Nie widać modeli i tekstur

A myślisz że jak ja zmieniałem detale ? :] Dokładnie tak jak napisałeś, w grze nie da się ustawić rozdzielczości i innych zaawansowanych ustawień tam są tylko jakieś cienie jasność itp...
Czemu mi nie działa buuuu :(
Będę musiał poczekać na mojego GeForca GTX 285 :)

EDIT:
PROBLEM ROZWIĄZANY:
Mafia nie obsługuje nowych sterowników do karty graficznej, trzeba zainstalować starsze :)
Ali napisał(a):
Mafia nie obsługuje nowych sterowników do karty graficznej, trzeba zainstalować starsze :)

Jeśli chodzi o sterowniki nVidii - ja sam mam najnowsze i nie mam żadnych problemów z Mafią. Być może problemem było uszkodzenie jakiegoś pliku sterownika.
To jest racja, mafia powinna chodzić normalnie bez scin ani bez innych problemów na takich kartach, ale czysta bez modów itp. Bo u mnie mam pare modów i już się tnie, dlatego dokupuje ramu bo to tylko jego wina :P
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Znam z autopsji, że niektóre gry nie chodzą na najnowszych sterownikach i potrzebne są starsze.
Gra była robiona akurat w erze GF2 więc karta dobra, chyba, że już nie wyrabia.

Ram można dokupić, ale pamiętaj, że w roku 2002 posiadanie 256 ram było nie lada objawem "bogactwa", więc i na takim sprzęcie gra powinna "śmigać".

Celowałbym raczej w starsze sterowniki.
Obrazek
No tak to racja, wtedy te kompy były suuuper ;)

Ale do dupy i tak bo ramu potrzebuje, dostane od przyjaciółki na święta (późno prezent ale my tak sobie ustalamy jak kasy nie ma :P )
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
cron