Nie widać modeli i tekstur

Witam wszystkich :)
Witam, po paru latach stwierdziłem sobie że zagram w mafie jeszcze raz :) no więc zainstalowałem i mam mały problem bo gdy wczyta mi się pierwsza misja to ukazuje mi się tylko budynek po lewej stronie, ulic nie widać, widać światła aut bez aut :P dźwięk się zacina. Napewno wiem że na tym sprzęcie co mam działa mafia bo już kiedyś grałem. Mafie mam z KK

gf2 mx 100/200
Amd athlon 1700+ 1,47 ghz
256ram
Windows xp pro sp3
Ali napisał(a):
Witam wszystkich :)
Witam, po paru latach stwierdziłem sobie że zagram w mafie jeszcze raz :) no więc zainstalowałem i mam mały problem bo gdy wczyta mi się pierwsza misja to ukazuje mi się tylko budynek po lewej stronie, ulic nie widać, widać światła aut bez aut :P dźwięk się zacina. Napewno wiem że na tym sprzęcie co mam działa mafia bo już kiedyś grałem. Mafie mam z KK

Amd athlon 1700+ 1,47 ghz
256ram
Windows xp pro sp3


może to przegrzana karta graficzna? :roll:
albo zmniejsz detale, itp.
albo po prostu zrób reinstalkę ;p bo może się źle zainstalowało ;o
nic z wymienionego...
Może ktoś inny pomoże ?
Jedynie od momentu kiedy grałem w Mafie co się zmieniło w tym kompie to system
A czy zrobiłeś to co napisał Krystian, a konkretniej reinstalke Mafii ?
Tak zrobiłem reinstalke i dalej to samo
wrzuciłbym screeny ale nie pamiętam żadnej ze stron gdzie można wrzucić takiego screena :P to dlatego że nie jestem na swoim kompie mój komp stoi i czeka na nowa kartę graficzną :) a w moim kompie mam takie strony dodane do ulubionych :P
mozesz skorzystac z http://imageshack.us/
Murphy był optymistą.
Niestety mój komputer nie potrafi zrobić print screena więc musiałem zrobić zdjęcie telefonem :)
http://img510.imageshack.us/img510/2647/dsc00172ea7.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/9988/dsc00173yp0.jpg
Wymagania musisz zmniejszyć bo procesor nie daje rady, 1.4 to zbyt mało. Ja mam AMD 1.57 i mi się tnie z deka już mafia z snow modem, a gdy dam na najmniejsze detale itp, chodzi w miarę, z zwykłą grą nie mam problemu. Więc musisz zmniejszyć ustawienia, albo wymienić procka bo trochę już stary jest :P Z resztą jak mój :P


Coś podobnego miałem w NFS :) Ale tam na najniższych nie ma problemu :D
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Niestety najmniejsze ustawienia a dalej to samo :(
Spróbuj wyłączyć programy typu GG, Antywirus itd. I uruchom Mafie.
256 ramu powinno wyciągnąć przy włączonym gg, ja sam często gram przy włączonym skype. Ale spróbuj, może to pomoże..
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Nie mam antyvira :D z gg korzystam rzadko, procesów mam 22...
Na drugiej partycji zainstalowałem straszego windowsa xp dostałem go razem z tym kompem zainstalowałem potrzebne stery gre również zainstalowałem i dalej to samo :( więc to chyba sprzętu wina :D (ale rymy) :P
Raczej tak, mówię Ci że to procesor bo on jest odpowiedzialny za obraz tak samo jak graficzna, choć nie wykonuje takich operacji jak ona :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Trochę mało prawdopodobne na tym komputerze grałem w Mafie, nic w nim nie było wymieniane i stał 2 lata nieużywany. Mafia chodziła mi na średnich detalach no to teraz ustawiłem wszystko na minimalne i dalej to samo procesor raczej nie...
spróbuj jeszcze:
wejdź do folderu gry i kliknij w plik "setup" z ikonką Mafii, to wyświetlą się, że tak powiem, inne opcje związane z grafiką :roll:
ustaw sobie np. "niski poziom detali"
cron