Najbrzydszy samochód świata

Co jakiś czas, projektantom motoryzacyjnym z różnych korporacji, ni z tego ni z owego odbija, i postanawiają stworzyć te "dzieła". Najprawdopodobniej spowodowane jest to przez jakieś plamy na słońcu czy coś, ale mniejsza z tym. W tym temacie naszym zadaniem jest wychwycenie wszystkich tych "cudów" lub jak kto woli "cudaków".

No to zaczynamy. Pewnie nikogo tym nie zaskoczę, ale na pierwszy ogień pójdzie "obiekt" skonstruowany przez ludzi z Fiata. A więc, co tu dużo mówić... multipla. Większość z was najprawdopodobniej się z nią już kiedyś spotkała. Ten samochód jest jeżdżącym dowodem na to iż z niewiadomych przyczyn ludziom z przemysłu motoryzacyjnego czasem odwala.

Obrazek


Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości...

Obrazek
Multipla to całkowita porażka. I z zewnątrz i wewnątrz.
Ja oprócz multipli typuję tył tegoż oto renault megane:
Obrazek
I Forda Ka:
Obrazek
I przód tego Chryslera:
Obrazek
Oczywiście są brzydsze samochody, ale jakoś te przyszły mi na myśl.
Obrazek
TATA NANO
Nie wiem, co brał konstruktor tego auta podczas jego projektowania, ale ten samochód, to jakiś żart.

Obrazek
Obrazek
Zobaczcie starą Multiplę ;-D

Obrazek

Zaznaczam, że przód tego auta jest po prawej stronie zdjęcia xD
Wygląda na to że Multipla była od początku przeznaczona do bycia brzydką. :-P
UP THE IRONS!
Obrazek
Nikt na trzeźwo chyba tych samochodów nie konstruował ;-)
Jak zobaczyłem nazwę tematu to od razu na myśl mi przyszła Multipla ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Obrazek

najbrzydzsze co wymyslielm oprocz multipli to TYŁ satrego forda ka, wygłada jak jabłko.
co do multipli to projektant wypił litr a pozniej doczolgal sie do deski kreślarskiej.

ps.
Obrazek

jeszcze jeden to mercedes CLS, nigdy mi sie nie podobał według mnie jest brzydki a juz szczegolnie tył.
Murphy był optymistą.
Nowe BMW serii 7, czyli kolejny "cudak". Tym razem prosto z Niemiec.

Obrazek
No nie to mi pojechałeś po ambicji. To auto jest ładne. No ale o gustach się nie dyskutuje.

A oto brzydactwa jakich mało: Suzuki Liana sedan i hatchback
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A ja uważam, że samochody młodsze niż 2007 r (nie licząc Forda GT, bo to zmodyfikowany GT40 z lat 60.) to pokraczne, ufopodobne g***o. No i jeszcze MAZ 203 - białoruski autobus. KLIK!
Nienawidzę jego dźwięku (bzyczy jak rój pszczół, za to przy hamowaniu ryczy jak zarzynane prosię).
Najbrzydszy, ale i najbezpieczniejszy samochód świata skonstruowany przez Pastora z USA

AURORA
Obrazek
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Wcale nie... multipla wygląda o wieeeele gorzej :-P
ja bym tam chciał multiple :P przynajmniej bym się wyróżniał.

PS. Nie jestem masochistą.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
No to zaczynamy. Pewnie nikogo tym nie zaskoczę, ale na pierwszy ogień pójdzie "obiekt" skonstruowany przez ludzi z Fiata. A więc, co tu dużo mówić... multipla. Większość z was najprawdopodobniej się z nią już kiedyś spotkała. Ten samochód jest jeżdżącym dowodem na to iż z niewiadomych przyczyn ludziom z przemysłu motoryzacyjnego czasem odwala.


Bzdura. Jeździłeś kiedyś Multiplą? O ile samochód jest obrzydliwy, jest również prze-wygodny, nie wspominając już o tym, jak dobrze się prowadzi samochód, w którym rzeczywiście wszystko widać z miejsca kierowcy. To na temat niewiadomych przyczyn.

Ale zgadzam się, że ze względów estetycznych jest to obrzydlistwo. Inny samochód, który jest według mnie obrzydliwy, to.... Hummer H2. Dno totalne w porównaniu do oryginału. Żeby z wozu militarnego zrobić murzyńską-elo-lansiarkę, to już zło kompletne.
Obrazek
- M a f i a P B F -
TommyTheGun napisał(a):
Bzdura. Jeździłeś kiedyś Multiplą? O ile samochód jest obrzydliwy, jest również prze-wygodny, nie wspominając już o tym, jak dobrze się prowadzi samochód, w którym rzeczywiście wszystko widać z miejsca kierowcy. To na temat niewiadomych przyczyn.


Od siebie mogę dodać że jest również bardzo "pakowny". Tylko w tym temacie nie chodzi o to jak dany samochód się prowadzi czy jest bezpieczny i z jaką prędkością będziemy mogli nim pojechać. Tutaj skupiamy się przede wszystkim na estetyce i tego się trzymajmy ;-)