Nie można pobrac modów!

Chcę Was poinformować, że modów nie idzie pobrać. Proszę o naprawienie błędów lub wyjaśnienie skąd można je pobrać.
Mafiozo
Wiemy już o tym ;) Powiedz o jakie mody chodzi, a my postaramy się je wrzucić ;)
Mafia Classic Mod Deluxe
Mafia Classic Mod Deluxe to mod, który zmienia bardzo dużo tekstur, modeli, misji i innych, po to, aby upodobnić grę do tej z wersji Beta. Wersję drugą modu tworzy Mafioso (znany też pod nickiem Don_Mafioso).

CityBars 1.0 + dodatki
Chyba najpopularniejszy mod do Mafii. Dodaje do swobodnej jazdy wiele budynków, a dokładnie wnętrz, które pojawiają się w czasie nowej gry, np. mieszkanie Sary, ale nie tylko - nowe też się pojawiają, np. komisariat policji. W instalatorze dodatkowo jest lokomotywa, która krąży po torach w Hoboken i mapa otwartych budynków.



80's Mod
Oto mod, który przenosi nas w lata 80-te. Zmienia wiele tekstur i modeli samochodów.

te mody mnie interseuja
Mafiozo
Dokladnie! :evil: ja prosze o:

Car Driving Mod

Mod umożliwia włączanie/wyłączanie świateł, kierunkowskazów, itp w samochodzie.

jak wczesniej kolega mowil ,

CityBars 1.0 + dodatki ;)
Mafioso ma dostęp do MafiaScene więc pogadajcie z nim ;) A tak w ogóle to trzeba będzie wrzucić te pliki na jakiś inny serwer...
to do roboty! :mrgreen: :-P
Ok jak co to najlepiej wrzucic na speedshare.com
Mafiozo
Hej, hej. Wy chcecie modów, a my nie mamy tak dużego transferu miesięcznego. Nie chciałem tego mówić, ale chyba muszę: jeśli chcecie mieć download, trzeba również ze swojej strony coś dać. Link do tematu jest TUTAJ.
A ja mam inny pomysl jak co to ja moglbym wrzucic to na rapid share wszystkie mody i dac linki na forum do nich
Mafiozo
Ale Rapidshare ma różne ograniczenia (trzeba czekać, kiedy się coś pobierze itp), a Speedyshare nie ;)
OK to jeden kit dal mnie :P

[ Dodano: 17 Czerwiec 2008, 17:26 ]
Wiec niech Mafioso przesle mi mody przez gg a ja postaram sie wrzuc w wolnym czasie
Mafiozo
to po co wogle download skoro nie mozna pobrac modow :/
Po to zebys mygl zobaczyc co mozna pobrac ale nie z downladu :P
Mafiozo
Zrozum! Download do pewnego czasu był sprawny, jednak problemy z serwerem spowodowały usterki, które staramy się naprawić. Jedną z tych "wad" jest właśnie download...
Ok ale ja nie rozumie jednego czy to tak trudno wrzucic te pliki na speedsharei podac linki
Mafiozo
cron