
Co by to palenie miało na celu? chodzić i palić? osobiście by mi się to znudziło po 2 razie... .tak jak picie piwa w grze wole jeździć po mieście, ja czekam by była możliwość strzelania w trakcie jazdy..

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Nie cytuj posta wyżej - M.

z Twoim podejsciem cała gra nie ma sensu bo w sumie ja przeszedlem 2 razy i mi sie juz grac nie chce....wlaczam freeride i nie ma co robic...
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
Nie cytuj posta wyżej - M.

i mod w który będziesz mógł palić fajki zachęci Cię do grania trzeci raz? :mrgreen: bo ja sobie tego nie wyobrażam każda misje przechodzić gdy Vito trzyma fajke w dłoni ..... ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
W grze The Saboteur zastosowano fajny patent z fajkami - po zatrzymaniu bohatera i naciśnięciu Shifta, ten wyciągał z wew. kieszeni kurtki papierosa, bo czym zaczynał palić. Jeśli ruszyliśmy, kiedy trzymał papierosa w ręku - wyrzucał fajkę; przykładał do buzi (i ruszaliśmy) - papieros zostawał w ustach, można było sobie pobiegać, a po tym stanąć, by kontynuować wypalanie szluga :P

Wykonanie czegoś takiego w wersji dla Mafii II moim zdaniem byłoby naprawdę fajne (+X do klimatu), ale oczywiście wiąże się z na pewno mnóstwem pracy.
Cóż - poczekamy, zobaczymy :)
Obrazek
Nikt tego nie zrobi - to jest tylko moje zdanie.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
pamietam taki mod w Gta...to czemu nie zrobic by tego w mafii...Jakbym potrafil się w to bawic to sam bym to zrobil
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
ja zawsze sobie powtarzam jak inni potrafią to ja też.... nie czekaj na takiego moda tylko sam próbuj go zrobić...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Dokładnie wszystko dla ludzi tylko liczą się chęci i czas nie którzy się poddają albo sobie wmawiają że nie potrafią. ;-)
ale ja nie wiem w sumie od czego zacząć. Moglibyscie zapodac chociaz jakis program i powiedziec conieco :mrgreen:
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
robertRobin88 napisał(a):
Co by to palenie miało na celu? chodzić i palić? osobiście by mi się to znudziło po 2 razie... .tak jak picie piwa w grze wole jeździć po mieście, ja czekam by była możliwość strzelania w trakcie jazdy..



To strzelanie to chyba tylko w Mafii 1. A tak na poważnie, to słyszałem kiedyś o takim płatnym DLC do Mafii 2 "shooting while driving DLC" na stronie gamezilla.pl (chyba to była ta strona)
W sumie to byłby niezły pomysł, chociaż już jak ktoś wyżej napisał, znudziło by się te palnie po 2-3 razach. Osobiście nie gardzę tym pomysłem, fajnie by było nawet :-)
Obrazek They never fight alone...
To byłoby dobre do multiplayera. Grupa stojących gości z fajkami i gadanie o życiu...
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)