Nie można pobrac modów!

Jeśli download jest nasz to dlaczego pliki mają być na innych (komercyjnych/niekomercyjnych) serwerach? Jeszcze w dodatku niedługo będzie uzupełniony download, więc po co znowu przekładać te pliki z serwera na serwer?
No ale narazie downlad nie dziala ;]
Mafiozo
Download nie działa, uzupełniamy braki.
KLIK <- City Bars Mod

KLIK <- Real Driving Mod

Klikaj TELECHARGER
Obrazek
a ja bym chciał mod IkarusMod v2.7 Proszę o szybką odpowiedź wraz z linkiem do modu :-)
A szukałeś chociaż na stronie czy od razu zapytałeś? ;-)
No nie da się pobierać modów, tak? Więc nie rozumiem skąd te pytanie. Jedynie mod może znaleść się w dziale mod, z którego nie idzie pobierać
Tamte posty są sprzed dwóch lat, jeśli tym się sugerujesz. Mody da się pobierać. Chyba, że źle Cię zrozumiałam.

//Down: Przed chwilą sprawdzałam czy da się pobrać IkarusMod v2.7 i da się, wystarczy chwilę poczekać, chyba że u Ciebie jest coś nie tak.

//Edit: Ja mam Operę i działało ;]
Obrazek
Nie da się pobrac. Klikam i nic. Ładuje się chwile i po chwili nic. Nic sie nie dzieje

Oki, juz sie pobiera. To wina przeglądarki. Operą nie potrafiłem pobrac a Explolerem się ściaga
turek268 napisał(a):
No nie da się pobierać modów, tak? Więc nie rozumiem skąd te pytanie.

Da się. Ostatni post z tematu był sprzed dwóch lat. To spory kawał czasu i mnóstwo rzeczy się zmieniło. Trzeba patrzeć na daty w tematach ;-)