Najlepsza misja u Lucasa Bertone

Wygląda to tak:
Na czym polega misja:dostarczyc paczkę Wielkiemu Dickowi
jakie auto dostajemy w nagrodę:Trautenberg model J
Według mnie najlepsza misja u Lucasa jest w rozdziale "Kampania wyborcza" - musimy pojechać do Works Quarter i zabrać do Lucasa jego znajomego gangstera za nim przyjadą psy. W nagrodę otrzymujemy Lassitera V16 Appolyona.
Ciekawe taka sama misja u Lucasa jest po misji "Wycieczka na Wieś" gdzie musisz jechać też po jego kolegę za nim go psy dopadną dziwne :roll:
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Ja to się spociłem w rozdziale Szczęściarz po misji w porcie kiedy to musieliśmy dowieźc rannego gościa do lekarza w Oakwood.Ale czasami na początku miał nawet 60 życ.Jak to powiedział Lucas facet musiał wyglądac jak krwawy befsztyk.Dostajemy:Bruno Speedster 851

ANAKINS666 musisz o tej misji musieliśmy zapukac do gościa i go ostrzec,a ta misja w Kampanii Wyborczej to gościu stał i na nas czekał a my go mieliśmy podwieźc do Luca
Aha no tak pamiętam ale misje i tak jako tako podobne :lol:
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Ulubiona ? To jak zanieść paczkę Wielkiemu Dickowi.
Obrazek
Hmmm... Z tych prostych misji to ostrzeżenie kumpla Lucasa przed glinami, a z tych trudniejszych to zawiezienie rannego do lekarza i zrzucenie samochodu z klifu...
Obrazek They never fight alone...
Najbardziej lubię misję w której przekazujemy paczkę Wielkiemu Dickowi, mała strzelanina, ogólnie przyjemna misja.
Moim faworytem jest misja jak zgarniamy kumpla Lukasa przed glinami
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Wszystkie są super.
"Zemsta to taka potrawa, która najlepiej smakuje na zimno." - Don Corleone
Kornek napisał(a):
Wszystkie są super.


No i tyz prowda :)

Radzę pisać bardziej rozbudowane posty, ostrzeżenie słowne, następnym razem będzie kara w postaci ostrzeżenia do profilu. - niv
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Najlepsza ? Hm... Gdy trzeba zawieźć rannego przyjaciela Lucasa Bertone'a do doktorka . :-)
Najlepsza dla mnie z zawiezieniem paczki Wielkiemu Dickowi :D
Moja ulubiona, to ta, w której zrzucamy samochód z krawędzi
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Musiał bym się długo zastanawiać, ale chyba też ta, w której trzeba dostarczyć paczkę Wielkiemy Dickowi (nie pytam skąd taki przydomek). Jedna z najlepszych, pamiętam, że zawsze najpierw kupowałem ten policyjny rewolwer, zabijałem nim tych gangsterów a potem go wywalałem, bo do misji potrzebny był mi tylko Thompson i podręczny Colt ;>
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron