Najbrzydszy samochód świata

Tak, ale nie można mylić brzydkiego samochodu z dowodem na to, że komuś zupełnie odwala. Inaczej rzecz ujmując - Multipla miała dobre powody, żeby pojawić się na rynku mimo swojej brzydoty.
Obrazek
- M a f i a P B F -
TommyTheGun napisał(a):
Tak, ale nie można mylić brzydkiego samochodu z dowodem na to, że komuś zupełnie odwala. Inaczej rzecz ujmując - Multipla miała dobre powody, żeby pojawić się na rynku mimo swojej brzydoty.


Jest wiele przykładów na to iż funkcjonalność nie musi eliminować estetyki. Panowie z Fiata mogli się naprawdę bardziej postarać aby te dwa aspekty połączyć. Choć muszę przyznać że dzisiejszy Fiat to zupełnie inna firma niż ta sprzed 5-10 lat, inna w pozytywnym znaczeniu ;-)
Viva la Fiat. Zawsze wolałem fiata od np. Volsksdeutchwagena. :P Ale fakt, że multipla jest w dwóch rzeczach naj. Jest najbrzydszym autem ostatniej dekady a zarazem najbardziej funkcjonalnym :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Polski "samochód" elektryczny Elipsa
Obrazek
A ja tu umieszczę swoje młodzieńcze marzenie, które po latach zrobiło się brzydsze od Multipli
Obrazek
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
A jak się wam podobają pomysły aut przyszłościowych? Bo jeśli mają wyglądać tak:

Obrazek1, Obrazek2, Obrazek3, Obrazek4, Obrazek5, Obrazek6, Obrazek7, Obrazek8, Obrazek9, Obrazek10

to ja bym już wolał śmigać piechotą.
Niektóre z tych konceptów to naprawdę koślawe pokraki. Aż strach pomyśleć czym się będzie kiedyś jeździło.
Obrazek
Obrazek
Okropieństwo na maksa , jeszcze mają takie być z napędem elektrycznym , a wtedy ... nie poczujemy sportu . No to klop , i tyle , bo jak takie samochody wejdą , to większość ludu do komisu benzyniaka kupi . Do gustu mi nie przypada tył Dacii Logan MCV .

Obrazek

Światła jeszcze ładne , ale ogólnie nazywa się ją "brzydalem" . Tak zresztą w gazetach piszą :)
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Jak tylko zobaczyła temat to od razu pomyślałam jak poprzednicy o Fiacie Multipla i o Fordzie ka:) Paskudztwo.
Kiedy pierwszy raz zobaczyłam dupcię tego auta od razu pomyślałam, że projektant się upił. Strasznie mi się nie podoba ten tył.
Obrazek
Obrazek
Multipla haha :D Już 2 razy widziałam na żywo, coś okropnego. Renault Megane... oj też brzydal. Pełno ich w Ostrowie, serio. Tak samo Fordów Ka, które codziennie widzę. Najbrzydsze samochody mijam codziennie.


No, ale nie aż takie ;-) Gdzie Ty to wszystko znalazłeś? Komiczne te autka ;D
Obrazek
Yo yo ! Hehe dobry temacik to może teraz coś z trochę innej strony :


Obrazek

28 cali... Ktoś chyba trochę przesadził...
Lans nie zna granic teraz czekamy na 30 cali w Golfie III :P

Edit: Przyczajcie zimny łokieć w stylu Ghetta :))
Thug 'N U Thug 'N Me =)
Fajny dżip hehe

A oto samochodzik z pierwszego miejsca z listy najbrzydszych aut wszech czasów opublikowanej przez brytyjski Daily Telegraph.

pontiac aztek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Woooo :)) pontiac aztek wygląda jak taki samochodzik dla dzieci kiepsko zrobiony tylko trochę duży ten resoraczek :P Kiedyś amerykańskie samochody miały coś w sobie a teraz wyglądają jak trochę większe chińskie matizy...

Okii no to moja refleksja :

Obrazek

To tata nano samochód który ma zmotoryzować indie okii aleee :

Obrazek

Tu mamy Hindusa noo i powiedzcie czy on pasuje do takiego samochodu ? Moim zdaniem wyglądał by śmiesznie ale to jest nic


Obrazek

Ktoś może mi powiedzieć co to jest ? <sciana>

Gdy by wam przycięło te cudo techniki to powiększcie innego zdjęcia nie znalazłem :P

No ale mamy też samochody klasy wyżej piękne jak np ten :

Obrazek

Czy ten :

Obrazek

No i niestety Chińczycy nie chcą być gorsi pokazali too :

Obrazek

Obrazek

Trochę przesadzili...
Thug 'N U Thug 'N Me =)
Renault TWINGO:
Obrazek
Jaki ten przód paskudny
Porsche PANAMERA:
Obrazek
Bardzo mi się nie podoba sportowe auto w 4 furtkach, jak mogli coś takiego zrobić, no i jak dla mnie ten tył trochę pokraczny
Panamera wygląda inaczej ;)
Dokładnie tak
Obrazek
Obrazek
Obrazek

SsangYong Rodius , tył nieziemski , tak samo boczna część samochodu , przód jeszcze może być :mrgreen:

Obrazek
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
cron