Najlepsza misja u Lucasa Bertone

Dla mnie najlepszą misją jest ta , w której trzeba pozbyć się wózka od kumpli Lucas'a , a następnie ukraść Celeste Marque 500.
Na drugim miejscu jest Pierwsza misja dla niego (pobicie tego pakera przed Black Cat'em), te teksty między Tom'em , a "Gorylem" były kozackie :-D
Obrazek
Mi najwięcej podobała się misja z poszukiwanym wozem, którego należało wrzucić do morza :-)
Dla mnie najlepsza misja to ta, w której wieziemy rannego kumpla Lucasa do lekarza. Na początku miałem z nią niezłe kłopoty...
Mi najbardziej się podobała misja jak trzeba było ostrzec kolesia przed glinami, zawsze przyjeżdżałem w ostatnim momencie :mrgreen:
Dla Lucasa Bartone wszystkie zadania, jakie wykonywaliśmy były ciekawe, a w dodatku bardzo zróżnicowane.
Jakbym miał wybrać moją ulubioną byłaby to ta po wykonaniu misji fabularnej "Szczęściarz". Polegała ona na przewiezieniu ciężko rannego przyjaciela Lucasa z Chinatown do lekarza w Oakwood. Uwielbiam samą cut-scenkę w której Lucas czyści zakrwawioną tapicerkę w samochodzie Tommiego ;-) jeszcze ta miła kwestia Lucasa na koniec, o tym ręczniku na siedzeniu... Ech, dzięki takim właśnie mało znaczącym kwestiom czy pobocznym sytuacjom gra zyskuje ode mnie kolejne plusy za realizm :-) W nagrodę otrzymaliśmy cynk o zaparkowanym i czekającym na kradzież autku Bruno Speedster.
Nie lubię misji od Lucasa , heh. Chociaż jeśli miałbym już wybrać w ''Wycieczce na wieś'' masz za zadanie ostrzec przyjaciela Luki zanim zjawią się gliny. Fajnie to wygląda dookoła ulewa , przy jednym z mieszkań świeci się światło (ahh uroki Mafii) no i ten wjazd policji.
Podobnie, jak Bolt lubię misję z tym rannym gostkiem, ktrego trzeba przewieźć do lekarza.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Mi najbardziej podoba się misja w której musimy ostrzec kumpla Lucasa przed glinami. Nie pamiętam już jakie auto mieliśmy później ukraść ale wiem, prawie na 100% że zadanie jest po "Wycieczce na wieś" Która się równa również moją ulubioną misją.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Mi również ta po "wycieczce na wieś" była stosunkowo prosta a w nagrodę zielony Ulverek.
Mi najbardziej podobała się misja w której mieliśmy odwieść rannego kumpla Lucasa do doktora. To było chyba po zabiciu Sergio Morello. Bruno Speedster to ostatnie auto, które odblokowałem. Mam wszystkie poza tym zdublowanym (?).
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Misja, w której mieliśmy przewieźć rannego była ciekawa ;-) Zawsze do tej misji brałem taksówkę.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
A dla mnie najlepsza misja u Lucasa to ta, w której trzeba zawieść rannego do lekarza ;) bardzo ciekawa.
cron