nie dziala mi monitor

Mam taki problem gdy wlaczam kompa monitor nic nie pokazuje,jest czarny,do tego wiatraczek w karcie graficznej chodzi o wiele glosniej niz wczesniej,nie moge nic z tym zrobic,dociskalem w calym komputerze kable,myslalem ze cos nie styka,do tego przy wlaczaniu komputera zawsze bylo takie "pikniecie",a teraz go nie ma prosze o pomoc,da sie to jakos naprawic? :-?
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Miałem to samo...karta graficzna zdechła! Jestem przekonany na 99 % że to jej wina. Najlepiej jakbyś pożyczył od jakiegoś znajomego kartę grafiki i włożył do swojego kompa. Jeżeli dalej się nie będzie włączał to w taki razie będzie wina monitora. Ale jestem prawie pewien, że to karta graficzna.
kiedys mialem cos podobnego i gosc mowil ze to cos z biosem,ze nie przekazuje informacji.Teraz jestem w kropce :cry:

Czy ktos wie czemu ta karta sie popsula?
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Jak jest na gwarancji to go oddaj do serwisu.
Na nową kartę będziesz musiał czekać ze 2 miesiące, więc powiedz im, że mają Ci dać zastępczą ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Po pierwsze powiedz nam jaka masz kartę ? Po drugie takie rzeczy dzieją się kiedy obudowa nie jest dobrze wentylowana i karta się po prostu przegrzewa/pali. Ja tak miałem z HD 4870x2. Zaczęła się grzać do 115*C, wiatraczek niemiłosiernie wył, aż w końcu zdechła :-)
Paziu napisał(a):
Jak jest na gwarancji to go oddaj do serwisu.
Na nową kartę będziesz musiał czekać ze 2 miesiące, więc powiedz im, że mają Ci dać zastępczą ;-)



Karta wczesniej byla w serwisie,dali mi nowa a teraz znowu padla dlaczego tak sie stalo?

PS:2 tygodnie nie miesiace:)


Mam Ge Force 8600 GT 512
Z ta obudowa to bardzo mozliwe mam tylko 3 wiatraczki i 3 miejsca z doplywem powietra
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Andre napisał(a):
PS:2 tygodnie nie miesiace:)


No ja Ci powiem, że czekam już 3-ci tydzień na zwrot mojej karty od dystrybutora i jakoś jeszcze końca nie widać :evil:
jak ostatnio karte oddawalem to mieli 2 tygodnie na naprawienie,oddali po tygodniu
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Ja Ci dobrze radzę. Pożycz od jakiegoś kolegi kartę i sprawdź czy to jej wina.

Powiedz jeszcze jaki masz monitor ??
Samsung Sync Master 940n,19 cali
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
sory ze tak post pod postem ale przy zdjeciu bocznej klapy poczulem leciutki swad spalenizny,miales racje wojtas,dziex
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Oddawaj na gwarancje i nie ma to tamto ;-)
mam wazne pytanie,do serwisu mam zawiesc caly komputer czy tylko karte graficzna?
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Zanieś samą kartę.
Ja bym zaniósł cały komputer.
Siostrze tak tata zaniósł to jej od razu wymienili kartę graficzną i zasilacz ;-)
Więc lepiej zanieść cały, bo może coś inne też szwankuje.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]