O wiele za krótka Mafia 2 !!Co sądzicie

Również uważam, że główny wątek był w porządku. Tak przy okazji, czy są 4 różne zakończenia? Bo nie za-bardzo widziałem możliwości dokonywania wyborów... Tylko rozkazy typu "Uratuj Leo!" ;)
To nie GTA IV, nie było wyborów, same rozkazy i tyle.
Jak na 5 lat roboty to fabuła jest o wiele za krótka. Założę się że połowę wycieli i niedługo zobaczymy dodatki po 5 dyszek w sklepach.
Wczoraj skończyłam w końcu grę. I wielkie było moje zdziwienie (i rozczarowanie) kiedy zobaczyłam napisy końcowe. Dla mnie zdecydowanie za krótka.
Obrazek
Dla mnie tak samo, nie spodziewałem się w takim momencie zakończenia. Nie wyobrażam sobie żeby nie było kontynuacji historii, bo praktycznie ta gra dla mnie się nie skończyła Vito gdzieś pojechał. Joe nie wiadomo czy żyje, po prostu czekam na jakiś dodatek.
No zdecydowanie za krótka, zresztą jak już dobrze wiemy, miała być dłuższa, a została wykastrowana... :/ Uważam, że jednak więcej rozdziałów by było wskazanych, bo tak to trochę nie można się wczuć, bo
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
niewiem jak wam, ale mi fabuła główna zajeła z filmikami 8H na średnim
W Mafie 2 zaczelem grac w sobote. Jest swietna, wszystko mi sie w niej podoba aczkolwiek gdy ja wczoraj wieczorem skonczylem (i to nie siedzac non stop przy kompie) troszke sie zawiodlem. Myslalem ze bedzie wiecej misji niz w 1 (a tam jesli dobrze pamietam bylo ponad 20). Do tego zakonczenie jakies takie hmm sam nie wiem. To jedyne minusy jakie moge jej zarzucic. Ogolnie swietna ale moglaby byc dluzsza.
Fakt O WIELE jak już gra się rozkręcała to się dochodziło do 15 rozdziału i koniec jednak widać że twórcy gry skupili się bardziej na Smaczkach takich jakie są w mieście np. Pucybut oraz też bardziej skupili się na grafice i patrzyli na to żeby gra nie miała żadnych błędów.Nie powiem że fabuła jest bardzo dobra i wciągająca.Lecz gra mogła by być o wiele dłuższa chociaż tak długa jak w Mafii 1.No i też trochę też się wygłupili z tym że odchudzili tą grę że nie wyszła taka jaka miała być na początku a z tym że nie miała trybu Free Ride to jest porażka to by się praktycznie przeszło grę i można by ją odinstalować bo co by było tam do roboty przechodzenie na trudniejszym poziomie też mi frajda robić te samie misje.No szczerze mówiąc to klimat Mafii 2 jet jakoś dla mnie o wiele weselszy niż w Mafii 1 ale takie jest tylko moje zdanie.
Ale i tak teraz Mafia 1 i Mafia 2 to dla mnie dwie najlepsze gry na ŚWIECIE :lol:


Jak kogoś uraziłem wypowiedzią to PRZEPRASZAM
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
ANAKINS666 napisał(a):
... twórcy gry skupili się bardziej na Smaczkach takich jakie są w mieście np. Pucybut oraz też bardziej skupili się na grafice i patrzyli na to żeby gra nie miała żadnych błędów.]


Oj kilka błędów jest. Np. samochody. Znajdźcie sobie prawdziwe nazwy, a zobaczycie że nie są one (auta) dopasowane chronologicznie, np. corvettę skonstruowano w czerwcu 1953 r. Cadillac Series 69 w 45r?
Ja również tak grałem, na spokojnie i odkrywałem możliwości gry. Niestety większość ludzi gra na "szybko" i dlatego tak narzekają. Fakt, że fabuła jest krótka (co i ja również uważam) - ale przecież gra nie oferuje tylko tego co jest fabule :)

Jednak zakończenie bardzo mnie rozczarowało....
I5 760 4.2 GHZ | Asus Maximus III Formula | G. Skill ECO 1600 MHZ CL7 | Seasonic X-Series 750W | EVGA GTX 480 | Samsung 2233RZ | OCZ Vertex 2 100 GB SB | Obsidian 800D
powered by LiquidCooling
Fabuła wg mnie dała wrażenie o wiele dłuższej od tej z jedynki. Po prostu w dniu premiery wziąłem się na sposób i ze spokojem przechodziłem sobie 2-3 rozdziały dziennie, przy czym pozwiedzałem sobie miasto. Większość osób w dniu do 4 nad ranem cisnęli ile się da, zabijając przy tym urok całego przechodzenia fabuły, ja miałem tydzień ciągłego odkrywania zalet gry.
Z długością nie jet tak źle,chociaż mogłoby być więcej rozdziałów i wszystko za szybko się dzieje
Są za duże przeskoki czasowe
michciu96, wreszcie jakiś równy gość! tak trzymaj!

Widać zawsze najlepiej dogadać się ze Ślązakiem
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Nie znalazlem tematu o Joe's Adventure, ale czy jego przygody będą kontynuacją Mafii II czy chodzi o okres kiedy młodziutki Vito idzie siedzieć, a potem trafia do wojska ?

EDIT: Tu powinno być coś o tym dodatku: mafia-2-joe-s-adventure-t2141.html
I tu: http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=688

//dosia92
I5 760 4.2 GHZ | Asus Maximus III Formula | G. Skill ECO 1600 MHZ CL7 | Seasonic X-Series 750W | EVGA GTX 480 | Samsung 2233RZ | OCZ Vertex 2 100 GB SB | Obsidian 800D
powered by LiquidCooling